לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3503 מאמרים 997 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

לוח מחיק למשרד – רעיונות, טיפים והיכן רוכשים?

פורסם בתאריך 13/11/2019      /      נכתב ע"י yair

מחפשים לוח מחיק למשרד? לפניכם כמה טיפים שימושיים לשימושים השונים של הלוחות, מידע על אלו סוגי לוחות קיימים כיום בשוק ואיפה כדאי לרכוש לוח מחיק איכותי.

בשביל מה צריך בכלל לוח מחיק למשרד?

המשרד של חברות מורכב ברוב המקרים ממגוון מחלקות, גם אם מדובר על משרד קטן עם מעט מאוד עובדים: מחלקת מכירות, שירות לקוחות, תפעול, הנה"ח ועוד.

לוח מחיק למשרד מאפשר להציג באופן חזותי ובולט לעין ובאופן יעיל מאוד את המשימות והיעדים השונים של כל מחלקה ומחלקה. לוח מחיק מאפשר בקרה גלויה של כל מטלה ומשימה ומספק גם סדר וגם "לחץ מתון" חיובי בפיקוח על השלמת המשימות ומעקב אחר הנהלים השונים.

חשיבות לוח מחיק למשרד בניהול השוטף, ושירות לקוחות

במשימות השוטפות קשה מאוד לעקוב ולפקח אחרי כל משימה ומשימה.  לוח מחיק מאפשר להגדיר לכל מחלקה ומחלקה לוח מסודר עם כל המשימות והמטרות ולעקוב בגלוי על כל התקדמות והשלמת משימה. היתרון ברור: כאשר היעדים והמשימות מוגדרים היטב, מבוקרים ונבדקים בצורה גלויה קל מאוד לשפר את ביצועי המחלקה. סדר וארגון כידוע מסייעים ליעילות ביצועית.

לוח מחיק מעוצב למשרד

בפגישת מכירות משרדית אופן ההצגה חשוב מאוד לתהליך השכנוע, כאשר יש משטח הצגה נוח ונגיש, קל להעביר את המסר בצורה הטובה ביותר. בפגישת מכירות חשוב מאוד להשתמש דווקא בלוח זכוכית, שכן לוחות אלו בעלי מראה מעוצב ומרשים במיוחד, ומאפשרים מחיקה קלה ופשוטה ללא כל סימנים של כתיבה קודמת.

סוגי לוחות מחיקים למשרד

לוח מחיק רגיל – הינו לוח מחיק קלאסי, עם רקע לבן בו משתמשים באמצעות טושים מחיקים. המשמש ברוב המקומות המוכרים כגון בתי ספר ואוניברסיטאות. יחד עם זאת ישנם משרדים רבים שעושים שימוש פשוט בלוח קלאסי זה ללא כל תוספת אחרת או שדרוג מיוחד.

לוח מחיק מגנטי – לוח זה בנוי על בסיס מתכתי ומאפשר הצמדה של אמצעי עזר מגנטים שונים על הלוח. הוא יכול להיות מצופה אמייל או כלוח מחיק רגיל.

לוח מחיק זכוכית מפואר – לוח מחיק מזכוכית מפואר הינו לוח הבנוי משכבת אמייל איכותי המצפה את הלוח וגורמת לכך שהכתיבה והמחיקה יהיו קלים וביצוע הכתיבה והמחיקה יהיה מיטבי, כך שצבע הכתב יהיה בולט בזמן הכתיבה ומצד שני המחיקה תהיה מוחלטת ללא שאריות צבע. מראהו החיצוני והגימורים יהיו בולטים ביופיים.

לוח מחיק מעוצב למשרד - כפי האמור קודם, לוח מחיק מעוצב למשרד יכול לשמש לפגישות צוות, להעצמת מוטיבציה למכירות בהצגתם על הלוח לעיני כל, ככלי עזר להמחשה בפגישת מכירות במשרד ועוד. לוחות אלו יכולים להיות מעוצבים במראה החיצוני שלהם או בשרטוט והחלוקה הפנימיים של הלוח בהתאם לצרכים של המשרד.

לוח מרושת – מורים למתמטיקה ומקצועות מדויקים זקוקים לכתיבה מדויקת  על הלוח והתמצאות קלה ופשוטה בקווים ישרים על הלוח. לוח מרושת הוא לוח בעל סימונים של משבצות בצורת רשת הפרוסה על הלוח ומאפשר כתיבה קלה ונוחה של צורות גיאומטריות שונות, גרפים ועוד.

היכן כדאי לרכוש לוח מחיק למשרד?

ישנן דרכים רבות לרכוש ולהזמין לוח מחיק למשרד. חשוב לדעת שבישראל קיימת חברה לייצור לוחות מחיקים . כידוע, כאשר בוחרים לרכוש לוחות תוצרת ישראל, "כחול-לבן",  דואגים לצמיחת העשייה הישראלית, לפרנסה למאות עובדי הייצור, לגרפיקאים וכו. וזאת מעבר לאיכות הגבוהה המובטחת לרוכש, וכן ליכולת להתאים אישית את הלוח לצרכים המדויקים של כל משרד ובית ספר.

מחיר לוח מחיק למשרד

המחיר של לוח מחיק למשרד משתנה בהתאם לאיכות המוצר, וכן בהתאם לגודל המוצר. ככל שהלוח מתבצע ברמת גימור גבוהה יותר וכן כמובן ככל שהלוח גדול יותר המחיר יהיה גבוה יותר בהתאם.

צריך לקחת בחשבון שכמו בכל מוצר, גם מחיר לוח מחיק למשרד הנו פונקציה של הפרמטרים הללו, ולעיתים קרובות מוצר נחות באיכותו יעלה אמנם פחות- אך לאורך זמן "יעלה יותר" כיוון שהבלאי המואץ שלו יחייב החלפתו במהירה.

327 צפיות
4 כניסות
מאמרים נוספים מאת yair
מי צריך שירות הקמת מוקד טלמיטינג לעסקים קטנים? מי צריך ומדוע שירות הקמת מוקד טלמיטינג? מה כולל בד"כ שירות של הקמה ושל ליווי מוקד טלמיטינג?
פורסם בקטגוריית ניהול, לפני 3 חודשים 4 שבועות
שירות טלמרקטינג לעסקים קטנים – איך לבחור חברת טלמרקטינג ולמה לשים לב? מה זה טלמרקטינג לעסקים קטנים? מהם היתרונות של שירותי טלמרקטינג חיצוניים לעסקים? איך לבחור חברות טלמרקטינג ושירותי טלמרקטינג?
פורסם בקטגוריית מכירות, לפני 4 חודשים 2 ימים
9 פרמטרים לבחירת מוקד טלמיטינג לעסקים שיעבוד עבורך! מה זה בכלל מוקד טלמיטינג? לאיזה צורך הוא עונה? לאיזה עסקים מתאים שירות תיאום פגישות - טלמיטינג? מהם 9 פרמטרים לבחירת מוקד טלמיטינג לעסקים שיעבוד עבור העסק שלכם ויביא לכם "לידים חמים" של לקוחות איכותיים באופן יומיומי?
פורסם בקטגוריית ניהול, לפני 4 חודשים 3 ימים
יתרונותיהם של לוחות אמייל לכתיבה– המדע שמאחורי הלוחות מתעניינים בלוחות אמייל לכתיבה והוראה? אכן יש לכם סיבות טובות לכך! להלן כמה מהיתרונות של לוח אמייל על פני לוחות אחרים, וגם קצת מידע על תהליך הייצור, איכות הציפוי ונוחות השימוש.
פורסם בקטגוריית אדריכלות, לפני 1 שנים 6 חודשים
איך להשיג לקוחות ע"י טלמיטינג חיצוני לעסק? מחפשים איך להשיג לקוחות חדשים לעסק שלכם? או מחפשים שיטה להבאת לקוחות חדשים שבאמת עובדת, אך אתם מרגישים שאתם טובעים בים של משימות מבלי להצליח למנף את הפוטנציאל של העסק בצורה משמעותית? מאמר זה נועד בשבילכם.
פורסם בקטגוריית פרסום ושיווק, לפני 1 שנים 6 חודשים