לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4599 מאמרים 1367 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי ככלי לקבלת החלטות במאה ה-21

פורסם בתאריך 15/11/2019      /      נכתב ע"י mysticandastrology2020


 
 כידוע, מתבסס ההורוסקופ על מיקומי הכוכבים האקטואליים למאורעות מסוימים - ועל היחס בין מיקומים אלו לבין מיקומי כדור הארץ ומערכת השמש שלנו בתאריך הנוגעים לאותם מאורעות.
 
מלבד זאת, המידע שנמצא בתוך הורוסקופ יומי יכול להיות מבואר על ידי אנשי מקצוע. באמצעות הביאור והפרשנות אפשר להרחיב את המידע הבסיסי ולחלץ ממנו מסקנות אופרטיביות. אם מוסיפים לזה את החשיבות של הורוסקופ בצמתים מסוימים בקריירה או בזוגיות, מקבלים מתכון לחיים מאושרים.
 
 
המשמעות היא שמצד אחד מדובר על שיטה גורפת שמתאימה לכל אדם עלי אדומות, ומצד שני גם על כלי יום יומי שבו יוכל כל אחד מאתנו להיעזר על מנת לקבל החלטות בפועל.
 
 
איתור הורוסקופ אמין:


הבעיה היחידה היא שלא כל הורוסקופ מציע את אותה רמת אמינות. חוץ מזה, גם גברים וגם נשים שמבינים את היתרונות של תחזית יומית על בסיס מפת לידה אסטרולוגית – לא בהכרח יודעים ממי ואיפה לקבל אותה.
הפתרון הוא לבחור הורוסקופ לפי סוג ההכוונה שאותה מחפשים. אפשר למשל לחלק סוגים שונים של הכוונה לפי פרנסה, זוגיות, אהבה וקריירה ולהתמקד רק בתחזית שרלוונטית לנושא היומי שעל הפרק. אם נמצאים לפני פגישה חשובה בעבודה, מומלץ למקד את התחזית בקריירה. מנגד, בפגישה רומנטית – הדגש יהיה על תחזית שקשורה לזוגיות.
 
 
היתרונות של הורוסקופ יומי
 
 
הורוסקופ יכול להיות יומי, שבועי או חודשי - ויש מקרים שבהם מקבלים לפיו פרשנות שנתית. ההבדל בא לידי ביטוי באופן שבו כל הורוסקופ עונה על הצרכים של קהל היעד: מי שרוצה לקבל למשל תחזית רחבה יעדיף הורוסקופ שנתי, בעוד ברזולוציות מדויקות יותר לא יהיה תחליף לתחזית שבועית או יומית.
 
 
במקביל לכך, תחזית יומית היא גם בעלת יתרונות פרקטיים שאין בתחזיות אחרות. בעזרת הורוסקופ יומי אפשר לדעת למה לצפות, כיצד לקבל החלטות, איזה תשובות לענות ובאיזה דרכים ללכת. בעוד ההורוסקופ השבועי וכמובן השנתי מחייבים פרספקטיבה רחבה, הורוסקופ יומי הוא כלי שעומד לרשות גברים ונשים בצורה מידית ואינסטינקטיבית.
 
 
הורוסקופ מקצועי משתלב היטב עם כלים נוספים:
 
עוד דרך טובה להפיק את מלוא היתרונות מהפוטנציאל של הורוסקופ היא לשלב אותו יחד עם תחזיות יומיות אחרות. את זה עושים באמצעות כלים שקשורים למיסטיקה – ואשר להם השפעה יום יומית על כל אחד ואחת מאתנו – החל בקריאה בכף היד, דרך הילינג ועד קבלה או הסרת חסימות.
 
 
אם נסכם, הורוסקופ הוא כלי לבניית תחזיות שבו מומלץ להשתמש באופן יום יומי על מנת לבסס החלטות חשובות. כמו כן, את הביאור של הורוסקופ יומי ניתן לבצע בהתאמה אישית לצרכים מיוחדים ואפשר גם לשלב בין טכניקות מיסטיקה נוספות לשיפור באיכות החיים ובתחושת הביטחון. ולכן, זהו כלי שמומלץ להטמיע בתהליכי קבלת ההחלטות שלנו לאורך החיים.
 
 

711 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת mysticandastrology2020
תחזית אסטרולוגית יומית לכל המזלות, עכשיו באתר הורוסקופ יומי לא מאמינים במזל? נסו את הורוסקופ יומי, ואולי תבינו שמה שעבר עליכם היום כבר נכתב באתר אתמול.
פורסם בקטגוריית רוחניות, לפני 3 שנים 7 חודשים
פורסם בקטגוריית מאגיה ומיסטיקה, לפני 3 שנים 8 חודשים
פורסם בקטגוריית מאגיה ומיסטיקה, לפני 3 שנים 9 חודשים
מה זה הורוסקופ יומי? הורוסקופ יומי
פורסם בקטגוריית קורסים, לפני 3 שנים 9 חודשים
הורוסקופ יומי יצר הסקרנות הטבוע במין האנושי גורם לכך שכל אחד מאיתנו רוצה לדעת מה צופן העתיד, לו וגם לכל האנשים היקרים עבורו. זאת, במגוון נושאים חשובים דוגמת פרנסה, מצב בריאותי, זוגיות, לימודים, חברויות, עסקים, קניות, השקעות כספיות וכדומה. לכן
פורסם בקטגוריית מיסטיקה, לפני 3 שנים 10 חודשים