לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3364 מאמרים 940 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

האם באמת יש בשורה מאחורי סיאליס גנרי

פורסם בתאריך 26/11/2019      /      נכתב ע"י Albert6568

האם באמת יש בשורה מאחורי סיאליס גנרי

גבר שסובל מקשיי זקפה סובל מאוד. הוא עלול להרגיש חסר ביטחון, לא גברי, לא נחשק. אבל כל זה הפך לנחלת העבר, בזכות העובדה שהושקה תרופה שפותרת את הבעיה. תרופה ששמה סיאליס. לאחרונה, התבשרנו שגם בארץ, החלה להיות משווקת תרופה בעל שם לכאורה דומה. מה שנקרא למעשה סיאליס גנרי. השמועה אומרת שמדובר במהפך. אבל יש הטוענים שזה לא באמת שינוי כל כך גדול. את האמת אנו מספרים לכם ממש כאן.

קודם כל, מי שטעון שסיאליס גנרי לא יוצרת מהפך, טועה באופן חלקי. אמנם, לא מדובר במשהו מהפכני במובן ההשפעה על היכולת לקיים יחסי מין, אבל בכל זאת יש מהפך. סיאליס גנרי זה תרופה מאוד דומה לסיאליס. ההשפעה על שיפור הזקפה דומה, דומה מאוד ואפילו כמעט זהה. אבל, מכיוון שמדובר על תרופה תחליפית, הרי שמחיר שלה הרבה יותר נמוך לעומת התרופה המקורית.

מלבד העובדה שמדובר בתרופה יותר זולה, שמשפיע על גוף הגבר באותו האופן, יש עוד דבר. סיאליס גנרי נמכרת פחות בבתי המרקחת ויותר בשיווק מקוון. כלומר, זו תרופה ללא מרשם. ויש גם כמה וכמה גרסאות, חלקן ממש זהות לסיאליס וחלקן קצת שונות. למשל, יש גרסאות שמוצעות לציבור בצורת ג'ל. יש גרסאות שמוצעות במעין סוכרית מציצה. אך בסופו של דבר, החומר הפעיל הוא מה שחשוב. והוא מעניק זקפה לתפארת, בכל שם שהוא.

250 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת Albert6568