לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2686 מאמרים 649 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
טיפול בחרדות

טיפול בחרדות - טיפים ליציאה מלחץ נפשי

פורסם בתאריך 27/11/2019      /      נכתב ע"י linoyka

האם הנכם סובלים תכופות מהתקפי פניקה?

אנשים רבים מעידים על עצמם כי הם סובלים מהתקפי חרדה בעבקות אירוע טראומתי אשר חוו. התקף פניקה הינו התקף חרדה אשר תוקף ברגעים צפויים ולעיתים ברגעים בלתי צפויים על ידי זיכרון קשה אשר צץ אצל האדם וגורם לו לתחושה של פחד גדול,תחושת שיתוק, קושי לנשום, דפיקות לב מואצות וחוסר יכולת כללי להפסיק לחשוב ברוטינה אודות הפחד הגדול ממנו סובל האדם אשר גרם לו להתקף פניקה.

אם הנכם סובלים מהתקפי פניקה דעו לכם כי ישנן שיטות טיפול בחרדות טבעיות לצאת מזה!

פנייה לגורם מומסמך על מנת לעבור עיבוד חוויה

במידה והתקף הפניקה נגרם לכם עכב מאורע קשה אשר חוויתם תוכלו לעבד את החוויה עם איש מקצוע אשר יעזור לכם לעבד את החוויה הקשה. אם אינכם יודעים מהו מקור החרדה אף אז תוכלו בעזרת מטפל ב-שיטת עין הבדולח אשר יעזור לכם להתמודד עם מקור הפחד- ולהפסיק בהדרגה את התקפי הפניקה.

צאו לבלות

על ידי יציאה לבילויים עם משפחה וחברים ועל ידי פעילות גופנית אנשים רבים משחררים לגופם הורמונים בריאים מאוד אשר נותנות להם תחושה טובה, מזרימים להם את הדם ונותנים להם באופן כללי תחושת שחרור מהלחץ. התקף פניקה מגיע בדרך כלל לאנשים אשר אינם עסוקים.

אל תמנעו מדברים

בדרך כלל אנשים סובלים מבעיית התקף פניקה כאשר הם מגיעים למקומות בהם אירע המאורע אשר הותיר בהם צלקת. ישנם אנשים אשר נמנעים בשל כך להגיע לכל מיני מקומות, ליצור קשרים עם אנשים ואף אכילת מאכלים שונים ועוד. ככל שתרבו בישגרת חייכם- כך יפחתו התקפי הפניקה באופן משמעותי משום שתיתנו למחשבות שלכם מנוחה ותרוו שקט נפשי.

טיפול בפרחי בך

ישנה שיטת ריפוי נוספת על מנת להמנע ממצב של התקף פניקה והיא על ידי שימוש בפרחי בך אשר ידועים ביכולתם הסגולית להשרות רוגע ונחת על אנשים לחוצים. טיפול בפרחי בך רווח בקרב אנשים האוהבים רפואה אלטרנטיבית ואכן נשמעים הדים חיוביים במיוחד אודות אותם פרחים.

חייכו, החיים יפים, רק היו רגועים!


 

16 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת linoyka
בריתה במרכז עיצד בוחרים מקום לאירוע כמו בריתה, הארגון עצמו במיוחד שמדובר בחגיגה של ממש וחדש הוא מורט עצבים, במדריך הבא נקל עליכם שלב אחרי שלב
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 4 שבועות 1 ימים
השתלת שיניים במודיעין מאמר מתומצת כאשר באים למצוא את רופא השיניים המומחה להשתלת שיניים
פורסם בקטגוריית רפואת שיניים, לפני 4 שבועות 1 ימים
מסעדה לארועים קטנים ואירוע במסעדה הדרכה למציאת מסעדה לארועים קטנים
פורסם בקטגוריית אוכל, לפני 1 חודשים 1 ימים
רופא שיניים במודיעין הסבר על טיפולי שיניים וללא הרדמה
פורסם בקטגוריית רפואת שיניים, לפני 1 חודשים 4 ימים
הסרת שיער בתל אביב מדריך להסרת שיער בתל אביב
פורסם בקטגוריית קוסמטיקה וטיפוח, לפני 1 חודשים 1 שבועות