לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3069 מאמרים 824 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מפיץ ריח חשמלי

פורסם בתאריך 27/11/2019      /      נכתב ע"י alex

כיצד פועל מפיץ ריח חשמלי של סמארט סנט ?

מפיץ ריח חשמלי פועל בשיטת אידוי, כאשר תמצית הריח מתפזרת בצורת אדים בחלל החדר ובכמויות מזעריות, כשמולקולות התמצית מתפזרות באמצעות אידוי הן קלות יותר ונשארות בגובה החלל לזמן רב, לעומת מטהר אוויר בשיטת ספריי שבו התמצית שוקעת יחסית במהירות, לכן שיטת האידוי ידועה כשיטה אפקטיבית מאוד ואולי היעילה ביותר להפצת ריח כיום.

ניתן לכוון כמעט כל מפיץ ריח חשמלי לפעול במועדים ספציפיים, בדרך כלל יש אפשרות לכיוון שתי תוכניות שונות לכל יום כאשר תכנית א’ מתייחסת לחלק אחד של היום ותוכנית ב’ לחלק האחר, כך שהעסק פתוח המכשיר יפעל וכשהעסק סגור המכשיר יפסיק לעבוד, למכשירים החדשים יש חיישני תאורה וניתן לכוונם לפעולה רק כאשר יש אור.

אפליקציה כבר אמרנו ? כיום למכשירים המתקדמים ביותר ניתן להוריד אפליקציה לסמארטפון ולשלוט בתוכניות המכשיר מרחוק מבלי להגיע למכשיר עצמו, טכנולוגיה זו פותחה מכיוון ולעיתים צריך לכוון את המכשיר מספר פעמים עד לשביעות רצוננו והדבר לא מתאפשר בקלות מפני שהמכשיר ממוקם באזור מעט בעייתי כמו הנמכת תיקרה וכדומה.

מפיץ ריח חשמלי קיים כמעט בכל חנות בגדים, בית מלון, אולמות תצוגה, חנויות רהיטים ועוד..

לרוב החנויות שוכרות את שירותן של חברות המתמחות בתחום זה מכיוון והן מציעות שרות תחזוקה שוטף למכשיר ודואגות לתקינותו המלאה.

יתרון נוסף שמציעות חברות מסוג זה הוא מגוון רחב של ניחוחות שלעיתים רבות לא ניתן להשיג בשווקים המקומיים, הן משקיעות משאבים רבים באיתור הניחוחות המיוחדים ומגייסות את הניחוחות הללו לזכותם בבלעדיות לצורך מסחר.

כוחו של ניחוח ייחודי הוכיח עצמו כאפקטיבי ויעיל במיוחד לבניית מותגים.

ישנם עסקים רבים אשר סגרו הסכם בלעדיות על ריח ספציפי עם אותן חברות המספקות שרותי ריח, כאשר המטרה העיקרית היא לשמור על ייחודיות תוך יצירת פרופיל חיובי למותג שלהם.

132 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת alex
כמה דברים שלא ידעתם על חוש הריח מדוע ריח חשוב? במהלך החיים ריח משפיע עלינו רבות, הוא אחראי במידה רבה למצב הרוח שלנו ועל הרצון שלנו להימצא או שלא להימצא בסביבה מסוימת.
פורסם בקטגוריית עסקים אחר, לפני 8 חודשים 5 ימים
מפיצי ריח כל מה שכדאי לדעת על מפיצי ריח לעסקים אין זה סוד כי חוש הריח הינו אחד מחמשת הריחות המפותחים ביותר של האדם אשר מאפשרים לו לשרוד את חיי היומיום אך גם ליהנות מריחות וניחוחות נעימים. תחשבו על זה – כמה פעמים נכנסתם לקניון, לבנק או אפילו ללובי בניין מגורים ומיד מילא את אפכם ריח נעים אשר גרם לכם לתחושה נעימה ואווירה מזמינה.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 8 חודשים 2 שבועות
למה כדאי לבחור בהשכרת מפיצי ריח מפיצי ריח חשמליים הפכו בשנים האחרונות להיות אחד המכשירים ההכרחיים בכל עסק ואפילו בתים פרטיים שכן אנשים הבינו כבר מזמן את החשיבות האדירה הטמונה בריח נעים באוויר. בעזרת מפיצי ריח תוכלו להעניק לעסקכם סגנון ייחודי, אופי אישי, ולהשרות אווירה נעימה ומזמינה על לקוחותיכם וכך, בדרך סמויה אף להגדיל את המכירות שלכם.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 9 חודשים 3 שעות
כמה חשוב מפיץ ריח לעסק? מדוע ניחוח טוב כל כך חשוב בעסק שלנו ? כשאתם נכנסים לחנות בגדים לדוגמא, מה הם הדברים שיגרמו לכם להישאר יותר זמן ? חשבתם על זה ? ובכן, מחקרים הוכיחו ששני חושים פועלים יותר מכל שאר החושים, חוש המישוש וחוש הריח, כאשר תפקידו של חוש המישוש הוא לחוש את הטמפרטורה ותפקידו של חוש הריח הוא להבין האם המקום נקי, מתוחזק ומושקע.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 8 חודשים 3 שבועות
למה כדאי לבחור בהשכרת מפיצי ריח מפיצי ריח חשמליים הפכו בשנים האחרונות להיות אחד המכשירים ההכרחיים בכל עסק ואפילו בתים פרטיים שכן אנשים הבינו כבר מזמן את החשיבות האדירה הטמונה בריח נעים באוויר.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 9 חודשים 1 ימים