לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3124 מאמרים 857 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

השתלת שיער בטורקיה כל המידע לפני הטיסה

פורסם בתאריך 28/11/2019      /      נכתב ע"י ycl11

חשוב לבצע את התהליך במקום מוכר וידוע, בעל מוניטין טוב ולא מעט המלצות מלקוחות קודמים. כמו כן, יש לוודא כי המרכז הרפואי שבחרתם בו, ממוקם בתוך בית חולים, המקפיד על שיטות עבודה יעילות ובטוחות, סטריליזציה וכמובן צוות מנוסה ומיומן, שמכיר את העבודה ויודע כיצד לבצע אותה על הצד הטוב ביותר.

השתלת שיער בטורקיה – מידע טכני שכדאי לבדוק מראש

כאמור, ניתן היום לבצע השתלת שיער בטורקיה בלא מעט מרכזים רפואיים שונים, אך חשוב לבחור במקום המקצועי והאיכותי ביותר. אומנם מחיר נחשב לקריטריון משפיע, אך כדאי לזכור כי מדובר על השקעה לטווח הרחוק. גברים רבים שמתחילים להקריח, מאבדים את הביטחון העצמי שלהם והדבר פוגע בחיי החברה שלהם ובתחושה הפנימית. לכן עדיף לבחור במקום מקצועי וברמה הגבוהה ביותר, על מנת להבטיח לעצמכם השתלת שיער מקצועית ואפקטיבית. חשוב כמובן להשוות מחירים, אך לא מומלץ להתקבע על קריטריון המחיר בתור גורם מכריע. מומלץ לוודא כי ההשתלה מתבצעת על ידי צוות רפואי מיומן, בעל ניסיון של שנים בשיטת ההשתלה הרלוונטית. חשוב לוודא כי המקום מספק תעודת אחריות כתובה לכל החיים, על מנת להבטיח לעצמכם כתובת שתמיד ניתן יהיה לפנות אליה, במידת הצורך.

ההבדל בין שיטות ההשתלה השונות

היום ניתן למצוא שתי שיטות פופולאריות להשתלת שיער- FUE ו- DHI. שיטת FUE כוללת למעשה ליקוט של זקיקי שיער בריאים מהחלק האחורי בקרקפת (בניגוד לשיטות המיושנות יותר, שכללו שימוש ברצועת עור שלמה מהחלק האחורי בקרקפת, דבר שהותיר את המטופלים עם צלקת בולטת). שיטה זו אינה מייצרת צלקות, התהליך מתבצע בהרדמה מקומית והוא אינו כרוך בכאב. לאחר ליקוט הזקיקים, יש צורך לייצר תעלות על מנת להעביר אליהם את הזקיקים, ובכך לייצר צמיחה חדשה של שיער באזור ההתקרחות. לעומת זאת, שיטת DHI מתבצעת בהרדמה מלאה, במהלכה נאספים זקיקים בריאים מהחלק האחורי בקרקפת, מהזקן ומאזור החזה. לאחר מכן, הזקיקים מושתלים באמצעות מכשיר ייעודי, ללא צורך ביצירת תעלות. התוצאה מוצלחת יותר, צפיפות השיער גבוהה יותר וישנה שליטה מוחלטת על כיוון ועומק השתלת הזקיק.

150 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת ycl11
טיפול אקנה בלייזר השינוי שמתחיל מבפנים טיפול באקנה בלייזר הטיפול שעושה את ההבדל - תוצאות מוכחות במינימום טיפולים בזמן קצר.
פורסם בקטגוריית רפואה, לפני 7 חודשים 3 שבועות
השתלת שיער בטורקיה כל המידע לפני הטיסה גברים רבים בארץ ובעולם סובלים מהתקרחות. אומנם נכון כי ניתן למצוא בשוק לא מעט קרמים, משחות וטיפולים שונים להצמחת השיער, אך אין ספק כי הטיפול היעיל והאפקטיבי ביותר הוא השתלת שיער בטורקיה. ישנן כמובן לא מעט שיטות שונות, לכן חשוב לבצע סקר שוק, לבחון את השיטות השונות ולהשוות בין המרכזים הרפואיים המתמחים בתחום.
פורסם בקטגוריית נשירת שיער, לפני 8 חודשים 2 שבועות