לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4572 מאמרים 1384 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
הורוסקופ יומי

מה זה הורוסקופ יומי?

פורסם בתאריך 11/12/2019      /      נכתב ע"י mysticandastrology2020

 

הורוסקופ יומי הפך להיות מונח השגור בפי העם, שניתן לראות בעיתונות הכתובה וברשת האינטרנט, אנשים המפרסמים תחזיות יומיות לפי האסטרולוגיה. אך יש לדעת כי הורוסקופ מקורו אינו בעצם התחזיות האלו, אלא פירושו של ההורוסקופ היומי שימש להתייחסות אל מפת לידה. השיטה הזו מתבססת על מיקומי הכוכבים בגלגל ובין הזוויות הנוצרות מהם לבין המזל בו השמש נמצא בעת לידת הקורא. יש לציין כי ההורוסקופ היומי מכיל קהל רב, ולכן אין התייחסות בזה אל מעלה מסוימת של השמש כדי להכליל ציבור שלם. ניתן לראות כי ביאור ההורוסקופ היומי נעשה על פי הלך המחשבה של האסטרולוג, לכן ניתן למצוא הורוסקופ יומי שונה זה מזה.

אם כך ניתן לומר כי הורוסקופ היומי אינו ומדויק כמו מפת לידה אישית, וכדי להגיע אל פרטנית ולא כללית מומלץ להגיע אל האסטרולוג, אשר יכין מפה מיוחדת בדיוק בשבילכם.

ניתן לומר כי אמנם בהורוסקופ היומי ובאסטרולוגיה בכלל התחילה מהמחשבה שהירח משפיע על המים בגאות ושפל, כך גם ניתן לומר על כוכבי השמיים היכולים להשפיע על החיים.

במה עוסק הורוסקופ יומי?

לאחר ההבנה על הורוסקופ היומי, ומה הוא אומר לנו הורוסקופ היומי, שהוא מסתמך על מפת הכוכבים, שבה ניתן לראות כי על פיו מודעים לצורה שבה הכוכבים נמצאים בו,  ולפי מפה זו תקבלו תשובות לשאלות בתחומים אהבה ,פרנסה, זוגיות, קריירה, לימודים, ועוד.

אם כך ניתן לומר שניתן לקבל תשובות כמעט לכל השאלות.  בימים יש מזג אויר נעים אם כך ניתן לומר כי ההורוסקופ היומי נותן לך הרגשה טובה שאתה בדרך הנכונה להצלחה, ובנוסף לכך יש כאלו שאינו יכולים לעשות עסקאות מבלי שידעו אם תהיה להם הצלחה בעסקה הזו. 

 
431 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת mysticandastrology2020
תחזית אסטרולוגית יומית לכל המזלות, עכשיו באתר הורוסקופ יומי לא מאמינים במזל? נסו את הורוסקופ יומי, ואולי תבינו שמה שעבר עליכם היום כבר נכתב באתר אתמול.
פורסם בקטגוריית רוחניות, לפני 3 שנים 9 חודשים
פורסם בקטגוריית מאגיה ומיסטיקה, לפני 3 שנים 10 חודשים
פורסם בקטגוריית מאגיה ומיסטיקה, לפני 3 שנים 11 חודשים
הורוסקופ יומי יצר הסקרנות הטבוע במין האנושי גורם לכך שכל אחד מאיתנו רוצה לדעת מה צופן העתיד, לו וגם לכל האנשים היקרים עבורו. זאת, במגוון נושאים חשובים דוגמת פרנסה, מצב בריאותי, זוגיות, לימודים, חברויות, עסקים, קניות, השקעות כספיות וכדומה. לכן
פורסם בקטגוריית מיסטיקה, לפני 4 שנים 2 שבועות
הורוסקופ יומי ככלי לקבלת החלטות במאה ה-21 תחזית יומית שמבוססת על מפת לידה אסטרולוגית יכולה לשמש גברים ונשים בטווח רחב של גילאים. כיצד? ומדוע בוחרים אנשים כה רבים, כולל מנהיגים, אנשי רוח, אנשי עסקים ואנשים פרטיים להיעזר בידע העתיק הטמון בכוכבים? מהם היתרונות של שימוש בהורוסקופ כחלק מתהליכי קבלת ההחלטות שלך? וכיצד נדע שההורוסקופ שאנו נעזרים בו הוא אכן אמין?
פורסם בקטגוריית מאגיה ומיסטיקה, לפני 4 שנים 2 שבועות