לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3955 מאמרים 1188 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
הורוסקופ יומי

מה משמעות המילה הורוסקופ ומה הוא הורוסקופ יומי?

פורסם בתאריך 11/12/2019      /      נכתב ע"י mysticandastrology2020

הורוסקופ יומי - הוא מושג באסטרולוגיה, הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה", אשר במקור שימש להתייחסות למפת לידה אסטרולוגית, אך בהמשך התקשר בשפה השוטפת לתחזיות אסטרולוגיות בעיתונות מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות. התורה האסטרולוגית אינה מדע מדויק וכל אסטרולוג עושה פרשנות לפי האינטואיציה שלו. תחילת המחשבה על השיטה התחילה בתור האמונה שכמו שהירח משפיע על המים בגאות ושפל, כך גם כוכבי השמיים יכולים להשפיע על חיינו. הפרשנות בהרבה מקרים כוללת ויכולה להתאים להרבה אנשים, אנשים רבים מאמינים בהורוסקופ וטוענים שזה נכון לגביהם ואנשים שמחים לשמוע על תחזיות חיוביות ביחס לעצמם כי במקרים רבים הם גם מספיק נכונים ומדויקים. כל עיתון יומי מציג מדור הורוסקופ יומי מיוחד, על בסיס יומי ועל בסיס שבועי; הורוסקופ יומי ייתן תחזית יומית קצרה ואילו הורוסקופ שבועי יציע תחזית לכל השבוע לקוראי העיתון. הורוסקופ יומי נותן תחזית יומית של בעל המזל המדובר. לכל מזל יש תכונות אופי בסיסיות שנרכשות גם בגלל יום ושעת הלידה, לכן תחזית ההורוסקופ תהיה שונה מאחד לאחד. בגלגל המזלות יש שנים עשר מזלות שמבוססים על ארבע יסודות עיקריים: אוויר מים אדמה ואש. כל אחד מגלגל המזלות יונק את כוחו מאחד היסודות הנ"ל ולכן תכונותיו מבוססות על יסוד זה. הורוסקופ יומי כפי שנחזה על ידי אסטרולוגיים ייתן פרשנות יומית לכל בעל מזל שכזה בפרשנות יהיה מצוין איזה סוג של יום מצפה לקורא, איך ייראה יומו, האם צפויות לו בשורות טובות באותו יום? ממה הוא צריך להישמר? ומה יעשה לו טוב? כל קורא לוקח את הדברים אותם הוא מעוניין לקחת משלל התיאורים שבתחזית. כנסו לאתר לקרוא את ההורוסקופ היומי שלכם!  

288 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת mysticandastrology2020
פורסם בקטגוריית מאגיה ומיסטיקה, לפני 2 שנים 7 חודשים
תחזית אסטרולוגית יומית לכל המזלות, עכשיו באתר הורוסקופ יומי לא מאמינים במזל? נסו את הורוסקופ יומי, ואולי תבינו שמה שעבר עליכם היום כבר נכתב באתר אתמול.
פורסם בקטגוריית רוחניות, לפני 2 שנים 6 חודשים
מה זה הורוסקופ יומי? הורוסקופ יומי
פורסם בקטגוריית קורסים, לפני 2 שנים 8 חודשים
הורוסקופ יומי יצר הסקרנות הטבוע במין האנושי גורם לכך שכל אחד מאיתנו רוצה לדעת מה צופן העתיד, לו וגם לכל האנשים היקרים עבורו. זאת, במגוון נושאים חשובים דוגמת פרנסה, מצב בריאותי, זוגיות, לימודים, חברויות, עסקים, קניות, השקעות כספיות וכדומה. לכן
פורסם בקטגוריית מיסטיקה, לפני 2 שנים 8 חודשים
הורוסקופ יומי ככלי לקבלת החלטות במאה ה-21 תחזית יומית שמבוססת על מפת לידה אסטרולוגית יכולה לשמש גברים ונשים בטווח רחב של גילאים. כיצד? ומדוע בוחרים אנשים כה רבים, כולל מנהיגים, אנשי רוח, אנשי עסקים ואנשים פרטיים להיעזר בידע העתיק הטמון בכוכבים? מהם היתרונות של שימוש בהורוסקופ כחלק מתהליכי קבלת ההחלטות שלך? וכיצד נדע שההורוסקופ שאנו נעזרים בו הוא אכן אמין?
פורסם בקטגוריית מאגיה ומיסטיקה, לפני 2 שנים 8 חודשים