לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4447 מאמרים 1318 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מה זה חדר לפי שעה?

פורסם בתאריך 30/12/2019      /      נכתב ע"י discreti

מה זה חדר לפי שעה?

בשנים האחרונות אני נתקל שוב ושוב בשאלה: מה זה בעצם חדר לפי שעה? האמת היא שמוזר שהשאלה הזאת נשאלת כשיש כל כך

הרבה אתרים של חדרים לפי שעה ברחבי הרשת וכמעט בכל מקום תמצאו מאמר בנושא שמסביר את העניין אבל אולי יש איזשהו דור ביניים שלא נתקל במושג

הזה עד היום ולכן נסביר.

חדר לפי שעה הוא ביטוי המקטלג בתוכו כל נכס בעל 4 קירות המאפשר לאנשים להגיע אליו ולמעשה לשכור את המקום לטווח קצר של עד כמה שעות, במקסימום ללילה שלם.

חדר לפי שעה יכול להיות דירה, יחידת דיור, צימר ואפילו משרד.

הנכסים היותר פופולריים הם דירות שהופכות לדירות לפי שעה והן תחת קטגוריית חדרים לפי שעה אבל גם צימרים שהוסבו או לפחות הוסיפו להם את האפשרות של בילוי שעתי 

מופיעים ברשימה של החדרים להשכרה על בסיס שעתי או כמו שהם יותר מוכרים: חדרים לפי שעה.

 

סטיגמות רבות אפפו את התעשייה הזאת. לא מעט פרצופים חמוצים ניצפו כשהעלו את נושא החדרים לפי שעה. אולי בצדק! הרי לפני שנים רבות אותם החדרים היו למעשה

מפוקפקים במה שמתרחש בהם ולכן קשה שלא להבין את כל המפקפקים בתעשייה הזאת.

בשנים האחרונות אותם חדרים מפוקפקים הפכו לחדרים שלא מביישים סוויטות בבתי מלון! גם הסטיגמות לאט לאט נעלמו כשהאנשים הנכונים הפיצו את הדברים האמיתיים והמהות של

אותם החדרים ללא כל אינפורמציה מוטעית.

גם הרשתות החברתיות תרמו לפרסום החיובי ויחד עם בעלי הצימרים והחדרים שמשקיעים על שיווק לא מעט כסף התעשייה הזאת הפכה ללגיטימית מאוד ולחלק בלתי נפרד מחייהם

של זוגות כאלה ואחרים.

היום כולם יודעים שאם זוג מעוניין לבלות כמה שעות של רומנטיקה באינטימיות ובדיסקרטיות הוא יפקוד חדר לפי שעה ברחבי הארץ ולא ילך לבית מלון שם המחיר הוא מופקע!

כמובן שיש חדרים פופולריים יותר מהאחרים ויש אזורים מבוקשים יותר מהאחרים כך למשל זוג שמחפש חדר לפי שעה בצפון יקבל ברוב המקרים את החדרים להשכרה בחיפה 

וסביבתה כאופציה ראשונה, למה? כי החדרים בחיפה הם החדרים המבוקשים בצפון.

אותו הדבר בנוגע למרכז. זוג שיחפש חדר להשכרה באזור המרכז תמיד יקבל כאופציה ראשונה את החדרים לפי שעה בתל אביב, למה? כי הם החדרים הכי מבוקשים במרכז ובישראל!

וככה מבלי שמישהו ישים לב אני אמליץ לכם דווקא כל חדרים פופולריים אבל לא עם יחסי ציבור מי יודע מה, אולי בגלל שהם מרוחקים והם החדרים להשכרה והצימרים בירושלים.

אזור קסום, ירוק, פסטורלי, אוויר מצוין, אווירה אירופאית בעיקר בחורף ומקום שיכול להכיל רומנטיקה ואהבה עד אין סוף אבל שיהיה בינינו, כן?!

 

592 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת discreti
פורטל חדרים לפי שעה חדרים לפי שעה הוא תחום נפוץ מאוד ולכן אנחנו באים לקראת הלקוחות ונותנים להם אופציות רבות כדי להתעדכן בחדרים פנויים, חדרים חדרים וחדרים שיעשו להם את השעות הקרובות של החיים.
פורסם בקטגוריית תיירות ונופש, לפני 7 שנים 2 חודשים
חדרים לפי שעה להשכרה פרומו קינג ישראל חדרים לפי שעה להשכרה באתרי דיסקרט מבית פרומו קינג ישראל. מעוניינים לדעת יותר? הישארו עמנו בדקות הקרובות.
פורסם בקטגוריית תיירות ונופש, לפני 4 שנים 10 חודשים
המלצה על חדרים לפי שעה בצפון הישארו עמנו ואנו נכוון אתכם לאזורים הכי שווים בצפון ולמה כדאי להגיע אליהם כדי להעביר כמה שעות של רומנטיקה!
פורסם בקטגוריית נופש ותיירות, לפני 3 שנים 4 חודשים
חדרים לפי שעה תל אביב חדרים לפי שעה תל אביב הם החדרים הכי מבוקשים בישראל עם עשרות אלפי חיפושים מדי חודש על הביטוי.
פורסם בקטגוריית תיירות ונופש, לפני 4 שנים 1 חודשים
חדרים לפי שעה- למה לי? חדרים לפי שעה הם אולי חדרים שבשנים עברו נשמעו כמקומות מפוקפקים אליהם מגיעים טיפוסים מפוקפקים שלא היינו רוצים לפגוש ברחוב או בסמטה אפלה וחשוכה אבל אתם נתפסים לסטיגמה שהייתה קיימת בעבר ובימים אלו מגולמים יפה בסרטים הוליוודיים כאלה ואחרים.
פורסם בקטגוריית נופש ותיירות, לפני 7 שנים 3 שבועות