לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3955 מאמרים 1188 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
הורוסקופ יומי

מי כותב את ה-הורוסקופ ה-יומי?

פורסם בתאריך 04/01/2020      /      נכתב ע"י mysticandastrology2020

הרבה אנשים רוצים לדעת את העתיד, ההרוסקופ היומי מנבא את העתיד בכלליות, אמנם אך הוא מאפשר לאנשים רבים לדעת איך להתנהג באותו יום, ולהימנע מטעויות נפוצות שבלי ההרוסקופ היומי הם היו בוודאי מבצעים אותן. הדוגמא הטובה ביותר, שניתן לתת היא לדוגמא אמירה של ההרוסקופ היומי של מזל מאזניים "אל תבזבז כסף רב היום", אמירה זו נותנת את ההרגשה הטובה, שיש מישהו מלמעלה ששומר על הארנק שלך, וגם מונע ממך לבזבז כסף על דברים לא נצרכים.

אך נשאלת השאלה מי אחראי על כתיבת הורוסקופ יומי? ומהו בכלל ההרוסקופ היומי?

ההורוסקופ היומי בעצם מבוסס על מושג באסטרולוגיה, שמקורו שימש להתייחסות למפת לידה אסטרולוגית, אך במשך השנים המונח הזה הפך ללתחזית אסטרולוגיה בעיתונות, שכך תחזיות אלו מבוססות על מיקומי השמש במזלות האסטרולוגים.

מי כתב את הורוסקופ יומי?

לא כל אחד רשאי לכתוב הורוסקופ יומי, אלא על ידי אסטרולוג. דרך האסטרולוגיה, באמצעות גרמי השמיים, ניתן לנבא את העתיד ויש קשר בין מצבם לבין המעשים והתכונות של בני האדם, מנסים לחזות את העתיד על פי מקומם של גרמי השמיים.

האדם שחוזה את העתיד על פי האסטרולוגיה נקרא אסטרולוג, והוא משתמש בגרמי השמיים הבאים על מנת לחזות את העתיד השמש הירח, כוכבי הלכת, נקודת האופק ונקודת רום השמיים. יש לדעת כי האסטרולוגיה ואסטרונומיה היו משולבות עד ימי הביניים, אך כיום הם תחום שונה למדי.

יש לדעת כי ההורוסקופ היומי שנכתב בעיתונים מתבסס על מצב של גרמי השמיים במזל מסוים, כך שהוא כולל תחזית כללית מידי, לפיכך מומלץ ללכת לאסטרולוג מקצועי לבניית מפת לידה אישית.

1901-729-763
או בפלאפון
050-9163975

 

439 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת mysticandastrology2020
תחזית אסטרולוגית יומית לכל המזלות, עכשיו באתר הורוסקופ יומי לא מאמינים במזל? נסו את הורוסקופ יומי, ואולי תבינו שמה שעבר עליכם היום כבר נכתב באתר אתמול.
פורסם בקטגוריית רוחניות, לפני 2 שנים 6 חודשים
פורסם בקטגוריית מאגיה ומיסטיקה, לפני 2 שנים 8 חודשים
מה זה הורוסקופ יומי? הורוסקופ יומי
פורסם בקטגוריית קורסים, לפני 2 שנים 8 חודשים
הורוסקופ יומי יצר הסקרנות הטבוע במין האנושי גורם לכך שכל אחד מאיתנו רוצה לדעת מה צופן העתיד, לו וגם לכל האנשים היקרים עבורו. זאת, במגוון נושאים חשובים דוגמת פרנסה, מצב בריאותי, זוגיות, לימודים, חברויות, עסקים, קניות, השקעות כספיות וכדומה. לכן
פורסם בקטגוריית מיסטיקה, לפני 2 שנים 8 חודשים
הורוסקופ יומי ככלי לקבלת החלטות במאה ה-21 תחזית יומית שמבוססת על מפת לידה אסטרולוגית יכולה לשמש גברים ונשים בטווח רחב של גילאים. כיצד? ומדוע בוחרים אנשים כה רבים, כולל מנהיגים, אנשי רוח, אנשי עסקים ואנשים פרטיים להיעזר בידע העתיק הטמון בכוכבים? מהם היתרונות של שימוש בהורוסקופ כחלק מתהליכי קבלת ההחלטות שלך? וכיצד נדע שההורוסקופ שאנו נעזרים בו הוא אכן אמין?
פורסם בקטגוריית מאגיה ומיסטיקה, לפני 2 שנים 8 חודשים