לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3110 מאמרים 845 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

פיתרון שנקרא מתקני חניה לאופניים

פורסם בתאריך 03/02/2016      /      נכתב ע"י yortem

למי מכם יצא ללכת ברחוב ולהיתקל באופניים שהונחו בצידי הדרך או נקשרו לעץ או למעקה בטיחות? לא רק שזה מעצבן שצריך ללכת מסביב ולא רק שזה חוסם את הדרך ומהווה הפרעה לתנועה של האנשים העוברים והשבים אלא זה גם מכער את הנוף של העיר ובראש ובראש - עלול לגרום למפגע בטיחותי שיעשה נזק. לא כולם מסתכלים לאן הם הולכים, במיוחד בעידן הסמארטפונים ולכן אנשים רבים עלולים להיתקל באופניים שהונחו בצידי הדרך בצורה לא בטיחותית, מאוד שחבל שהמצב הוא ככה במיוחד לאור העובדה שכבר כיום יש לא מעט פתרונות למקרים כאלו בדיוק. על אלו פתרונות לרוכבי אופניים אנחנו מדברים אתם שואלים? על הפיתרון שנקרא מתקני חניה לאופניים אשר מפוזרים במקומות רבים ברחבי המדינה הקטנה שלנו.

בערכי המרכז במיוחד, גברה המודעות למתקני חניה לאופניים ויותר ויותר מוסדות ציבור, עסקים ועיריות שמים את הדגש ודואגים לרוכבי האופניים לחניה נוחה לאופניים שלהם ובכך הם עוזרים למגר את התופעה הזאת. מתקני החניה בנויים בצורה כזאת שהם עוזרים להפוך את העיר ליפה יותר, דואגים לסדר של האופניים, חוסכים לרוכבים את המאמצים הכרוכים בחיפוש אחר מקום לחניה וגם חוסכים במקום מכיוון שכמו כל דבר בחיים, כשמסדרים אותו הוא מנצל את המקום בצורה טובה יותר. בנוסף, פיזור מתקני החניה האלו תורמים גם לאיכות הסביבה מהסיבה הברורה שכשיש מתקנים כאלו, הם מעודדים אנשים להשתמש באופניים, הרי בן אדם לא יתחיל לנסוע בפקקים ולשלם מחירים גבוהים על דלק וטיפולים לרכב כשהחיים של רוכבי האופניים הופכים לקלים וקלים יותר. כך שאם רוצים לסכם את זה בכמה מילים, מתקני חניה לאופניים הם ברכה גדולה בכל התחומים, הם עוזרים לעיר, עוזרים לרוכבי האופניים, עוזרים לשאר התושבים וגם עוזרים לסביבה, אז מה רע בזה?

1275 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
כפולים לצפייה ישירה הסדרה החדשה כפולים הצליחה בגדול השבוע והחיפוש של כפולים לצפייה ישירה הפך לנפוץ מאוד. ולא סתם, בואו לקרוא על הסדרה כפולים שהטריפה את המעריצים.
פורסם בקטגוריית טלוויזיה, לפני 4 שנים 8 חודשים
מתנה זולה לחנוכת בית כשרוצים לתת למישהו מתנה שווה בזול - צריך לבחור במוצרי מיסטיקה בגלל הערך שלהם
פורסם בקטגוריית מיסטיקה, לפני 3 שנים 1 שבועות
בחירת מיקום לצילום הריון איפה מצלמים את צילומי ההריון? האם בטבע או בסטודיו? ומה אפשר לעשות על מנת ליהנות משני העולמות?
פורסם בקטגוריית צילום הריון, לפני 3 שנים 11 חודשים
משחקים לאייפון משחקים לאייפון הפכו לתופעה גדולה שאנחנו כבר לא יכולים בלעדיה. אבל אל דאגה, יש פיתרון.
פורסם בקטגוריית משחקים, לפני 4 שנים 11 חודשים
ערוץ 2 לצפייה ישירה ערוץ 2 לצפייה ישירה הוא אחד החיפושים המחופשים ביותר במנוע החיפוש גוגל. מה שמוכיח על עלייה של רמת האנשים שצופים בשידורי ערוץ 2 באינטרנט ולא בטלוויזיה דווקא.
פורסם בקטגוריית טלוויזיה, לפני 4 שנים 9 חודשים