לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4576 מאמרים 1385 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

סיפור אישי: למה הניקיון חשוב

פורסם בתאריך 04/02/2016      /      נכתב ע"י yortem

אספר לכם סיפור מתוך חוויה אישית שעברתי. במשך קצת יותר משנה עבדתי בחברה שלא אזכיר את שמה, אך מדובר בחברה יחסית מוכרת שבה יושבים אנשי שירות לקוחות בתוך חדרונים ועונים לטלפונים כל היום. העבודה אמנם לא מהממת אבל היא עבודה מאוד בסיסית למי שצריך את כסף הזה וזה נוח בשבילו. לקראת סוף התקופה שעבדתי שם התחלתי להרגיש קצת בדיכאון והייתה לי מעין הרגשה כללית שלא טוב לי במקום העבודה למרות שלא ידעתי לשים את האצבע ולהגיד מה בדיוק הייתה הבעיה, הרי העבודה הייתה יחסית בסדר, שום דבר לא השתנה מבחינתי ומבחינה מקצועית לא היה לי קשה או מסובך.

יכול להיות שהכל התחיל כשביקרתי פעם אחת חבר במקום העבודה שלו, החבר עבד באותו סגנון של עבודה אך היו הבדלים עצומים, החדרונים הקטנים שלהם היו נראים הרבה יותר מרשימים, התאורה הייתה ממש חזקה והקירות היו צבעוניים ומעוצבים בצורה טובה. בנוסף, המקום היה מסודר להפליא ונראה שכל חצי שעה עובר עובד ניקיון שמקרצף כל מה שזז במקומות שבהם אף אחד לא עבד או בחדרונים של אנשים שיצאו להפסקה ולכן זה גם לא הפריע לעבודה. פתאום זה הכה בי, ההרגשה הרעה הייתה לי בגלל חוסר הניקיון בחברה שעבדתי בה, זה נשמע מוזר אבל בדקתי את זה באינטרנט וגיליתי על ההשפעה של הניקיון על העובדים. משרד לא מסודר או מבולגן פוגע בהרגשה שלנו לגבי העסק בתת המודע שלנו והבנתי שהניקיון של העסק חשוב מאוד לעובדים בצורה שאף פעם לא העליתי על דעתי.

מאז אותו זמן הבנתי שאני לא רוצה לעבוד שם (זה הרבה יותר קל מאשר לשכנע אותם להעסיק חברת ניקיון) והלכתי לעבוד בחברה אחרת. לא רק זה, אלא שגם בבית התחלתי להקפיד יותר על ניקיון, ניקיתי את החדר שלי באופן יסודי והקפדתי על שטיפה קבועה כדי שתהיה לי הרגשה טובה גם בבית וזה בהחלט עוזר. אני ממליץ לכם להתחיל להקפיד יותר על ניקיון או אם אתם בעלי עסקים, להעסיק חברת ניקיון כדי שתבצע את עבודת הניקיון ולא רק שאתם תרוויחו מכך, אלא כולם ירוויחו מכך.

אם אתם צריכים עזרה בבחירת חברת ניקיון יש על זה מאמר באתר הבא: איך בוחרים חברת ניקיון

1978 צפיות
8 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
איך בחרתי מדביר באלעד הדברה באלעד שנבחרה בתבונה
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 4 שנים 11 חודשים
יום גיבוש למורים למה צריך יום גיבוש למורים? מה עושים בימי גיבוש?
פורסם בקטגוריית לימודים, לפני 5 שנים 5 חודשים
מסיבת מאסטר שף ליום הולדת הרבה אנשים היו רוצים להשתתף במאסטר שף וגם הילדים שלהם כבר התמכרו לתכנית, אבל אפשר להביא את התכנית הביתה למסיבת יום ההולדת, אז מה מונע בעדכם?
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 7 שנים 7 חודשים
ניקיון דירות לאחר שיפוץ לאחר שיפוץ יש צורך בהזמנת חברת ניקיון על מנת שתבצע ניקיון יסודי לאחר שיפוץ. זה הכרחי כדי שתקבלו דירה כחדשה!
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 7 שנים 3 חודשים
שירותי ניקיון לועדי בתים בחירת חברת ניקיון לועדי בתים יכולה להיות משימה לא פשוטה, בואו לקרוא איך לעשות את זה נכון ומה הדברים שצריכים להילקח בחשבון.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 7 שנים 11 חודשים