לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3066 מאמרים 823 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
נרות ריחניים

נרות ריחניים

פורסם בתאריך 09/01/2020      /      נכתב ע"י Admin1

נרות ריחניים  נכנסו לחיינו בסערה וכבשו לבבות רבים, ולא בכדי. מדובר במכשירים יעילים וחכמים, אשר מנטרלים ריחות לא נעימים ובד בבד מבשמים את חלל החדר, כך שהם מותירים אותו נעים וריחני בכל שעות היממה, במינימום של התעסקות או מאמץ מצדנו. כיום קיימים מגוון של נרות ריחניים, כאשר מפיצי הריח המבוקשים ביותר כיום הם נרות ריחניים הריחות מיוחדים. אז על מה חשוב לתת את הדעת בעת רכישת נרות ריחניים כאלה, כך שנוכל לרכוש את המכשיר הטוב והמתאים ביותר לצרכים הספציפיים שלנו? לפניכם המדריך השלם.

גודל הנרות

כיום קיים מגוון רחב של נרות, חלקם קטנים יחסית וחלקם גדולים, כאשר הגדולים הם כמובן מכשירים עוצמתיים יותר בדרך כלל. במרבית המקרים, הנרות הקטנים ישמשו אותנו לצורך בישום של חללים קטנים, בדגש על חדרי שירותים. לעומת זאת, בנרות גדולים ועוצמתיים, נשתמש לצורך בישום של בתי עסק, חללי מגורים גדולים, חנויות וכדומה. בטרם הרכישה של הנר, חשוב מאוד להגדיר לעצמנו איפה אנו מעוניינים למקם אותו, כך שנוכל לרכוש נר אשר יותאם באופן המיטבי לגודל החלל שאותו עליו לבשם.

מגוון הניחוחות המותאמים למכשיר

חשוב להבין כי לא ניתן להכניס כל ספריי ריח לכל מפיץ ריח חשמלי. למעשה, לכל מפיץ ריח חשמלי או חברה של מפיצי ריח, ישנו ליין של בקבוקי ספריי ריח וניחוחות, המותאמים באופן ספציפי למכשיר. לכן, בטרם הרכישה של המכשיר עצמו, חשוב מאוד להריח את הניחוחות המותאמים אליו ולוודא שיש לפחות מספר בקבוקי ספריי אשר תואמים את העדפות הריח הספציפיות שלנו.

צריכת החשמל

על אף שמרבית מפיצי הריח הם מכשירים חסכוניים מאוד בחשמל, חשוב מאוד לוודא את העובדה הזו בעת רכישת המכשיר, שכן בשוק קיימים כיום גם מכשירים פחות חסכוניים. שימת דגש על פרמטר זה, יאפשר לנו לבשם את החלל בכל שעות היממה בעלות מינימלית.

פונקציות להתאמה אישית

כדאי לוודא שהמכשיר מגיע עם כפתור או פונקציה, המאפשרים לנו להגדיר את תדירות הבישום של המכשיר בחלל החדר. עניין זה יסייע לנו לשלוט על עוצמת הבישום ולהתאים אותה לחדר הספציפי בו ממוקם מפיץ הריח.

85 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת Admin1
מפיצי ריח איכותיים מפיצי ריח הם אביזרים או מכשירים, שהייעוד שלהם הוא לבשם את חלל החדר שבו הם נמצאים. מפיצי ריח יכולים להיות פשוטים ומכניים, או לחילופין – חשמליים ומתקדמים
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 5 חודשים 3 שבועות