לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4179 מאמרים 1265 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

השקעות נדל"ן מסביב לעולם

פורסם בתאריך 12/01/2020      /      נכתב ע"י avivgnss

מסביב לעולם ב-241 השקעות: לקרן הגשמה 241 השקעות מוצלחות בכל רחבי העולם

אין דרך אחרת להגיד את זה. קרן הגשמה החזירה סך של למעלה מ-1.4 מיליארד דולר למשקיעים עם תשואה ממוצעת של 12.2% מ-241 פרויקטים מצליחים.

הרעיון של קרן הגשמה הוא לא חדש, היא פשוט עומדת על כך שלכל פרויקט שהיא מכניסה את המשקיעים שלה, היא קודם כל מכניסה את עצמה, ולפני שהיא נכנסת, היא עושה תחקיר של שבע מאות עיניים, כי לא קונים חתול בשק.

בקרן הגשמה יש אוצר אנושי ומקצועי יקר מפז, מדובר על מומחים בתחומים שונים, מובילים בתחומם וכל אחד מבין יותר טוב מכל אחד אחר בתחום של השקעות נדל"ן. מדובר על יועצים פיננסיים, אנשי כלכלה. אנשי נדל"ן ואנליסטים שיודעים לנתח מידע, לעצור תהליכים או להחליט שהאקזיט הגדול מחכה בפינה ואז כדאי שהגשמה תהיה שם.

 

לקרן הגשמה 300 פרויקטים ברחבי העולם

היום מבוצעים ברחבי העולם כ-300 פרויקטים שנחקרו מתחת לעינייה החודרות של הקרן. מומחי הגשמה פועלים רבות כדי לאתר השקעות חדשות הם מפקחים באפן שוטף על כל השעה ועורכים סינון קפדני. צוות של אנליסטים מהשורה הראשונה, בוחן כל השקעה, מביע לשטח ומבקר אצל היזמים ובמשרדי הפרויקט. כדי לעשות את זה, צריך צוותים שלמים מסביב לעולם וזה באמת מה שיש לקרן הגשמה.

אבל ללא סיכון אין סיכוי ולכן בכל הפרסומים שלה דואגת הקרן לומר כי ההשקעות בפרויקטים כמו כל השקעה סיכון בצדם כמו הסיכוי. לא מדובר דווקא על סיכון הקשור ישירות לפרויקט, אלא לתחום הפיננסי של המדינות בהן נמצאים הנכסים כמו סיכוני ריבית, סיכונים מיקרו כלכליים במדינת הנכס, האטה כלכלית בכלכלה במדינת הנכס ועוד. 

כל ההערכות של קרן הגשמה בדבר תשואות צפויות מכל נכס, מתבססות על התוכנית העסקית של כל פרויקט כפי שבדקו אותה מומחי הקרן ולכן בסופו של דבר המשקיעים יכולים גם לעיין בתשקיף ההנפקה ולקבל הסברים נוספים.


 

למה קרן הגשמה מצליחה?

מדוע קרן הגשמה כל כך מצליחה? אם כן התשובה היא "פרפקציוניזם". הקרן מעסיקה צוותים שלמים של מומחים ואנליסטים, כדי לבחון כל פרויקט מכל היבט וכיוון. בצרוה קפדנית זו וירידה לפרטי פרטים, היא מבטיחה למשקיעים כי השקעה בנדל"ן הם יהיו מעורבים עברה כבר סינון קפדני ובדיקה יסודית, זאת משום שהקרן עצמה מושקעת בפרויקטים והיא דואגת לפיזור כספי המשקיעים שלה בכמה פרויקטים מבטיחים בטווח הקרוב, אלה נבדקים תחת זכוכית מגדלת.

340 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת avivgnss
ייבוש תת רצפתי יש לכם בעיה של לחות בבית? או שאולי אתם רוצים להחליף את הריצוף וחשוב לכם להגדיל את הסיכוי שלא תהיינה בעיות של רטיבות ולחות בעתיד? אם כך, ברור מדוע אתם חושבים על ייבוש תת רצפתי. כמובן שלא מדובר על עבודה שתוכלו לעשות בכוחות עצמכם,
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שנים 11 חודשים