לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2914 מאמרים 742 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
הרמת חזה ניתוח חזה

היתרונות והחסרונות של הרמת חזה

פורסם בתאריך 14/01/2020      /      נכתב ע"י expert

רוב רובן של הסיבות לנפילת החזה שלכן הוא מפאת ירידה מהירה במשקל שלכן, הריון, לידה וכן הנקה. ניתוח של הרמת חזה נחשב לטרנד הלוהט ביותר בעשור האחרון והוא פונה באופן ישיר לנשים שכבר עברו מספר לידות.

ניתוח של הרמת חזה מיועד לנשים מבינכן אשר יש להן בעיה והיא חזה קטן אשר ברצונכן להגדיל, או חזה נפול, שניתן לבצע לו הרמה. באמצעות ניתוח כזה ישנה אפשרות לשנות את מראה החזה, להגדיל אותו במידת הצורך ובכך לזכות לפתרון מיטבי לטווח הארוך. במקביל לכך, פרוצדורה זו הינה גם בעלת חסרונות.

מה הם היתרונות וכן החסרונות של ניתוח הרמת חזה?

הביטחון העצמי שלכן מושפע מאופן ניכר ממראה הגוף שלכן בעיני עצמכן. חזה נפול או חזה קטן מדי עשוי לגרום לכן לכדי דימוי גוף שלילי ולהרגשה שאתן לא נשיות מספיק. בנוסף, למרות שזה נשמע מאוד מבטיח, לניתוח הרמת חזה ישנם גם חסרונות וגם יתרונות, אותם עליכן להביא בחשבון לפני שאתן מתחילות בפרוצדורה זו. להלן היתרונות וכן החסרונות של ניתוח להרמת חזה :

היתרונות של ניתוח הרמת חזה -

 על ידי ביצוע של ניתוח זה החזה שלכן יהפוך לנאה ביותר ויעמוד זקוף, יוגדל הנפח שלו וכן הפטמות בחזה שלכן יהיו במקום יותר גבוה, והביטחון העצמי שלכם ישדר חוזקה. במידה והמחיר מרתיע אתכן מלבצע ניתוח זה (בהמשך המאמר נדון אודות המחירים) הרי שבעשור האחרון קיימים מבצעים אטרקטיביים למדי. אם אתם חוששות מצלקות – בשנים האחרונות יש שיטות פורצות דרך עבור הניתוח הזה אשר מבטיחות בעבורכן מזעור של הצלקות.

החסרונות של ניתוח הרמת חזה –

עליכן לזכור כי מדובר בפרוצדורה ניתוחית – משמע ככן היא ונדרש תכנון מלא לתקופת ההחלמה מניתוח זה. עליכן חבקש מהרופא המטפל חופשה בגין ימי עבודה עבור מקום העבודה שלכן, עליכן לדעת שיש גורמי סיכון לניתוח וכן תופעות לוואי. מלבד זאת, ניתוח זה משאיר צלקות על החזה שלכן. בנוסף, העלות של הניתוח אינה זולה במיוחד...

מה היא העלות של ניתוח להרמת חזה?

נוטים להבחין בשני סוגים של פרוצדורות – הראשון הינו הרמת חזה בתוספת שתל, הידוע בכינויו הגדלה וכן הרמת חזה והשני הינו הרמת חזה ללא שתל.

ממוצע המחירים הינו בסביבות עשרים ושישה עד שלושים וחמישה אלף ₪.

הפרמטרים השונים אשר קובעים את העלות של הניתוח הינם:

עלות שתלים במידה ומבוצע ניתוח בתוספת שתלים.
עלות שכר טרחת הרופא המנתח.
עלות גורם מתווך במידה וקיים כזה
עלות האשפוז והשימוש בחדר ניתוח.

53 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת expert
נאור גולדברג תובע את משרד אליעד שרגא נאור גולדברג, בעליה של חברת כוח האדם "הראשון בניקיון", תובע 1.3 מיליון שקל ממשרדו של עו"ד אליעד שרגא, בטענה לכשלים בייצוגו בסכסוך נדל"ן. מדובר בתביעה שכנגד, לאחר ששרגא תבע מגולדברג שכר טירחה בסך 2.6 מיליון שקל.
פורסם בקטגוריית אזרחי, לפני 7 חודשים 2 שבועות
רישיון לרחפן - מידע חשוב יש לדעת כי למרות השימוש הנפוץ של הרחפן, לא לכל אחד מותר להטיס אותו. כדי להטיס אותו בארגונים ובאופן מסחרי, יש צורך ברישיון מטיס, וכן צריך לעמוד בכל התנאים כדי לקבל רישיון זה.
פורסם בקטגוריית לימודים, לפני 3 חודשים 2 שבועות
עיצוב חנויות בגדים בעלי חנויות בגדים יודעים כי המותג משפיע בהחלט על חווית הקנייה. משמעות הדבר היא כי עיצוב חנויות בגדים מתחיל במחשבה תחילה על הלקוח וכך ניתן לראות את ההבדל בין חנות אחת לאחרת. עיצוב שונה ייצור את הבידול ואת הייחוד ויעביר את המסר המדויק ביותר.
פורסם בקטגוריית עיצוב פנים, לפני 3 חודשים 4 שבועות
מידע חשוב טרם בחירת וילונות הוילונות הופכים את חיינו למעוצבים יותר, נוחים יותר, מעניינים יותר ולא פחות חשוב - מוצללים יותר. המבחר האדיר והאיכותי של וילונות רפאל, מאפשר לחפש, למצוא ולבחור את הוילון המתאים ביותר עבורכם. אילו סוגי וילונות קיימים בשוק? כמו עולים וילונות? ואילו טיפים כדאי להכיר? כל התשובות.
פורסם בקטגוריית עיצוב פנים, לפני 5 חודשים 19 שעות
שילוט דיגיטלי לעסקים שלטים, נועדו למסור מידע לגבי בית העסק. הם עשויים להיות בכל מקום בעסקים, חברות גדולות או אפילו בתים שיש בהם עסק, עיריות, קניונים, אצטדיוני ספורט ועוד. היום הטרנד החם ביותר בעולם השילוט, הינו שילוט דיגיטלי לעסקים. שילוט זה, מזכיר לנו ערים גדולות בעולם כמו ניו-יורק, כאשר כל השלטים בה מוארים. שילוט זה,נעשה על גבי מסכי ענק, כך שהכיתוב והמסר בולטים. היום בישראל, השילוט הדיגיטלי הפך להיות פופולארי ואף מוכר כשיטת הפרסום היעילה ביותר.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 7 חודשים 14 שעות