לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3645 מאמרים 1075 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
הרמת חזה ניתוח חזה

היתרונות והחסרונות של הרמת חזה

פורסם בתאריך 14/01/2020      /      נכתב ע"י expert

רוב רובן של הסיבות לנפילת החזה שלכן הוא מפאת ירידה מהירה במשקל שלכן, הריון, לידה וכן הנקה. ניתוח של הרמת חזה נחשב לטרנד הלוהט ביותר בעשור האחרון והוא פונה באופן ישיר לנשים שכבר עברו מספר לידות.

ניתוח של הרמת חזה מיועד לנשים מבינכן אשר יש להן בעיה והיא חזה קטן אשר ברצונכן להגדיל, או חזה נפול, שניתן לבצע לו הרמה. באמצעות ניתוח כזה ישנה אפשרות לשנות את מראה החזה, להגדיל אותו במידת הצורך ובכך לזכות לפתרון מיטבי לטווח הארוך. במקביל לכך, פרוצדורה זו הינה גם בעלת חסרונות.

מה הם היתרונות וכן החסרונות של ניתוח הרמת חזה?

הביטחון העצמי שלכן מושפע מאופן ניכר ממראה הגוף שלכן בעיני עצמכן. חזה נפול או חזה קטן מדי עשוי לגרום לכן לכדי דימוי גוף שלילי ולהרגשה שאתן לא נשיות מספיק. בנוסף, למרות שזה נשמע מאוד מבטיח, לניתוח הרמת חזה ישנם גם חסרונות וגם יתרונות, אותם עליכן להביא בחשבון לפני שאתן מתחילות בפרוצדורה זו. להלן היתרונות וכן החסרונות של ניתוח להרמת חזה :

היתרונות של ניתוח הרמת חזה -

 על ידי ביצוע של ניתוח זה החזה שלכן יהפוך לנאה ביותר ויעמוד זקוף, יוגדל הנפח שלו וכן הפטמות בחזה שלכן יהיו במקום יותר גבוה, והביטחון העצמי שלכם ישדר חוזקה. במידה והמחיר מרתיע אתכן מלבצע ניתוח זה (בהמשך המאמר נדון אודות המחירים) הרי שבעשור האחרון קיימים מבצעים אטרקטיביים למדי. אם אתם חוששות מצלקות – בשנים האחרונות יש שיטות פורצות דרך עבור הניתוח הזה אשר מבטיחות בעבורכן מזעור של הצלקות.

החסרונות של ניתוח הרמת חזה –

עליכן לזכור כי מדובר בפרוצדורה ניתוחית – משמע ככן היא ונדרש תכנון מלא לתקופת ההחלמה מניתוח זה. עליכן חבקש מהרופא המטפל חופשה בגין ימי עבודה עבור מקום העבודה שלכן, עליכן לדעת שיש גורמי סיכון לניתוח וכן תופעות לוואי. מלבד זאת, ניתוח זה משאיר צלקות על החזה שלכן. בנוסף, העלות של הניתוח אינה זולה במיוחד...

מה היא העלות של ניתוח להרמת חזה?

נוטים להבחין בשני סוגים של פרוצדורות – הראשון הינו הרמת חזה בתוספת שתל, הידוע בכינויו הגדלה וכן הרמת חזה והשני הינו הרמת חזה ללא שתל.

ממוצע המחירים הינו בסביבות עשרים ושישה עד שלושים וחמישה אלף ₪.

הפרמטרים השונים אשר קובעים את העלות של הניתוח הינם:

עלות שתלים במידה ומבוצע ניתוח בתוספת שתלים.
עלות שכר טרחת הרופא המנתח.
עלות גורם מתווך במידה וקיים כזה
עלות האשפוז והשימוש בחדר ניתוח.

337 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת expert
השקעות נדל"ן - כל מה שצריך לדעת השקעות בנדל"ן עומדות על למידה נכונה של השטח ולמידה של תכנית ההשקעה העתידית, השקעה בפרויקטים הנכונים ואינטראקציה נכונה בין אנשים. בייחוד מאחד שבהשקעות נדל"ן חשוב ליצור קשרים עם אנשים אמינים ומהימנים.
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 1 חודשים 4 שבועות
כל השלבים בדרך לחלוקת מזון לנזקקים עבור אנשים רבים האוכל הוא ממש לא דבר מובן מאליו. לצערנו, אוכלוסיות כמו ניצולי השואה, נזקקים, חסרי בית, חיילים בודדים ואוכלוסיות נוספות סובלות מחרפת רעב, ומיכולת מצומצמת ביותר לרכוש מזון, לבשל אותו ולדאוג לעצמם לארוחה חמה.
פורסם בקטגוריית חברה ומדינה, לפני 6 חודשים 1 שבועות
למי מתאימה תניית בוררות? הליך הבוררות הוא הליך שבמסגרתו הבורר יהיה זה שיחליט על דרך הפתרון עבור שני הצדדים, ובעצם העובדה שהם לוקחים בו חלק – שני הצדדים מסכימים מבעוד מועד שהדרך שתיקבע על ידי הבורר היא הדרך שאותה הם יצטרכו לכבד ולקיים.
פורסם בקטגוריית חוק ומשפט, לפני 7 חודשים 1 שבועות
הרכב שלכם זקוק לדיטיילינג – עכשיו הגיע הזמן להעניק לו אותו הליך הדיטיילינג הוא הליך שמטרתו להעניק לא רק ניקוי עמוק לרכב שלכם, אלא גם לצפות אותו בשכבת הגנה שתוכל להרחיק אותו מפני סכנות שונות, כמו שריטות, דהיית צבע בגלל מזג האוויר, לשלשת של ציפורים ועוד.
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 8 חודשים 1 שבועות
רחפן - בואו להכיר את כל הסודות של הטרנד שכבש את העולם יש כל מיני טרנדים בעולם – כאלו שיורדים מהמדף במהירות גדולה יותר מזו שבה הם עלו אליו - כאשר מדברים על רחפן, מדברים על מוצר שכבר ביסס את מעמדו בצורה מוחלטת בשוק.
פורסם בקטגוריית תעופה, לפני 8 חודשים 2 שבועות