לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3556 מאמרים 1024 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מגנטים לאירועים

פורסם בתאריך 16/01/2020      /      נכתב ע"י הראשון במגנט

מגנטים לאירועים  - האטרקציה שמשגעת את המדינה

הטרנד המדהים שתפס את מקומו לפני מספר שנים עדיין ממשיך להרעיש ולעניין כל אירוע ואירוע. צילום מגנטים לאירועים גורם לכל האורחים להתלהב בחיוכים אינספור לצלם ומלהיב את כל החוגגים בציפייה למגנט המיוחל. אם בעבר היו מצלמות שמצליחות להפיק ברגע אחד את התמונה, הרי שכיום בזכות העידן הדיגיטלי וההדפסה המתקדמת ניתן להדפיס את התמונות על מגנטים ובכך לשפר באופן משמעותי את חוויית הצילום. כל חוגג יכול לקבל תמונת מגנט אחת ואף יותר.

למה צריך לשים לב כשבוחרים חברת מגנטים לאירועים:

חברות רבות מפרסמות מבצעים מיוחדים וזולים במיוחד ומבטיחים לכם הבטחות מדהימות, אך רובם ללא כיסוי אמיתי להבטחה. להלן כמה פרטים שיש לשים אליהם לב מאחורי המילים היפות.

כמה מבטיחים לכם באמת?

אחד המשפטים המפורסמים שמופיעים במודעות פרסום של מגנטים לאירועים זה "ללא הגבלה" ללא הגבלה זאת כמובן מציאות לא אפשרית, הרי לא ייתכן שמישהו יהיה אתכם עד אור הבוקר במידה והמסיבה תמשך הרבה מאוד שעות, מצד שני גם לעשות סיבוב בקטנה זה גם לא הגיוני. חשוב להבין אם כשהצלם אומר ללא הגבלה הוא מתכוון לצלם שעה אחת בלבד שכולם רואים אותו ואז לעקוץ לביתו לאחר מכן, או שהוא באמת מתכוון להישאר לפחות שלוש שעות ולצלם בחשק רב את כל המוזמנים שירצו.

איכות החומר של המגנט

קיים הבדל בין מגנטים לאירועים איכותיים לאלו שהם באיכות ירודה, באיכות טובה המגנטים יכולים להחזיק מספר שנים על דלת מקרר שלא עומדת בשמש ולא חשופה למים, לעומת זאת מגנטים באיכות ירודה יאבדו את הצבע שלהם ויתקלפו לאחר מספר חודשים בודדים. חשוב לדעת על איזה סוג של נייר צילום מודפס התמונה, ואם זה על דף רגיל, עדיף לוותר מראש.

לוגו על המגנט

שימו לב שהמסגרת של הצלם עם הפרסום שלו לא תופס את חצי המגנט. חבל על הכסף.

שידור גם בפייסבוק

כיום צלמים רבים משדרים את התמונות של מגנטים לאירועים גם לפייסבוק של הצלם בזמן אמת, זה יכול להיות מגניב, אך יש כאלה שלא ירצו בכך. בדקו מה מובטח לכם.

 

257 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת הראשון במגנט