לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3787 מאמרים 1157 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

ביטוח נסיעות רגע לפני חופשת הסקי שלכם

פורסם בתאריך 19/01/2020      /      נכתב ע"י ohamit

החורף האירופאי המושלג והלבן מושך את הישראלים לאתרי הסקי המרהיבים ביופיים, לחופשות ספורטיביות, מאתגרות ומהנות. חברות הנסיעות מציעות חבילות המשלבות טיסות ואירוח באתרי הסקי, מדריכים, ציוד, ארוחות ואטרקציות נוספות.

חשוב לציין כי ביטוח חו"ל לחופשה מסוג זה שונה מביטוחי חו"ל אחרים, ומוגדר בצורה שונה בחברות הביטוח. למרות שמדובר בפעילות משפחתית שעל פניו אינה טומנת בחובה סיכונים חריגים, דוגמת הספורט האתגרי, ההוצאות הכרוכות אפילו בפציעה קלה עשויות להיות חריגות בשל אופי המקומות והפעילות.

ביטוח נסיעות לחו"ל

מענה רפואי
אתרי סקי מסודרים כוללים מרפאה המחזיקה בציוד מתאים לצילומי רנטגן, גיבוס ומן מעלה לפציעות שבר ופציעות קלות אחרות. השירות אינו כלול בעלות החופשה וניתן כשירות פרטי לכל דבר ולרוב במחירים מופקעים.

כאשר הצורך הרפואי הוא מורכב יותר ואינו ניתן במקום, מעבר לשירות הרפואי היקר שיינתן בבתי החולים של המדינה האמורה, יידרש גם פינוי רפואי מאתר הסקי אל בית החולים. חשוב לזכור כי אתרי הסקי נמצאים באזורים מרוחקים ומבודדים על גבי הרים גבוהים, מה שמאפשר הצטברות של משקעי השלג ויצירת מסלולי גלישה. חילוץ מאתרים אלה במקרים רבים מחייב הטסה רפואית יקרה.

רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל לחופשת סקי
בשל הסיכונים והצרכים המיוחדים הטמונים בחופשת סקי, נדרש ביטוח מתאים המתייחס לאופי החופשה בחו"ל ונותן מענה מלא לכל סיכון אפשרי. חברות הביטוח מגדירות באופן שונה את הביטוחים הרלוונטיים, החל מביטוח חופשת ספורט אתגרי, ביטוח חופשת סקי, ביטוח חופשת חורף וייתכנו הגדרות נוספות.

בעוד ששם הביטוח הנקבע על ידי החברה אינו מהותי, אלה הם הפרמטרים המהותיים להתייחסות בפוליסה:

סכום הביטוח הכולל - סכום הביטוח הכולל מגדיר את כלל הכיסוי שיינתן במסגרת הפוליסה בגין פציעה וכולל את כל הכיסויים המפורטים בה. ביטוח לחופשת סקי נהוג לעמוד כל 1.25 ועד ל-2.5 מיליון ₪. לא מומלץ לרכוש ביטוח בסכום נמוך מזה, בשל העלויות הכבדות של הטיפולים הרפואיים וההוצאות הנלוות המוערכות במקרה של תאונת סקי.

הטסה רפואית - חשוב לוודא כי הביטוח כולל הטסה רפואית מן האתר ופינוי רפואי ממוקד הנחיתה אל בית החולים.

ליווי - פציעה ואשפוז בחו"ל עשויים להיות מלחיצים ולא נעימים וחשוב לכלול בביטוח הנסיעות גם את עלותו של מלווה, לרבות ההטסה והשהות בזמן ניתוח, אשפוז ועד החזרה ארצה.

ביטוח כבודה - במרבית החופשות לחו"ל נהוג לבטח את הכבודה על מנת לקבל מענה במקרה של אובדן מזוודה וציוד אישי. במקרה של חופשת סקי מדובר בציוד יקר והכרחי אותו חשוב שבעתיים לבטח.

מימוש הביטוח - מרבית ביטוחי הנסיעות לחו"ל מציעים החזרים כנגד קבלות ולא תשלום ישיר לספקים הרפואיים. ההוצאה עשויה להגיע לעשרות אלפי שקלים ויותר, ועל כן בחופשות בעלות סיכון גבוה, או לחילופין מי שאינו בר יכולת להוצאת הסכומים הללו במקרה הצורך מומלץ לשקול ביטוח בחברה המספקת כיסוי ישיר.

קבלו הצעת מחיר לביטוח נסיעות מבית הראל >>

 

529 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת ohamit