לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4238 מאמרים 1286 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מכוניות למכירה בישראל

פורסם בתאריך 21/01/2020      /      נכתב ע"י carzoomsite

מכוניות למכירה בישראל

שוק מכירת הרכבים בישראל הוא ענק! התחרות בו היא קשה ואת זה אפשר להבין!

עשרות רבות אם לא מאות של אתרים של מכוניות למכירה קיימים ברחבי הרשת, אם אלה הם האתרים הגדולים באמת ואם אלה הם אתרים של חברות ליסינג, סוכנויות רכבים ואפילו מגרשים פרטיים למכירת רכבים.

בקיצור, אם אתם מתכוונים להצטרף לשוק שהוא רווי באתרים ואפשרויות אז הסיכוי שלכם להיות בורג רציני הוא אפסי! תשקלו שוב!

 

אם פעם רכישת רכב יד שניה הייתה דרך מודעה בעיתון או סתם ללכת ברחוב ולראות שלט של מכירת רכב אז היום הכל עובד בדיגיטל. הרשתות החברתיות מוצפות בקבוצות שמפרסמות רכבים למכירה, פרטיים וכאלה שלא, האתרים רווים ברכבים למכירה ולמעשה מי שלא בוחר בדרך של הדיגיטל לפרסום סביר מאוד להניח שיהיה לו קשה יותר למכור את רכבו.

אתר קארזום

אז גם אנחנו באתר קארזום או carzoom החלטנו שאנחנו רוצים להיכנס לשוק הזה, ידענו שהוא רווי, ידענו שהתחרות קשה וידענו שיהיה קשה מאוד להיכנס ולהתקדם ולהיות גורם רציני במערכת.

למרות כל הידיעות שלנו והפסימיות שידענו שאנחנו נכנסים אליה פשוט החלטנו ללכת על זה ולהתקדם עם הזרם. אבל כשנכנסנו החלטנו שאנחנו נעשה זאת רק אם יהיה לנו איזשהו ערך מוסף ואז עלה בנו הרעיון שאנחנו רוצים שהרכבים באתר יימכרו גם באפשרות של מכירה פומבית.

ידענו שאין את הפיצ'ר הזה באתרים הגדולים, כנראה שגם באתרים היותר קטנים לא חשבו על הרעיון, למרות שאת זה בוודאות אנחנו לא יודעים מכיוון שיש כל כך הרבה אתרים שסביר להניח שפספסנו כמה בבדיקה שלהם.

בסופו של דבר הגענו עם בשורה! תפרסמו את הרכב שלכם באתר, כרגע, הפרסום הוא חינמי ותוכלו לבחור אם למכור אותו דרך מכירה רגילה או להציב אותו במכירה פומבית, דבר שיגרום לאנשים להתעניין יותר, תהליך המכירה יהיה דינאמי ותחרותי ולאנשים יהיה כיף יותר להשתתף במכירה כזאת מאשר במכירה רגילה.

התנועה לאתר תהיה גבוהה וכולם ירוויחו.

בשוק של מכירת הרכבים תמיד צריך שיהיה ערך מוסף במידה ואתם רוצים להצטרף, אם החלטתם לעשות זאת והבאתם אתר רגיל שלא שונה מהאחרים אז הסיכוי שגוגל יבלע אתכם ויעלים אתכם יהיה גבוה יותר.

577 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת carzoomsite
carzoom - אתר הרכבים של ישראל carzoom הנו אתר חדש למכירת רכבים ובו מפורסמים רכבים רבים בקטגוריות שונות והחידוש הוא מכירה פומבית על רכבים במידה ובעלי הרכבים מוכנים למכור את הרכב בשיטה הזאת.
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 3 שנים 6 חודשים
מכירת רכב תהליך מכירת הרכב יכול להיות לא נעים ולעתים מייגע. איך לעבור אותו בשלום? הישארו עמנו לדקות הקרובות.
פורסם בקטגוריית כלי רכב, לפני 3 שנים 5 חודשים