לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3368 מאמרים 941 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

הדפסת תמונה על קנבס - מתנה מרגשת במיוחד

פורסם בתאריך 29/01/2020      /      נכתב ע"י signup

חושבים מה לקנות ליום הולדת 70 לסבתא? אולי ליום הנישואין ה 20 שלכם? או אולי לכבוד השחרור של האח הצעיר מהצבא? תמונת קנבס מעוצבת היא מתנה מרגשת ושימושית לשנים רבות.

מהי תמונת קנבס?

תמונת קנבס היא תמונה אשר הודפסה דיגיטלית על משטח של בד קנבס מתוח. בד קנבס נחשב בד איכותי ועמיד עליו ציירים מכל העולם מציירים מזה מאות שנים את היצירות שלהם.

כיום ניתן להדפיס על הבד בטכניקה חדישה עם מכונות הדפסה מיוחדות עד 12 צבעים (ושילובי צבעים) היוצרים הדפסה איכותית עם מרקם שמעניק תחושה של עומק וממד שאין בתמונה המודפסת על גבי נייר חלק או פוסטר.

לאחר שמבצעים הדפסה על קנבס מורחים שכבה של לכה שקופה על גבי התמונה כדי לשמור עליה מדהייה של אור השמש או שריטות ונזקים שיפגמו בה. איכות הבד, הצבע המיוחד ושכבת הלכה מבטיחים תמונה עמידה למשך שנים ארוכות באיכות גבוהה.

מדוע כדאי לעשות שימוש של תמונת קנבס כמתנה?

כדי לבצע הדפסה על קנבס נהוג בדרך כלל לשלוח את התמנה און ליין לחברה המספקת שירות של הדפסת תמונות על קנבסים.

כיוון שמרבית התמונות דיגיטליות כיום והן נוחות לעריכה גרפית באמצעות הסלולר או המחשב, הרי שניתן לבצע עריכה של התמונה שמעוניינים להדפיס על קנבס, להוסיף כיתוב, לחלק אותה לכמה חלקים או אפילו ליצור קולאז' של מספר תמונות יחדיו. בדרך זו יוצרים ממש יצירת אומנות מרגשת עבור מקבל התמונה כשהיא כוללת בתוכה צילום או כמה צילומים עם משמעות עבורו.

אם נחזור לדוגמאות מההתחלה אז אפשר כמובן להעלות קולאז' של כל הנכדים של אותה הסבתא או תמונה שלה עם כל המשפחה יחדיו. לגבי יום הנישואין ניתן כמובן לשלב תמונות מיום הנישואין עצמו עם תמונה עדכנית ו\או שילוב עם הילדים שנולדו לכם יחדיו ואילו לתמונה של מסיבת השחרור ניתן ליצור תמונות שונות מתקופת השירות הצבאי עם החברים הכי קרובים במחלקה וכן הלאה.

כיצד נפיק תמונת קנבס איכותית?

כדי שתוכלו לפתח תמונת קנבס איכותית ככל שניתן חשוב לוודא שהתמונות שאתם עורכים יחדיו או התמונה שבחרתם כדי להדפיס על קנבס צולמו ברזולוציה גבוהה יחסית כדי שלא תיפגע החדות בעת ההדפסה. לאחר מכן חשוב לוודא שמכונת ההדפסה חדשה יחסית וכוללת 12 צבעים למקסימום עוצמה בצע. כעת רצוי לבחור מידה מתאימה של משטח בד קנבס ואם מעוניינים במסגרת הכוללת שוליים או ללא שוליים.

מכאן כבר הביצוע עובר לידי חברת ההדפסות עצמה ובד"כ מדובר על תהליך הדפסה ומסירה של תמונת קנבס מוגמרת בפרק זמן של עד 24 שעות לכל היותר.

237 צפיות
3 כניסות
מאמרים נוספים מאת signup
מנעולן בקריות – פורץ עם רישיון אם אתם מתגוררים באזור הקריות ואתם מחפשים מנעולן בקריות, כדאי כי תדעו כיצד לחפש בעל מקצוע בתחום זה, אשר יהיה מקצועי, אמין וישר.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 3 חודשים 2 שבועות
מנעולן בחיפה – שירות 24 שעות ביממה חיפה, הינה עיר גדולה בארץ, שוקקת חיים שיש בה הרבה בניני מגורים ובתי פרטים, מקומות בילוי רבים ומרכזי קניות.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 3 חודשים 2 שבועות
מהו חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי? במשך שנים ארוכות כל מי שלא עמדו בתשלומים השונים שעמדו לחובתם, בין אם מדובר בעסק עצמאי או באדם פרטי (שכיר\\מובטל), הפתרון היחיד לעצור מעט את מחול השדים היה להכריז על פשיטת רגל
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 5 חודשים 1 שבועות
כיצד מתנהל הליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי? הליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי מהווה בשורה חדשה לציבור החייבים בישראל.
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 6 חודשים 2 שבועות
איך חייבים שלהם חובות גדולים יכולים לפתוח דף חדש בחיים? חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי מהווה בשורה חדשה לחייבים אשר להם חובות גדולים מאוד בהוצאה לפועל או חובות לנושים כאלה ואחרים.
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 5 חודשים 1 שבועות