לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4599 מאמרים 1367 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
דוד שמש אשדוד

זמן זה כסף: על טיימר לדוד השמש שלכם

פורסם בתאריך 30/01/2020      /      נכתב ע"י Ron Levi

אין באמת סיבה שתמשיכו להעסיק את עצמכם בשאלת כיבוי והדלקת דוד, בטח לא כשישנו טיימר שניתן להתקין על הדוד. במידה ומתקינים אצלכם בקרוב דוד שמש אשדוד, בקשו על הדרך גם התקנה של טיימר. כבר מותקן אצלכם דוד? תאמו עם מתקין שיגיע במיוחד לטובת שילוב טיימר על הדוד.

התקנה של שניות, חיסכון לטווח הארוך

הטיימר מייצר בעבורכם את התנאים האידיאליים ליהנות משימוש נוח וחסכוני. למרות התועלת הרבה שהוא מביא, התקנתו מסתיימת בתוך 5 דקות בלבד. במידה רבה, תוכלו לרכוש אותו ולהתקין אותו עצמאית, אך העדיפות היא לעשות זאת עם איש מקצוע שיבטיח התקנה בטוחה ויסודית. אמנם המוטיבציה של רבים היא להתקין את הדוד על מנת לחסוך בהוצאות החשמל, אך חשוב לדעת דבר נוסף:

דוד שמש או חשמל שדולק למשך שעות ארוכות, גם יכול להגיע למצב של בלאי ושחיקה מוקדמת. הדוד מותאם לשימוש מדוד ומבוקר, ולא להפעלה ארוכה של 10 שעות ביום. הטיימר אם כן מסייע לכם גם בשמירת איכות הדוד.

הטיימר מתאים לדודי השמש והחשמל

ישנו מיתוס כי הטיימר מתאים רק לדוודי החשמל. מיתוסים בנפרד, ומציאות בנפרד! כידוע, בחודשי החורף תצטרכו להדליק גם את דוד השמש שלכם במנגנון החשמלי, זאת מאחר והשמש אינה נוכחת בשמי ישראל. לכן, במקרים שכאלו, כדאי שהטיימר יהיה אחראי על הדלקת הדוד ועל כיבוי הדוד. כך, אתם יכולים להבטיח גם צריכה מאוזנת שלא תגרור חיובים מיותרים, תוך שלא יהיה כל חשש להדלקה ממושכת שתפגע בתפקוד הדוד בעתיד.

ריכוז היתרונות של הטיימר לדוד:

ראשית, אתם לא צריכים להתעורר בשעת בוקר מוקדמת על מנת להדליק את הדוד. הטיימר מוגדר על פי השעה הרצויה ובשעה זו הוא נדלק.

אתם לא צריכים להטריד את עצמכם בשאלה האם כיביתם את הדוד. הטיימר יודע לכבות אותו על פי ההגדרה שלכם. לדוגמא: הדלקה בשעה 18.00 וכיבוי בשעה 19.00

פוטנציאל לחיסכון כספי אדיר: הדוד לא דולק למשך שעות, וכך אינכם מקבלים חשבון חשמל מנופח 

 

412 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת Ron Levi
אז איך מתכוננים לחדר בריחה? לצד השחקנים המושבעים שעושים חדר בריחה לפחות אחת לחודש, גם ישנם אלו שטרם התנסו באטרקציה המדוברת ביותר בשנים האחרונות. אז מה אתם ככל הנראה יודעים על חדרי הבריחה? לרשותכם 60 דקות לפתור חידות, כאשר ניצחון החדר הוא יציאה ממנו תוך פחות משעה.
פורסם בקטגוריית פנאי ותחביבים, לפני 3 שנים 6 חודשים
עד כמה הצלחה בעולם הבידור תלויה בסוכן? בתור שחקנים, הדבר היחיד שצריך להעסיק אתכם הוא משחק. בעת שאתם עוסקים בדברים נוספים, כמו בניהול של עצמכם, איתור אודישנים ויחסי ציבור, הרי שתשומת הלב שלכם מתמקדת בעוד המון דברים שהם לא התשוקה שלכם – המשחק. השאלה הנשאלת היא האם כל שחקן אכן צריך סוכן בכדי להצליח?
פורסם בקטגוריית טלוויזיה, לפני 3 שנים 6 חודשים
הלהיט הנוכחי: האשטאג לאירוע החתונה! אתם אנשים בוגרים שחיים בשנת 2019 – מה שאומר שגם אתם עושים שימוש באפליקציית האינסטגרם. כל תמונה שאתם מעלים לרשת החברתית שמתקשרת מסרים וחוויות באמצעות תמונות, מלווה גם במספר האשטגים שיוצרים חשיפה גבוהה יותר לתכנים שלכם.
פורסם בקטגוריית נישואין, לפני 3 שנים 6 חודשים
טיפים יעילים לרכישת אביזרי מין ישנם דברים שונים שאתם מתורגלים היטב ברכישתם. אביזרי מין כדוגמת וייב מי? זהו לא משהו שאתם רוכשים בכל יום. רגע לפני שגם אתם ממלאים את עגלת הקניות שלכם בשלל אביזרים שיתרמו לחוויה המינית שלכם, קחו אתכם טיפים מעולים לדרך שיאפשרו לכם ליהנות אפילו יותר...
פורסם בקטגוריית עסקים אחר, לפני 3 שנים 7 חודשים
השכרה או קנייה של מתנפחים לילדים – מה באמת כדאי? המון פעמים אתם מוצאים עצמכם מתלבטים בשאלה: האם כדאי לרכוש או לשכור דברים שאתם צריכים?
פורסם בקטגוריית ילדים, לפני 3 שנים 7 חודשים