לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3472 מאמרים 989 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
הדברה נגד עכברים

דגשים לבחירת חברת הדברה נגד עכברים

פורסם בתאריך 03/02/2020      /      נכתב ע"י מגנטים לאירועים

בחירת חברה להדברת עכברים - ככה תעשו את זה נכון

ברגע שנכנסה אליכם לבית חולדה, אתם בטח לא חשובים יותר מידי ומנסים למצוא חברה מקצועית שמבצעת הדברת עכברים בצורה יסודית ונכונה, אלא מה שהכי חשוב לכם זה רק להוציא את החלודה מהבית וכמה שיותר מהר.

חשוב מאוד להבין שלכל חברת הדברה יש כל מיני דרכים לעבוד, ולכן בחירה של חברה שעובדת בדרך הנכונה ביותר עבורכם היא זאת שגם תביא לכם את התוצאה הטובה ביותר.

בכדי שתדעו מהי שיטת ההדברה נגד עכברים וחולדות הטובה ביותר, נסביר לכם על השיטות הקיימות וככה תוכלו להבין את ההבדלים, את היתרונות ואת החסרונות.

השיטה אותה כולם מכירים ורוב החברות שמבצעות הדברה נגד עכברים משתמשות בה היא הצבת מלכודות, כל מה שעושה לוכד החולדות הוא משםוט מוצא את המקום בו מסתריה החולדה את המזון שלה, ולאחר מכן מציב מלכודת דבק, או מלכודת חשמל, בהתאם לתנאי השטח.

ברגע שהוצבה המלכודת עם הפיתיון המתאים והנכון, מה שנשאר לעשות הוא רק דבר אחד וזה להמתין זמן קצר מאוד והחולדה כבר תיכנס באופן אוטומטי לתוך המלכודת.

יש מקרים בהם שימוש במלכודות הוא פחות יעיל.

מקרים אלו בהם רואים פיזית את החולדה יש ללכוד אותה באופן יזום, פשוט מאוד לוכד החולדות רואה את החולדה ותפוס אותה ללא שימוש במלכודת בכלל.

מקרים בהם לא כדאי לכם בכלל לבחור בחברת הדברה שעובדת בשיטות הבאות :

שימוש ברעלים, במקרה ובו חברת ההדברה פשוט מפזרת רעל נגד עכברים זאת הבעיה הגדולה ביותר, מכיוון ומהרעל הזה יכולים לא רק עכברים וחולדות לאכול אלא גם בעלי חיים אחרים וחלקם גם אלו הם חיות המחמד שלכם.

לכן בשום אופן לא כדאי לעבוד עם חברה שמפזרת רעל או שעובדת עם מלכודות לא הומנאיות נגד עכברים.

252 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת מגנטים לאירועים
שימוש בבושם ואפטרשייב לאחר גילוח האם באמת אפטר שייב ובושם אחרי גילוח מרגיעים את העור, כל כבר יעיד שלאחר הגילוח שימוש באפטר שייב גורם לו לצריבה על העור בגלל האלכוהול שיש בו וזאת לא התחושה הכי נעימה שיש, אז האם שימוש באותם מוצרים טובים לעור הפנים או לא.
פורסם בקטגוריית בריאות גברים, לפני 2 שנים 10 חודשים
סיבות בגלל פשפש המיטה מגיע אלינו לבית יש 2 סיבות עיקריות בגללן פשפש המיטה מגיע אלינו לבית, הפעם אסביר על סיבות נוספות שלא הרבה מכירים אותן בגללן פשפש המיטה מגיע אליכם לבית.
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 2 שנים 3 שבועות
הדברה לפני שנכנסים לבית חדש רבים נוטים לחשוב שלפני כניסה לבית חדש אין צורך בביצוע הדברה וגם אם כן אז עדיף שימוש בחומרים קצת יותר חלשים וכל מדביר יכול לבצע עבורם את ההדברה. הנה כמה דברים שלא ידעתם על הדברה נגד מזיקים.
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 2 שנים 3 חודשים
שימוש במלכודת עכברים אם גיליתם שיש לכם עכבר בבית, יש כמה דרכים להוציא אותו כמה שיותר מהר, הדרך היעילה ביותר להתמודד עם עכברים היא באמצעות שימוש במלכודת עכברים, הפעם נסביר לכם על המלכודות והיעילות של כל אחת מהן.
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 8 חודשים 2 שבועות
איך להתמודד עם עש המזון אחד המזיקים הקשים ביותר להתמודדות הוא עש המזון מכיוון שהוא נמצא בתוך המזון ואי אפשר לרסס ברעלים את המזון אותו אנו אוכלים. לכן יש להשתמש בשיטות הדברה אחרות יותר יעילות.
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 2 שנים 3 חודשים