לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3023 מאמרים 805 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

טיפול בקשיים בפתיחת מנעול דלת הבית בעיר חדרה.

פורסם בתאריך 05/02/2020      /      נכתב ע"י eyal123915@gmail.com

מפתח מסתובב קשה בחור המנעול

מפתחות מגיבות בצורה קצת נוקשה בדלת ביתכם? נמצא פתרון טוב ומהיר, נדון בטיפ המעניין שלנו בנושא מנעולן בחדרה, הנני רוצה להגיש לכם טיפ חשוב שקורה בעיקר לרוב המשפחות בארץ, בכל פעם הגעתי לדירת הלקוח בעת שהלקוח נמצא מחוץ לביתו גם אפילו בפנים הבית, מאידח והמפתח נותן קצת סיבוב וכאן הוא נשאר תקוע, שנתקלתם לתרחיש זה התקלה די מסובכת ואין מה לטפל, למעשה הנכם צריכים מנעולן /פורץ מנעולים שיגיע זריז לפרוץ את דלת הבית, אבל לפני שזה מתקיים אני רוצה להגיש לכם תובנה כיצד להימנע מבעיה זו. ניתן להתקשר 24 שעות לקבלת מענה וייעוץ חינם למבחר מנעולנים בשוק.

תיאור הבעיה| תרחיש לבעיה הבריח תפוס למעשה בחלק התחתון, כרגע הוא למעשה פגום וכל הזמן שהנכם סוגרים את הדלת  ישנה תחושה שזה נסגר קשה וגם יש תחושה מרוב שזה לחוץ עוד מעט המפתח נשבר בתוף המנעול.

פתרון הבעיה| מאוד פשוט, להביא משהו חד או דבר שונה ונקו את החור של המוט מתחת לדלת בחלק התחתון, בדרך כלל בכל דלת מכל סוג קיים בריח בחלק התחתון, החור שאתם רואים ברצפה שלכם שם למעשה נכנס הבריח, ברגע שקיים שם לכלוך רב שהצטבר במשך התקופה הוא מקשה לבריח דלתיכם לחלחל לחריץ וגורם לכניסה בלחץ, ובזה עכשיו אתם מרגישים קשיים בסגירת דלת הבית על ידי מפתח. קרה אחרי ניקיון החריץ עדיין קיים קושי רב בנעילת הדלת יש מצב שנעשה נזק למנעול דלתכם ויש להחליפו באחר, מיותר לומר שצריך לבדוק את מקור התרחיש לעומק ולא לזרוק רעיונות באוויר, יכול להיות שיש לעשות כיון דלת גם אפילו פשוט לשמן בתרסיס WD-40 {ספריי שמן) את המנעול, בנוסף רצוי לבחון את הצילינדר שגם הוא עלול ליצור לתקלות, צילינדר בלוי בהחלט עלול לגרום לתקלות בדלת ביתכם. עוד הבהרות, בדגמים ישנים יותר של דלתות קיים מוט שנכנס למשקוף הדלת בחלק התחתון, לא בכל דלת ישנו בריח שנכנס לרצפה, אם הגעתם לתרחיש שפתחתם את הנעילה לסוף המהלך ובכל זאת הדלת ממאנת להיפתח אתם זקוקים לפורץ מנעולים בחדרה והסביבה/ פורץ דלתות מוסמך ומקצוען שיבוא לעזור לכם.

 

91 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת eyal123915@gmail.com
מנעול ג'ואל עליון בקריות חשיבות מיגון הבית בעזרת מנעול עליון, מנעול כספת מוגן וגם מקשה פריצה מומלץ על ידי חברות המיגון המובילות בקריות
פורסם בקטגוריית אבחון דידקטי ופסיכודידקטי, לפני 11 שעות 9 דקות
עדיפות מנעול כספת על מתחריו במיוחד בימים הללו ישנה מודעות לתושבי בית שמש להתמגן בעזרת מנעול כספת עליון
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שבועות 2 ימים
חשיבות מנעול עליון לבית מאמר שמדגיש על חשיבות התקנת מנעול עליו כספת בעיר פתח תקווה ואיזה סוג יותר מומלץ
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 חודשים 1 שבועות
התקנת מנעול עליון באשדוד מאמר המספר על חשיבות התקנת מנעול כספת ויתרונותיו על מתחריו בשוק
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שבועות 5 ימים
התקנן מנעול כספת עליון מגפת פריצות לבתים לא נפסקת וכנראה גם שלא תפסק, אך מיגון נכון מנעול כספת ימזער מאוד את הסיכוי לפרוץ לבית שלכם במודיעין
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 חודשים 4 ימים