לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3310 מאמרים 916 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

טיפול בקשיים בפתיחת מנעול דלת הבית בעיר חדרה.

פורסם בתאריך 05/02/2020      /      נכתב ע"י eyal123915@gmail.com

מפתח מסתובב קשה בחור המנעול

מפתחות מגיבות בצורה קצת נוקשה בדלת ביתכם? נמצא פתרון טוב ומהיר, נדון בטיפ המעניין שלנו בנושא מנעולן בחדרה, הנני רוצה להגיש לכם טיפ חשוב שקורה בעיקר לרוב המשפחות בארץ, בכל פעם הגעתי לדירת הלקוח בעת שהלקוח נמצא מחוץ לביתו גם אפילו בפנים הבית, מאידח והמפתח נותן קצת סיבוב וכאן הוא נשאר תקוע, שנתקלתם לתרחיש זה התקלה די מסובכת ואין מה לטפל, למעשה הנכם צריכים מנעולן /פורץ מנעולים שיגיע זריז לפרוץ את דלת הבית, אבל לפני שזה מתקיים אני רוצה להגיש לכם תובנה כיצד להימנע מבעיה זו. ניתן להתקשר 24 שעות לקבלת מענה וייעוץ חינם למבחר מנעולנים בשוק.

תיאור הבעיה| תרחיש לבעיה הבריח תפוס למעשה בחלק התחתון, כרגע הוא למעשה פגום וכל הזמן שהנכם סוגרים את הדלת  ישנה תחושה שזה נסגר קשה וגם יש תחושה מרוב שזה לחוץ עוד מעט המפתח נשבר בתוף המנעול.

פתרון הבעיה| מאוד פשוט, להביא משהו חד או דבר שונה ונקו את החור של המוט מתחת לדלת בחלק התחתון, בדרך כלל בכל דלת מכל סוג קיים בריח בחלק התחתון, החור שאתם רואים ברצפה שלכם שם למעשה נכנס הבריח, ברגע שקיים שם לכלוך רב שהצטבר במשך התקופה הוא מקשה לבריח דלתיכם לחלחל לחריץ וגורם לכניסה בלחץ, ובזה עכשיו אתם מרגישים קשיים בסגירת דלת הבית על ידי מפתח. קרה אחרי ניקיון החריץ עדיין קיים קושי רב בנעילת הדלת יש מצב שנעשה נזק למנעול דלתכם ויש להחליפו באחר, מיותר לומר שצריך לבדוק את מקור התרחיש לעומק ולא לזרוק רעיונות באוויר, יכול להיות שיש לעשות כיון דלת גם אפילו פשוט לשמן בתרסיס WD-40 {ספריי שמן) את המנעול, בנוסף רצוי לבחון את הצילינדר שגם הוא עלול ליצור לתקלות, צילינדר בלוי בהחלט עלול לגרום לתקלות בדלת ביתכם. עוד הבהרות, בדגמים ישנים יותר של דלתות קיים מוט שנכנס למשקוף הדלת בחלק התחתון, לא בכל דלת ישנו בריח שנכנס לרצפה, אם הגעתם לתרחיש שפתחתם את הנעילה לסוף המהלך ובכל זאת הדלת ממאנת להיפתח אתם זקוקים לפורץ מנעולים בחדרה והסביבה/ פורץ דלתות מוסמך ומקצוען שיבוא לעזור לכם.

 

195 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת eyal123915@gmail.com
טיפ לפני שמזמינים מנעולן רכב מאמר עם תובנות לגבי הזמנת מנעולן ומנעולן רכב בבאר שבע
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 1 חודשים 2 ימים
מקצוע המנעולנות בחיפה מנעולנים הנותנים שירותי פריצה מגוונים הכל תחת קורת גג אחת
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 חודשים 1 שבועות
אנשי מנעולנות הרכב מנעולני רכב בנס ציונה המעניקים שירות כולל של מנעולנות בעיר
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 1 חודשים 2 שבועות
מספר רעיונות לא להיגרר לפריצת הבית לפניכם מספר טיפים שיעזרו לכם בעתיד למנוע או למזער תקלות בדלת או אפשרות פריצה
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 חודשים 3 שבועות
שירותי מנעולנות בנתניה שירותי מנעולנות בנתניה מומלצים הכל תחת קורת גג אחת ממנעונים בשרון ובנתניה
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 1 חודשים 3 שבועות