לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2906 מאמרים 737 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מיהו המנעולן

פורסם בתאריך 11/02/2020      /      נכתב ע"י eyal123915@gmail.com

מקצוע המנעולן

מנעולן הוא מומחה לדלתות. בלעדי פורץ המנעולים יש דלתות בעיתיות שהן ללא אפשרות לתיקון. יש התרחשויות ומועדים, שבהם רק מנעולן מסוגל לתקן את התקלה, לסדר – לפעמים במילה עדינה – מעסק ביש. מנעולן מורשה הנו איש מקצוע אשר לא יהיו לנו שגרת חיים מוגנים בלעדיו. פורץ המנעולים ירגיע אתכם כאשר ביתכם נפרץ. הוא בין היתר יפיג את פחדיכם וירגיע אתכם כאשר הפחד שלכם מפני פריצה ייהפך, חלילה, לפחדים.
המנעולן באור עקיבא
מנעולן ניתן להזמין בכל עיר ולפעמים גם בכל עיר לדוגמה מנעולן אור עקיבא. בלי איש השירות הנקרא מנעולן ניתן למצוא אפילו לא פעם מי שאינו ברשותו אמנם במקצוע מנעולן כביכול הנו מוכר וידוע כ"פורץ", דהיינו – איש השירות שדווקא אמור לתקן את נזקי המנעול הנפרץ. לא תמיד ולא בהכרח כל התקנת מנעולים על גבי דלתות מחייבת המשך תקשורת מתמיד עם פורץ מנעולים מוכר, רצוי להחזיק מתועד ביומן הכתובת שלכם גם שם של מנעולן אחד, לעת צרה ( שלא תבוא, שלא תדעו).

עם התיעלותן של שיטות הנעילה והתקדמותם העולה של אמצעיה, רצוי להעזר באיש שירות בשטח. מי הנל. מנעולן. פורץ מנעולים נותן פיתרון אפילו בחוסר נוכחות קיימת באזור שבו קיימת, לא אחת, בעיה. מנעולן יודע לייעץ גם בשיחת טלפון, ולא אחת מנעולים עלולים להיפתח והתקלה עלולה להיפתר הודות לייעוצו. מנעולן מכיר, שהוא מופקד, במסגרת אחריותו ואמונו, על מקצועו, אם יש בו התלבטות, התיקון האפשרי שלה איננו סובל דיחוי ולו רק בשל חוסר-יכולתם של האוכלוסיה להשאיר את דלת ביתם פרוצה בלי מנעולים. כל מנעולן מכיר מקרוב את הלחץ ואת הדאגה שיוצאת מדיבורם של אנשים שמזעיקים אותו אליהם לבית,  קורא לעתים באמצע ליל. מנעולן שנאמן לעבודתו ומכבד עבודתו ככל הנראה לעולם לא יגיד לא לבקשה.

34 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת eyal123915@gmail.com
צוות מנעולנים בכירים בזכרון יעקב חשיבות בחירת דוות מנעולנים ותיק ואמין מחברתנו בזכרון יעקב
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 10 שעות 45 דקות
מנעולנים מקצועיים בתל אביב מאמר על מנעולנים שעובדים 24 שעות בתל אביב והסביבה
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 ימים 5 שעות
מנעולן רכב בבאר שבע מנעולני רכב בבירת הנגב באר שבע מתארים את עבודת מנעולנות הרכב בעיר
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 ימים 7 שעות
מה לעשות לפני שנזמין מנעולן מראשון לציון בבלוג זה מוסבר כיצד לבחון את טיב המנעולים תוך כדי הקפדה לקרוא למנעולן מאזור מגורכם ראשון לציון
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 ימים 14 שעות
לדעת איך כדאי לבחור מנעולן בירושלים כשיש בעיות בדלת הבית אנו נוהגים להזמין מנעולן ולפעמים ללא בדיקה, פה אני מסביר מספר כללים חשובים בטרם נזמנם
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 6 ימים 5 שעות