לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3017 מאמרים 800 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מיהו המנעולן

פורסם בתאריך 11/02/2020      /      נכתב ע"י eyal123915@gmail.com

מקצוע המנעולן

מנעולן הוא מומחה לדלתות. בלעדי פורץ המנעולים יש דלתות בעיתיות שהן ללא אפשרות לתיקון. יש התרחשויות ומועדים, שבהם רק מנעולן מסוגל לתקן את התקלה, לסדר – לפעמים במילה עדינה – מעסק ביש. מנעולן מורשה הנו איש מקצוע אשר לא יהיו לנו שגרת חיים מוגנים בלעדיו. פורץ המנעולים ירגיע אתכם כאשר ביתכם נפרץ. הוא בין היתר יפיג את פחדיכם וירגיע אתכם כאשר הפחד שלכם מפני פריצה ייהפך, חלילה, לפחדים.
המנעולן באור עקיבא
מנעולן ניתן להזמין בכל עיר ולפעמים גם בכל עיר לדוגמה מנעולן אור עקיבא. בלי איש השירות הנקרא מנעולן ניתן למצוא אפילו לא פעם מי שאינו ברשותו אמנם במקצוע מנעולן כביכול הנו מוכר וידוע כ"פורץ", דהיינו – איש השירות שדווקא אמור לתקן את נזקי המנעול הנפרץ. לא תמיד ולא בהכרח כל התקנת מנעולים על גבי דלתות מחייבת המשך תקשורת מתמיד עם פורץ מנעולים מוכר, רצוי להחזיק מתועד ביומן הכתובת שלכם גם שם של מנעולן אחד, לעת צרה ( שלא תבוא, שלא תדעו).

עם התיעלותן של שיטות הנעילה והתקדמותם העולה של אמצעיה, רצוי להעזר באיש שירות בשטח. מי הנל. מנעולן. פורץ מנעולים נותן פיתרון אפילו בחוסר נוכחות קיימת באזור שבו קיימת, לא אחת, בעיה. מנעולן יודע לייעץ גם בשיחת טלפון, ולא אחת מנעולים עלולים להיפתח והתקלה עלולה להיפתר הודות לייעוצו. מנעולן מכיר, שהוא מופקד, במסגרת אחריותו ואמונו, על מקצועו, אם יש בו התלבטות, התיקון האפשרי שלה איננו סובל דיחוי ולו רק בשל חוסר-יכולתם של האוכלוסיה להשאיר את דלת ביתם פרוצה בלי מנעולים. כל מנעולן מכיר מקרוב את הלחץ ואת הדאגה שיוצאת מדיבורם של אנשים שמזעיקים אותו אליהם לבית,  קורא לעתים באמצע ליל. מנעולן שנאמן לעבודתו ומכבד עבודתו ככל הנראה לעולם לא יגיד לא לבקשה.

82 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת eyal123915@gmail.com
עדיפות מנעול כספת על מתחריו במיוחד בימים הללו ישנה מודעות לתושבי בית שמש להתמגן בעזרת מנעול כספת עליון
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שבועות 4 ימים
חשיבות מנעול עליון לבית מאמר שמדגיש על חשיבות התקנת מנעול עליו כספת בעיר פתח תקווה ואיזה סוג יותר מומלץ
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 חודשים 6 ימים
התקנת מנעול עליון באשדוד מאמר המספר על חשיבות התקנת מנעול כספת ויתרונותיו על מתחריו בשוק
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שבועות 20 שעות
התקנן מנעול כספת עליון מגפת פריצות לבתים לא נפסקת וכנראה גם שלא תפסק, אך מיגון נכון מנעול כספת ימזער מאוד את הסיכוי לפרוץ לבית שלכם במודיעין
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 חודשים 16 שעות
חיפוש מנעולנים טובים הרבה לקוחות עושים סקר שוק לגבי איש מקצוע המנעולן, אך כאן אני חייב להדגיש שהזול הוא היקר, חובה לעשות שיעורי בית לפני שמזמינים מנעולן הביתה.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 חודשים 1 שבועות