לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3847 מאמרים 1168 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

החלפת צילינדר לדלת ע"י בעל מקצוע מנעולן

פורסם בתאריך 12/02/2020      /      נכתב ע"י eyal123915@gmail.com

החלפת מנעול הצילינדר

זו הפעולה הכי פעילה בעבודתו של מנעולן? ככל הנראה נכון.
פעולה פשוטה לכאורה שלא מעט ניסו להתקין לבדם. סבבה… לא מעט גם הצליחו, אבל מן הסתם מדובר בשינוי צילינדר מן הסוגים הפשוטים יותר.. יחד עם זאת, העובדה שפעם אחת הצלחתם לא מעידה ש"יעבוד" לכם שוב בפעם הבאה… זאת ועוד, הצלחה של החלפת הצילינדר לא מעידה כביכול שההחלפה תשמר גם לטווח של זמן.
החלפת צילינדר פעולה קלה מהחלפת מנעולים למעשה אך יש מספר תרחישים שחשוב מאוד לדעת. מניסיון.

החלפת מנעול

הצילינדר נע קשה?
קימות לכך סיבות:

המנעול אינו מחובר טוב
מנגנון, המנעול לא מותקן במיקומו הרצוי.
זו ככל הנראה הבעיה המרכזית לשחיקה בצילינדר הקודם. עלינו לדעת להתקין את המנעול במצב כזה שיותקן ממורכז נכון, שיאפשר החדרה טובה ותקינה של הצילינדר.
ברגע שהמנעול אינו מתואם, קיים על המנעול לחץ מאחד מצידיו של בית המנעול בדלת. כתוצאה מזה נבחין מיד כי הצילינדר לא משתלב טוב. סביר להניח שהצילינדר ייכנס לחור המנעול, אבל מובטח כי הפעלתו, השימוש בו, לסובב אותו – לא יהיה קל.
תרחישים אפשריים?
שבירתו בחור המנעול, שבירת מפתח והשארות של חציו השני בתוך הצילינדר ללא אפשרות להוציא אותו, תרחיש זה עשוי להזיק עד כדי נזק לדלת עצמה, מצריך לשבור בפועל את הדלת, במקרה הקל –יש צורך להחליף צילינדר שוב.בורג צד צילינדר
לכל צילינדר ישנו בורג או חיבור הידוק אשר מצמיד ומאחסן את הצילינדר בתוך המנעול. גם במטרה למנוע חופש תנועה וגם דואג שלא ישתחרר מהמנעול או יאפשר פריצת מנעול טובה. אחרי שהוחדר הצילינדר למנעול ובוצע עליו סיבוב סגירת ניסיון בצורה טובה, צריך להדק את בורג ההידוק. את התבריג לא תמיד חייבים לסגור עד הסוף, חיזוק מיותר עשוי להצמיד את הצילינדר לתוך המנעול במצב כזה שיקשה על הסיבוב. כאמור שהצילינדר דורש מקצוען בלבד, עם ניסיון, מנעולן מורשה.
תוצאות אפשריות?
כנ"ל.

המכשול האמיתי: צילינדר בדלתות פלדה
צילינדר בדלתות ביטחון זה למעשה סיפור אחר, סוג הייצור שלהן מורכב מאוד ונדרשים לה אמצעים שהם לא תמיד זמינים בכל בית. מנגנון הנעילה בדלת ביטחון הוא מסובך, כבד ורב מנופים פנימיים. הרכבה לא נכונה של צילינדר לדלת ביטחון תגרום לקושי לא רצוי בתפקוד לילדים , מעוטי יכולת ומבוגרים כאחד.

תובנות על החלפת צילינדר
מי מסוגל להחליף צילינדר? לא כל אדם יכול להחליף צילינדר..
החלפת צילינדר היא עבודה למנעולן ואיתה באה תקינות ואחריות..

החלפת צילינדר בפרדס חנה כרכור

קיימים מותגים שונים של צילינדרים. מחירים משתנים. יוקרתיים. חלופיים. חלקם, הטובים על פי רוב גם יקרים מאוד.. מנעולן בפרדס חנה, פורץ מנעולים מומחה, שמבין בתחום יידע לכוון על צילינדר עממי איכותי משתלם שכדאי לקנות.. זה יכול לחסוך מחיר לא קטן למי שלא בעניינים.. קיימים מסוג שפשוט להרכיב וקיימים כאלה שלא קל להרכיב.
ישנם טריקים של הרכבה וניסיון שהם ניסיונו של המנעולן בלבד.
כאמור בשורה התחתונה, כמו כל דבר ותחום בשטח, החלפת צילינדר בפרדס חנה כרכור היא עניין מקצועי וכל שנשאר זה להשאירו למנעולן מוסמך. קרוב לוודאי זה רק יחסוך לכם בזמן ובהוצאות מיותרות.

מומלץ להזמין מנעולן מומחה להחלפת צילינדר במהירות ואחריות

 

476 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת eyal123915@gmail.com
מנעולנים מומלצים באור יהודה מנעולנים באור יהודה ישנם לא מעטים, אבל מומלץ לבחור מנעולן וותיק ועם ניסיון בעיר אור יהודה ולבדוק טוב את מי מזמינים.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 1 שבועות
מנעולן מוסמך ומורשה בירושלים בלוג המספר על אופן עבודתם וזמינותם של מנעולנים מוסמכים מירושלים
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 2 שבועות
למצוא מנעולן מוסמך בירושלים בלוג המתאר את אופן מציאת מנעולן מוסמך בירושלים ואיך ניתן לזהות אם המנעולן הוא מוסמך ושייך לארגון מנעולנים
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 4 שבועות
הזמנת מנעולן מחיפה בלוג המספר על הזמנתם של מנעולנים טובים מהעיר חיפה
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 5 חודשים 4 ימים
תיקון כל סוגי הדלתות בפתח תקווה בלוג שמספר על מנעולנים וטכנאי דלתות מהעיר חולון שמספקים שירותי תיקון דלתות בעיר פתח תקווה
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שנים 4 חודשים