לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3832 מאמרים 1167 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מי מחליף מנעולים בחיפה

פורסם בתאריך 14/02/2020      /      נכתב ע"י eyal123915@gmail.com

מי זה מחליף המנעולים

בפועל התקלה הכי שכיחה בעולמו של הפורץ המורשה? מסתבר שנכון.
פעולה פשוטה לכאורה שלא מעט ניסו להתקין לבד. אוקיי… חלק גם התמזל מזלם, נכון על פניו מדובר בהחלפת צילינדר מן הסוגים הזולים שיש.. ועם זאת, התרחיש שפעם אחת הצלחתם לא אומרת ש"יעבוד" לכם שוב בניסיון הבא… זאת ועוד, שצלחתם בהחלפת הצילינדר לא אומרת בהכרח שההחלפה תשמר גם לתקופה ארוכה.
החלפת צילינדר עבודה קלה מהחלפת מנעולים למעשה אבל יש מספר דברים שמומלץ מאוד ללמוד. מניסיון.

החלפת מנעול

הצילינדר מתפקד בקושי?
קימות לכך סיבות:

המנעול אינו מותקן נכון
המנגנון, המנעול לא מותקן במיקומו הרצוי.
זו סביר להניח התקלה המרכזית לשחיקה בצילינדר הקודם. יש לדעת לשלב את המנעול באופן כזה שיהיה ממורכז נכון, שיאפשר התקנה קלה ותקינה של הצילינדר.
ברגע שהמנעול אינו מכוון, מופעל על המנעול לחץ מאחד מצידיו של פתח המנעול בדלת. כתוצאה מזה יורגש מיד כי הצילינדר לא משתלב בקלות. ככל הנראה הצילינדר ייכנס לתוך המנעול, אבל כנראה כי הפעלתו, ההתעסקות בו, לסובב אותו – יהיה קשה.
תוצאות אפשריות?
שבירת מפתח, שבירת המפתחות והשארות של החצי הנותר בפניפ במנעול בלי אפשרות להוציא אותו, מצב כזה עשוי להקשות עד כדי נזק לדלת עצמה, צורך לפרק לפעמים את הדלת, במקרה הקל – חייבים להחליף צילינדר בפעם נוספת.בורג צד צילינדר
בכל צילינדר קיים בורג או חיבור הידוק אשר מצמיד ומשאיר את הצילינדר בתוך המנעול. גם תפקידו למנוע חופש תנועה וגם דואג שלא ישתחרר מהמנעול ויאפשר פתיחת מנעול קלה. לאחר שהוכנס הצילינדר למנעול ובוצע איתו סיבוב נעילת ניסיון בצורה טובה, יש עלינו להדק את בורג ההידוק. את החיבור לא תמיד נדרש לחזק עד הסוף, חיזוק מיותר יכול ללחוץ את הצילינדר לאיזור המנעול במצב כזה שיקשה על סיבובו. בגלל שהצילינדר דורש מקצוען בלבד, עם ידע, מנעולן מומחה.
תרחישים אפשריים?
בכתוב לפניכם.

המשוכה האמיתית: צילינדר בדלתות פלדה
צילינדר בדלתות פלדה זה כאמור סיפור אחר, סוג המורכבות מורכבת מאוד וחייבים לה אמצעיםשהם אין אותם בכל בית. מנגנון הנעילה בדלת ביטחון הוא גדול, כבד ורב גלגלים פנימיים. הרכבה לא נכונה של צילינדר לדלת הפלדה תגרום לקושי מאוד גדול בתפקוד לקטנים , מעוטי יכולת ומבוגרים כאחד.

תובנות על החלפת צילינדר
מי מוסמך להחליף צילינדר? לא כל אדם מסוגל להחליף צילינדר..
החלפת צילינדר זוהי מקצוע למנעולן וישנה מקצועיות ואחריות..

החלפת צילינדר בעיר חיפה וסביבתה

יש בשוק סוגים רבים של צילינדרים. מחירים שונים. מקוריים. חלופיים. חלקם, הטובים על פי רוב אכן לא זולים כלל.. מנעולן בחיפה, איש מקצוע מנוסה, שמבין בתחום יידע להמליץ על צילינדר חלופי טוב לכיסנו שכדאי לרכוש.. זה יכול להוזיל לנו מחיר משמעותי למי שלא בעניינים.. קיימים כאלה שפשוט להתקין וקיימים כאלה שלא קל להרכיב.
קיימים טריקים של התקנה וניסיון שהם ניסיונו של המנעולן בלבד.
כאמור לסיכום הדברים, כמו כל מקצוע ותחום בשטח, החלפת צילינדר בחיפה  זה נושא מקצועי ולכן מומלץ להביאו למומחה לתחום. קרוב לוודאי זה רק יחסוך לכם בזמן ובהוצאות מיותרות.

 

 

475 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת eyal123915@gmail.com
מנעולנים מומלצים באור יהודה מנעולנים באור יהודה ישנם לא מעטים, אבל מומלץ לבחור מנעולן וותיק ועם ניסיון בעיר אור יהודה ולבדוק טוב את מי מזמינים.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 1 שבועות
מנעולן מוסמך ומורשה בירושלים בלוג המספר על אופן עבודתם וזמינותם של מנעולנים מוסמכים מירושלים
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 2 שבועות
למצוא מנעולן מוסמך בירושלים בלוג המתאר את אופן מציאת מנעולן מוסמך בירושלים ואיך ניתן לזהות אם המנעולן הוא מוסמך ושייך לארגון מנעולנים
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 3 שבועות
הזמנת מנעולן מחיפה בלוג המספר על הזמנתם של מנעולנים טובים מהעיר חיפה
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 5 חודשים 1 ימים
תיקון כל סוגי הדלתות בפתח תקווה בלוג שמספר על מנעולנים וטכנאי דלתות מהעיר חולון שמספקים שירותי תיקון דלתות בעיר פתח תקווה
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שנים 4 חודשים