לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3470 מאמרים 988 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

בניית אתרים בחינם - זול או בעצם עולה ביוקר?

פורסם בתאריך 10/02/2016      /      נכתב ע"י Freesite

פתיחת אתרים בחינם – זול אבל עולה ביוקר

כמעט בכל המקרים, האתר שתבנה יהיה הפנים שלך באינטרנט וכאשר לקוחות שלך ירצו לחפש אותך לפני ביצוע העסקה, האתר שלך הוא שייתן את הרושם הכולל ממך, ולו יש השפעה עמוקה ביותר על תודעת הלקוח.

מה קורה במידה והלקוח לא מוצא אותך?

בדרך כלל כאשר לקוחות מחפשים את העסק שלך בגוגל הם מצפים לתוצאה, במידה והם לא ימצאו אותך ואף יגיעו לאתר של עסק מתחרה - יש סיכוי מאוד טוב שאכלת אותה, והפסדת לקוח.

האתר שתבנו עבור העסק שלכם

במידה ואתם בעלי עסק, לא רק שעליכם לבנות אתר אינטרנט, יהיה עליכם להקפיד לבנות אתר אינטרנט מקצועי ומרשים, שיראה ויתפרש טוב בעיני הלקוחות שלכם, והגולשים שמגיעים גם לאתר מחיפוש בעלי מקצועי - שהם לקוחות פוטנציאלים.

הציעו לכם אתר בעלות סמלית? או בחינם? אתם עסק קטן וקשה לסרב להצעה? זה הרגע עבורכם לעצור ולשאול את עצמכם! איזה מן עסק מציע עבודה ללא תמורה? ומה יהיו השלכות מסוג זה עבור התדמית העסקית שלכם?

בניית אתרים זה למקצוענים

אינסטלטור? עורך דין? סופרת? טכנאי מחשבים? תישאר בתחום ובמקצוע שלך, ואל תנסה לעשות הכל לבד - בניית אתר אינו תהליך פשוט ולכן לא מומלץ לעשות זאת בשיטת "עשה זאת בעצמך", הקמת אתרים היא עסק למקצוענים.

בניית אתרים בעצמכם לעתים יכולה להיות הצלחה מסחררת, ולפתוח אתכם לתחום שלם ולמקצוע נרחב נוסף, אך לא תמיד מומלץ לעשות זאת במידה ואתם לא רוצים שאתר שלכם יראה כמו הבלאגן בחדר שלכם שהייתם בגיל נעוריכם נכון?

בנה אתר בחינם, שלם על שירותים נוספים

לכמה מכם הציעו שירות מסוג זה? האתר בחינם, רק תתחייב לקידום במחיר סמלי של 1500 ש״ח לחודש למשך חצי שנה, וכן הלאה. כלכלי? אני בספק. מחיר נמוך או חינמי הנו דרך של חברות לבניית אתרים להכין את הקרקע לתשלום עתידי, לשירותים שרק הם יכולים לספק ובלעדיהם – האתר שלך לא יהיה אפקטיבי ומקצועי מספיק.

בניית אתרים בחינם נטו

ישנם פלטפורמות אשר כן יציעו לכם בניית אתרים בחינם, ואכן עמדו בכך, אך לצערי יגבו ממכם מחיר כבר - האתרים יהיו עלובים ומפוצצים בפרסומות לרווחי בעל המערכת - ורק יפגעו בפנים של העסק שלכם (לפעמים אפילו עדיף שלא יהיה אתר בכלל).

אבל איפה כן ניתן לפתוח אתר בחינם, בלי שום התחייבות וללא פרסומות?

ישנם פלטפורמות בודדות בעולם אשר מציעות את זה, ורק אחת בישראל שמציעה את השירות - ללא פרסומות, ללא עלות על שירותים נוספים ובהתאמה מושלמת עבור העסק שלכם! פריסייט בניית אתרים בחינם היא הפלטפורמה המתקדמת ביותר קיום לבניית אתרים בישראל, והיא היחידה שלא מחייבת אתכם על שירותים שאינכם זקוקים להם או שאינם אמורים לעלות לכם כסף.

אם כבר אז כבר!

אם כבר לבנות אתר בחינם, ההמלצה שלי היא לבנות את אתר האינטרנט באמצעות שירות פריסייט, אך במידה ואתר פשוט אינו המטרה שלכם - שלמו למומחה, הרי זאת העבודה שלו, ולא שלכם.

1460 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת Freesite
מערכות לבניית אתרים בחינם מערכות לבניית אתרים בחינם, מכילות בתוכן במקרים רבים ממשקים ואפשרויות שונות שיאפשרו עבורך לעצב בהתאמה אישית את אתרך, או לבחור מתוך ערכות עיצוב מוכנות, עריכת תכנים באמצעות ממשק WYSIWYG – לכתיבת תוכן מסוגנן בזמן אמת, כתובת מקוצרת אישית ועוד.
פורסם בקטגוריית בניית אתרים, לפני 5 שנים 4 חודשים
פתיחת אתר אינטרנט בחינם פורטל בניית אתרים בחינם עשוי לסייע לנו בתהליכים רבים בפתיחת האתר שלנו, בשלבי העיצוב, כתיבת התכנים ואף בשלב פרסום האתר שלנו באינטרנט. למערכות פתיחת האתרים בחינם אפשרויות רבות שיעשו את האתר שלנו נגיש יותר, וייחודי עבור העסק שלנו ו/או התוכן הפרטי.
פורסם בקטגוריית בניית אתרים, לפני 5 שנים 4 חודשים