לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3462 מאמרים 985 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
סי וי פול

חיילים משוחררים? סי וי פול נותנת כמה טיפים לעבודה זמנית אחרי צבא.

פורסם בתאריך 23/02/2020      /      נכתב ע"י cvpool

חיילים משוחררים? סי וי פול נותנת כמה טיפים לעבודה זמנית אחרי צבא.

המטרה של עבודה זמנית היא לחסוך כמה שיותר כסף בתקופה זמנית וכמה שיותר מהירה.

הרבה משוחררים עובדים בעבודה זמנית כדי לחסוך לטיול הגדול . סוג עבודה זה כדאי לבחור בעבודה עם שכר שעתי כמו מלצרות, אבטחה וכו'. הרעיון בעבודות אלו שאפשר לעבוד שעות רבות מעבר ל 8 שעות יומיות יגיע לכם 120% שכר שעתי בשבתות וחגים 180%.

עבודות אלו יש יתרון שניתן לקבל שכר במזומן .אך זהו גם חסרון שכן ניתן לנצל אתכם, בעיקר במסעדות בהן לא תקבלו את הזכויות שמגיעות לכם.

סי וי פול נותנים לכם כמה טיפים שיעזרו לכם בעבודות זמניות: השכר צריך להיות מסודר לפי שעה, לחתום על טופס 101, חפיפה והתלמדות בתשלום, תשלום על נסיעות, ואין "עונשים" מנוכים מהשכר.

לסיכום,

תזכרו שאתם חיילים משוחררים ואף עבודה לא מצפה שיהיה לכם ניסיון רב או רזומה מדהים בקורות החיים. תדעו שלא בטוח שתמצאו את המשרה הכי מושלמת שלה ציפיתם כל השירות – פשוט קפצו למים ותתחילו לעבוד, תחסכו קצת ותראו מה יותר מתאים לכם. אל תהיו בררניים מדי – צאו להתנסות בשוק העבודה, אין לכם באמת מה להפסיד. סי וי פול פה בשבילכם כדי למצוא עבודה בקלות. תדעו שגם חיפוש עבודה הוא עבודה בפני עצמה ועם הזמן תלמדו איך לחפש עבודה בצורה הכי טובה ויעילה. אין ספק שמדובר במיומנות מיוחדת שמפתחים עם הזמן.

208 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת cvpool
סי וי פול מסבירים על מקצועות החשמל ויתרונותיהן מה הם בעצם מקצועות החשמל? איך אפשר להכנס לתחום המדהים הזה ואיזה לימודים נדרשים?
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 שנים 1 שבועות
סי וי פול מציגים איזה שאלות אסור לשאול בריאיון עבודה חל איסור רציני להפלות בין העובדים בחברה. ולכן יש שאלות שממש אבל ממש אסור לשאול בריאיון עבודה.
פורסם בקטגוריית עסקים בינלאומיים, לפני 1 שנים 4 שבועות
סי וי פול מייעצת איפה לחפש עבודה בהייטק רבים חושבים שהדרך הכי נכונה למצוא עבודה חדשה בהייטק היא דרך חבר מביא חבר. הדבר בהחלט נכון אך תלוי מה אנו רוצים למצוא במשרה החדשה בהייטק. אופציה נפלאה שיש כדי למצוא את משרת החלומות היא באמצעות חברת השמה להייטק. סי וי פול מייעצים למה לפנות לחברת הייטק.
פורסם בקטגוריית עבודה מהבית, לפני 1 שנים 1 חודשים
סי וי פול מציגה את היתרונות בעבודה בחברות גדולות יש אנשים שמעדיפים לעבוד בחברות קטנות עם מנהל ישיר וצוות קטן. חברות קטנות בדרך כלל נותנות חופש פעולה רב יותר וביצוע הרבה תפקידים בבת אחת. לעומת זאת , יש אנשים שמעדיפים חברות גדולות וחזקות בשוק, כאלה שמכירים ויודעים ומעריכים אותן מאוד. תעסוקה בחברה גדולה תהיה שם דבר וכוח גדול בהמשך בקורות החיים שלך.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 1 שנים 1 חודשים
סי וי פול נותנת טיפים לראיון עבודה עבור אנשים עם מוגבלויות ידוע לכולנו שיותר קל לאנשים ללא מוגבלויות למצוא עבודה, אנשים נרתעים מהלא נודע , לא יודעים איך להתמודד עם אנשים עם מוגבלויות , מפחדים שהעבודה לא תתאים לאנשים כאלה ולא השתלבו בעבודה . כולנו מעדיפים את המוכר והידוע להיות באזור הנוחות שלנו. עבודה עם אנשים עם מוגבלויות נחשב לאתגר רציני מאוד.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 שנים 1 חודשים