לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3469 מאמרים 986 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
סי וי פול

סי וי פול נותנת טיפים לראיון עבודה עבור אנשים עם מוגבלויות

פורסם בתאריך 25/02/2020      /      נכתב ע"י cvpool

ידוע לכולנו שיותר קל לאנשים ללא מוגבלויות למצוא עבודה, אנשים נרתעים מהלא נודע , לא יודעים איך להתמודד עם אנשים עם מוגבלויות , מפחדים שהעבודה לא תתאים לאנשים כאלה ולא השתלבו בעבודה . כולנו מעדיפים את המוכר והידוע להיות באזור הנוחות שלנו. עבודה עם אנשים עם מוגבלויות נחשב לאתגר רציני מאוד.

סי וי פול מעוניינת לתת כמה טיפים מדהימים למציאת עבודה עבור אנשים עם מוגבלויות.

אנשים בעלי מוגבלויות יכולים לעשות הכל אך מעט יותר קשה להם בסוגים מסויימים של עבודה. ולכן היינו ממליצים למצוא עבודה שמעט יותר קל לעבוד בה.

אין טיפים מיוחדים לאנשים עם מוגבלות. הטיפים יהיו מאוד דומים לטיפים של אנשים רגילים שמחפשים עבודה. אבל הגישה צריכה להיות קצת שונה . לדעת שנכנסים לאתגר ולהבין שהמעסיקים מחפשים עובדים שקל לעבוד איתם ולא מחפשים אתגרים בתחום הזה.

חשוב מאוד להיות עם ביטחון עצמי גבוה ולהאמין בעצמכם- לדעת מה אתם שווים, עם המוגבלות שיש לכם, ניתן למצוא עבודה ולהנות ממקום עבודה בקלות עם שכר טוב ומנהלים נפלאים.

חשיבה חיובית גם יכולה לעזור מאוד. סי וי פול מאמינה שכל עובד שמגיע עם גישה חיובית יכול להגיע רחוק ולהשתלב בשוק העבודה בקלות ועם המון אופציות להתקדם.

שימו את המוגבלות על השולחן ותגידו את האמת- לא להתעלם מהמוגבלות ולדבר עליה בפתיחות כך שהמעסיק ידע לאן הוא נכנס ולא יגלה את זה רק בהמשך . אנו ממליצים לדבר על המוגבלות ולהגיד שהיא אינה משפיע על איכות העבודה של העובד והוא יכול להצליח בתפקיד למרות המוגבלות.

בנוסף, סי וי פול חקרה ומצאה שעבודה עם אנשים בעלי מוגבלויות יכולה להיות גם יתרון לעסקים מסוימים בתחרות . לקוחות שרואים שעסק מעסיק אנשים עם מוגבלות מסויימת מעריכים אותו מאוד, מגלים יותר סובלנות ומדברים על כך עם אנשים אחרים. עסק שמעסיק בעלי מוגבלויות מצטייר כערכי ומקסים ומעודד לקוחות להגיע אליו. כמו כן נותן גם גישה לבעלי מוגבלויות אחרים כמו חרשים, בעלי כבדות ראיה וכו.

 

לסיכום,

על כולנו לקבל את האחר וגם לאפשר לבעלי מוגבלויות לעבוד ולהתפרנס בכבוד.

אדם כזה לא צריך להתנצל שהוא בעל מוגבלות והוא רגיל כמו כולנו.

 

214 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת cvpool
סי וי פול מסבירים על מקצועות החשמל ויתרונותיהן מה הם בעצם מקצועות החשמל? איך אפשר להכנס לתחום המדהים הזה ואיזה לימודים נדרשים?
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 שנים 2 שבועות
סי וי פול מציגים איזה שאלות אסור לשאול בריאיון עבודה חל איסור רציני להפלות בין העובדים בחברה. ולכן יש שאלות שממש אבל ממש אסור לשאול בריאיון עבודה.
פורסם בקטגוריית עסקים בינלאומיים, לפני 1 שנים 1 חודשים
סי וי פול מייעצת איפה לחפש עבודה בהייטק רבים חושבים שהדרך הכי נכונה למצוא עבודה חדשה בהייטק היא דרך חבר מביא חבר. הדבר בהחלט נכון אך תלוי מה אנו רוצים למצוא במשרה החדשה בהייטק. אופציה נפלאה שיש כדי למצוא את משרת החלומות היא באמצעות חברת השמה להייטק. סי וי פול מייעצים למה לפנות לחברת הייטק.
פורסם בקטגוריית עבודה מהבית, לפני 1 שנים 1 חודשים
סי וי פול מציגה את היתרונות בעבודה בחברות גדולות יש אנשים שמעדיפים לעבוד בחברות קטנות עם מנהל ישיר וצוות קטן. חברות קטנות בדרך כלל נותנות חופש פעולה רב יותר וביצוע הרבה תפקידים בבת אחת. לעומת זאת , יש אנשים שמעדיפים חברות גדולות וחזקות בשוק, כאלה שמכירים ויודעים ומעריכים אותן מאוד. תעסוקה בחברה גדולה תהיה שם דבר וכוח גדול בהמשך בקורות החיים שלך.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 1 שנים 1 חודשים
חיילים משוחררים? סי וי פול נותנת כמה טיפים לעבודה זמנית אחרי צבא. סי וי פול מייעצת לחיילים משוחררים בנושא עבודה זמנית
פורסם בקטגוריית פרסום באינטרנט, לפני 1 שנים 1 חודשים