לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4576 מאמרים 1385 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

העונש על העתקת עבודות סמינריון

פורסם בתאריך 12/02/2016      /      נכתב ע"י seoman

סמינריון או בשפה העברית עבודה או תרגיל אקדמאי הוא בכלליות קורס היכול להימשך במשך סמסטר אחד או בקורס שנתי הנמצא במוסדות ההשכלה הגבוהים ביותר בישראל וכן גם ברחבי העולם. הקורס מאופיין במספר מצומצם של תלמידים ובשונה מהאוניברסיטאות הכוללות לימוד של כמה שנים או הרצאות של מרצים, סמינריון מאופיין בדרך כלל בלמידה תוך כדי קריאה שבועית  דיון סוער בכיתה עצמה. בסוף קורס הסמינריון נדרש מכל אחד מהתלמידים להגיש עבודה סמינריונית סופית והיא בעצם המבחן הקובע את הזכאות לקבלת תואר אקדמאי. בשל העבודה הרבה שיש בעת כתיבת העבודה הסופית, רבים מהתלמידים מעתיקים עבודות מאתרי האינטרנט השונים או נעזרים בתלמידים אחרים, אך לדבר יש תוצאות חמורות הנמצאות בכל מוסד בצורה שונה.

עבודות סמינריון

עבודת הסמינריון הסופית היא בעצם זו שקובעת אם לתלמיד המגיש את העבודה יש את הזכאות וקבלת תנאי הכרחי לקבל את תואר האקדמאי הנחשק. עבודה אקדמאית בודקת את יכולות היסוד הדרושות לשם נושא הקורס הנלמד בכיתה באמצעות איסוף החומר, השערות מחקר, בניית שאלות, השערות וטענות ולבסוף הסקת מסקנות מהמחקר הנעשה בעבודה. בעזרת עבודות הסמינריון הסופיות אפשר גם לתת מענה למחקרי המשך או אפילו להוצאות ספרים ברמה אקדמאית. בשל החומר הרב הנלמד בזמן קצר או בזמן שבו מוסד ההשכלה בוחר, בשל המחקרים הרבים, ההשערות הרבות והדפים הרבים הנדרשים מהתלמידים לכתוב, יש לא מעט כאלה שבעבר ועד היום מעתיקים את העבודות מאתרי האינטרנט, ספרים או אנשים אחרים.

העונש על העתקת עבודות סמינריון

בשביל לקצר תהליכים, בשל הקלות והפשטות לקנות עבודות גמורות מאתרי האינטרנט, בשל הקושי הרב בלכתוב את העבודה ובשל הרצון הגדול לקל את התואר האקדמאי הנחשק בסופו של הסמסטר, תלמידים רבים ממשיכים ומעתיקים ממקומות שונים את העבודות אפילו כשהעונשים להעתקה הם חמורים. העונש על העתקה משתנה ממוסד השכלה לשני, אך בכל מוסדות ההשכלה העונש הנו לא מרחם. ברוב המוסדות מוחלט התלמיד לעזוב את הקורס עד להודעה חדשה ואפילו להיות מורחק מהמוסד. לא רק שהתלמיד מורחק לצמיתות מהמוסד, אלא העתקה באמצעות קניה באינטרנט של העבודה משאירה את התלמיד גם מחוסר תואר וגם מחוסר כסף. 

2396 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת seoman
כל החוקים לכתיבת עבודת סמינריון מהם החוקים על פיהם צריך לכתוב את עבודת הסמינריון? מאמר שמציג את כלל החוקים לכתיבת העבודה.
פורסם בקטגוריית חינוך ולימודים, לפני 7 שנים 8 חודשים
ניקיון משרדים בלילה מדוע כדאי לערוך את עבודות הניקיון בשעות הערב או הלילה וכיצד הניקיון משפיע על התפוקה של העובדים בזמן שהם במשרד. מאמר המיועד למנהלות משאבי אנוש ומנהלות ארגוניות.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 7 שנים 9 חודשים
דלתות נגד יתושים - היתרונות הכירו את הקיץ המושלם והחסכוני ביותר שיכל להיות בביתכם - רשתות לדלת נגד יתושים שיעניקו לכם את האפשרות ליהנות מהרוח והבריזה במהלך היום והלילה.
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 7 שנים 5 חודשים
האם מתנה לחג באמת משפרת את התקשורת שלנו עם הקרובים אלינו? ממתי נהוג להעניק מתנה לחג? אחת ולתמיד - האם מתנות לחג שאנו מעניקים לקרובים אלינו באמת משפרת את היחסים בינינו?
פורסם בקטגוריית תקשורת, לפני 6 שנים 10 חודשים
מגיע לכם לקראת השנה החדשה בישראל מגוון רחב של חובבי יינות איכותיים - כיצד תוכלו ליהנות עוד יותר משתיית יינות איכותיים? זוהי המתנה שמגיע לכם לשנה הבאה
פורסם בקטגוריית יין ומשקאות, לפני 7 שנים 6 ימים