לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3428 מאמרים 965 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

הסיבות העיקריות להחלפת צילינדר לדלת הכניסה

פורסם בתאריך 27/02/2020      /      נכתב ע"י eyal123915@gmail.com


מדוע כדאי להתחדש במנעול חדש אחת לכמה שנים?
יכול להיות שאמרו לכם עד כמה חיוני להחליף מנעולים בדירה כשנכנסתם לנכס חדש. ככל הנראה שאתם נוהגים לשנות את המנעול לדלת הפלדלת כאשר שאיבדתם את המפתח לבית והנכם פוחדים שבמזיד הגיע לידיים עוינות. הכל בסדר. אלא שהחלפת מנעול חיונית אפילו אם לא עברתם בית או צרור המפתחות לא אבד. להחליף מנעול מדי מספר, על ידי מנעולן מורשה, כמו המנעולן בקריות באזור מגורכם, שיוכל להכווין לכם על הכיוון החשוב והטוב ביותר לעשות כן, היא פתרון אידאלי, יש לכם מעט סיבות טובות שיספרו הכיצד זה חשוב למה חיוני להשתדרג בצילינדר מתחדש כל מספר שנים.

החלפת צילינדר ישן ממנעולן, למה כדאי להשתדרג בצילינדר חדש?

הפעם האחרונה שהחלפתם צילינדר הייתה כשעברתם בית, בתקופה שאפילו אתם לא זוכרים. כשזה קורה הצילינדר שלכם מתבלה, גם אם אתם בכל זאת טרם חשים את זה בכל רגע שיש. יוצא בזה, הזמנת פורץ מנעולים מקצועי בכדי להחליף מנעול היא בפועל עזרה ראשונה. במקום להמתין לבעיה שתצוץ, למפתח שייתקע בדלת או בחור המנעול שתקשה להסתובב הנכם כאמור חוסכים לכם את הבעיה.

מנגנון מרעיש

עוד סיבה לבלאי של המערכת הוא רעש החריקות. בנוסף לעובדה שמדובר בצלילים לא מאוד נעימים, המצב הלא טוב באמת מצב של דלת שמסרבת להיפתח, לאחר שהמפתח שלכם לא יוצא ונשבר בתוך המנעול. מנעולן מהקריות יבוא לעזרתכם אמנם להיכנס לביתכם עכשיו, בדיעבד כדאי להזמין אותו כדי להמנע מהסיטואציה המרגיזה  שעומדת להתרחש, ולא על מנת למנוע אותה. אגב, ההיערכות בזמן הנכון תחסוך קצת לכיסכם. כאיש מקצוע בתחום בקריות דבר זה קרה לנו לא מעט, שאנשים לא טיפלו עד שנתקעו מחוץ לדירה.

מישהו גנב מכם מפתח

סיבה ברורה כביכול להזעיק פורץ מנעולים בשביל החלפת הצילינדר היא להרגיש יותר בטוחים. גם אם לא איבדתם את צרור המפתחות מכניסתכם לדירה החדשה, מנעול חדש ייתן תחושה בטוחה יותר. ובכן, אם התרחש ובניגוד לרצונכם שוכפל צרור נוסף למפתח שלכם, תאופשרו לטפל בבעיה ללא המתנה לפריצה.

איך בוחרים פורץ מנעולים?

עכשיו, כשאתם יודעים כמה חיוני להשתדרג במנעול חדש כל כמה שנים, מה שנותר פה הוא להזעיק פורץ מנוסה ובעל ניסיון רב, על מנת שיאפשר להמליץ על אמצעי נעילה מומלצים וכן להתקין מנעול חדש. ודאו שאתם נעזרים באדם ישר, שיעשה את העבודה במצב מדויק ויחס טוב נחוץד. כך תיהנו מהרגשת ביטחון למשך כמה שנים רבות.

 

208 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת eyal123915@gmail.com
מנעול צילינדר בחיפה החלפת מנעול צילינדר והתקלות שיש לתקן בהם
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 חודשים 2 ימים
מי זה המנעולן מחיפה המנעולן מחברתנו בחיפה נותן שירות הכולל מנעולנות רכב מקצועית ומנעולנות דירות
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 1 חודשים 3 שבועות
שירות 24 שעות מנעולנים באילת שירותי מנעולנות 24/7 בעיר הדרומית אילת ממנעולנים מורשים בלבד
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 1 חודשים 4 שבועות
פריסת מנעולני רכב בתל אביב מאמר המספר לכם על חשיבות בחירת מנעולן רכב מוסמך וותיק מחברה מובילה בתל אביב
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 2 חודשים 3 ימים
עבוד מנעולן הרכב של אילת באילת הדרומית ישנם נופשים רבים המבקשים את שירותיו של מנעולן הרכב כפי שכתוב פה במאמר
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 2 חודשים 4 ימים