לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3832 מאמרים 1167 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

הסיבות העיקריות להחלפת צילינדר לדלת הכניסה

פורסם בתאריך 27/02/2020      /      נכתב ע"י eyal123915@gmail.com


מדוע כדאי להתחדש במנעול חדש אחת לכמה שנים?
יכול להיות שאמרו לכם עד כמה חיוני להחליף מנעולים בדירה כשנכנסתם לנכס חדש. ככל הנראה שאתם נוהגים לשנות את המנעול לדלת הפלדלת כאשר שאיבדתם את המפתח לבית והנכם פוחדים שבמזיד הגיע לידיים עוינות. הכל בסדר. אלא שהחלפת מנעול חיונית אפילו אם לא עברתם בית או צרור המפתחות לא אבד. להחליף מנעול מדי מספר, על ידי מנעולן מורשה, כמו המנעולן בקריות באזור מגורכם, שיוכל להכווין לכם על הכיוון החשוב והטוב ביותר לעשות כן, היא פתרון אידאלי, יש לכם מעט סיבות טובות שיספרו הכיצד זה חשוב למה חיוני להשתדרג בצילינדר מתחדש כל מספר שנים.

החלפת צילינדר ישן ממנעולן, למה כדאי להשתדרג בצילינדר חדש?

הפעם האחרונה שהחלפתם צילינדר הייתה כשעברתם בית, בתקופה שאפילו אתם לא זוכרים. כשזה קורה הצילינדר שלכם מתבלה, גם אם אתם בכל זאת טרם חשים את זה בכל רגע שיש. יוצא בזה, הזמנת פורץ מנעולים מקצועי בכדי להחליף מנעול היא בפועל עזרה ראשונה. במקום להמתין לבעיה שתצוץ, למפתח שייתקע בדלת או בחור המנעול שתקשה להסתובב הנכם כאמור חוסכים לכם את הבעיה.

מנגנון מרעיש

עוד סיבה לבלאי של המערכת הוא רעש החריקות. בנוסף לעובדה שמדובר בצלילים לא מאוד נעימים, המצב הלא טוב באמת מצב של דלת שמסרבת להיפתח, לאחר שהמפתח שלכם לא יוצא ונשבר בתוך המנעול. מנעולן מהקריות יבוא לעזרתכם אמנם להיכנס לביתכם עכשיו, בדיעבד כדאי להזמין אותו כדי להמנע מהסיטואציה המרגיזה  שעומדת להתרחש, ולא על מנת למנוע אותה. אגב, ההיערכות בזמן הנכון תחסוך קצת לכיסכם. כאיש מקצוע בתחום בקריות דבר זה קרה לנו לא מעט, שאנשים לא טיפלו עד שנתקעו מחוץ לדירה.

מישהו גנב מכם מפתח

סיבה ברורה כביכול להזעיק פורץ מנעולים בשביל החלפת הצילינדר היא להרגיש יותר בטוחים. גם אם לא איבדתם את צרור המפתחות מכניסתכם לדירה החדשה, מנעול חדש ייתן תחושה בטוחה יותר. ובכן, אם התרחש ובניגוד לרצונכם שוכפל צרור נוסף למפתח שלכם, תאופשרו לטפל בבעיה ללא המתנה לפריצה.

איך בוחרים פורץ מנעולים?

עכשיו, כשאתם יודעים כמה חיוני להשתדרג במנעול חדש כל כמה שנים, מה שנותר פה הוא להזעיק פורץ מנוסה ובעל ניסיון רב, על מנת שיאפשר להמליץ על אמצעי נעילה מומלצים וכן להתקין מנעול חדש. ודאו שאתם נעזרים באדם ישר, שיעשה את העבודה במצב מדויק ויחס טוב נחוץד. כך תיהנו מהרגשת ביטחון למשך כמה שנים רבות.

 

444 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת eyal123915@gmail.com
מנעולנים מומלצים באור יהודה מנעולנים באור יהודה ישנם לא מעטים, אבל מומלץ לבחור מנעולן וותיק ועם ניסיון בעיר אור יהודה ולבדוק טוב את מי מזמינים.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 1 שבועות
מנעולן מוסמך ומורשה בירושלים בלוג המספר על אופן עבודתם וזמינותם של מנעולנים מוסמכים מירושלים
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 2 שבועות
למצוא מנעולן מוסמך בירושלים בלוג המתאר את אופן מציאת מנעולן מוסמך בירושלים ואיך ניתן לזהות אם המנעולן הוא מוסמך ושייך לארגון מנעולנים
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 3 שבועות
הזמנת מנעולן מחיפה בלוג המספר על הזמנתם של מנעולנים טובים מהעיר חיפה
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 5 חודשים 1 ימים
תיקון כל סוגי הדלתות בפתח תקווה בלוג שמספר על מנעולנים וטכנאי דלתות מהעיר חולון שמספקים שירותי תיקון דלתות בעיר פתח תקווה
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שנים 4 חודשים