לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3832 מאמרים 1167 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

המלצות שונות מתי להחליף מנעול לפלדלת

פורסם בתאריך 27/02/2020      /      נכתב ע"י eyal123915@gmail.com

למה עלנו להשתדרג בצילינדר כל תקופה מסויימת?

סביר להניח שהסבירו לכם עד כמה חשוב לשנות מנעול בדירתכם כשקונים נכס חדש. סביר להניח שהנכם נוהגים להחליף את המנעול לדלת הראשית אם כשהלך לאיבוד המפתח לדירה והנכם פוחדים שחלילה הגיע לידיים פושעות. הכל בסדר. אלא שהחלפת מנעול חשובה אפילו אם לא עברתם לנכס אחר או אבדתם את המפתח. להשתדרג במנעול מדי תקופה ממושכת, על ידי מתקין מנעולים וותיק, כמו המנעולן מאזור מגורכם, המסוגל להכווין לכם על השיטה הנכונה והיעילה שיש לבחור כן, היא פתרון אידאלי, ולפניכם שלוש דוגמאות טובות שיספרו מדוע זה מומלץ למה כדאי להשתדרג במנעול מתחדש כל כמה שנים.

החלפת מנעול שחוק מנעולן למה מומלץ להחליף בצילינדר חדש?

ממש מזמן שהחלפתם מנעול בוצע כשעברתם בית, בתקופה שאפילו אתם לא זוכרים. בזמן הזה הצילינדר שלכם נשחק, גם אם הנכם עדיין לא חשים זאת בכל רגע נתון. יוצא בזה, הזמנת מחליף מנעולים מוסמך בשביל החלפת צילינדר היא בפועל טיפול מונע. במקום להמתין לבעיה שתגיע, למפתח שישבר בדלת או למערכת הנעילה שתקשה להסתובב אתם למעשה מקדימים תרופה למכה. מנגנון מרעיש סימן נוסף לבלאי של המנגנון הוא רעש החריקות. בנוסף לסימפטום שמדובר ברעשים לא מאוד נעימים, התרחיש הגרוע כביכול כולל דלת שמסרבת להיפתח, כתוצאה שצרור המפתחות שלכם לא יוצא ונשבר בחור הצילינדר. מנעולן ברעננה יחלץ אתכם נכון להיכנס לביתכם עכשיו, אבל כדאי שתזמינו אותו בכדי למנוע מהסיטואציה המרגיזה להתקיים, ולא על מנת למנוע אותה. כאמור, ההיערכות המוקדמת תחסוך קצת לכיסכם. כפורץ מנעולים ברעננה תרחיש זה קרא לנו הרבה פעמים, שהלקוחות המתינו עד שנשארו מחוץ לדירה.

מישהו גנב לכם את המפתח

סיבה ברורה כביכול לקרוא למנעולן לצורך החלפת מנעול היא להרגיש יותר בטוחים. גם אם לא איבדתם את המפתחות מיומכם הראשון בדירה, צילינדר טוב יעזור לכם לתחושה בטוחה יותר. כך, אם התרחש ומתחת לאפכם ונוצר עותק נוסף למפתח שלכם, תאופשרו לטפל בתקלה בלי לחכות לפריצה.

איך בוחרים מנעולן?

עכשיו, שהנכם יודעים כמה חיוני להשתדרג בצילינדר מתקדם כל מספר שנים, מה שנותר לכם הוא להזעיק מנעולן מנוסה ובעל ניסיון מוכח, כדי שיאפשר להמליץ על פתרונות נעילה טובים וכן להרכיב צילינדר איכותי. הקפידו שהנכם נחלצים באדם הגון, שיעשה את ההתקנה באופן מדויק ויחס טוב מומלץ. כך תרוויחו מתחושת ביטחון למשך כמה שנים רבות.

 

473 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת eyal123915@gmail.com
מנעולנים מומלצים באור יהודה מנעולנים באור יהודה ישנם לא מעטים, אבל מומלץ לבחור מנעולן וותיק ועם ניסיון בעיר אור יהודה ולבדוק טוב את מי מזמינים.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 1 שבועות
מנעולן מוסמך ומורשה בירושלים בלוג המספר על אופן עבודתם וזמינותם של מנעולנים מוסמכים מירושלים
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 2 שבועות
למצוא מנעולן מוסמך בירושלים בלוג המתאר את אופן מציאת מנעולן מוסמך בירושלים ואיך ניתן לזהות אם המנעולן הוא מוסמך ושייך לארגון מנעולנים
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 3 שבועות
הזמנת מנעולן מחיפה בלוג המספר על הזמנתם של מנעולנים טובים מהעיר חיפה
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 5 חודשים 1 ימים
תיקון כל סוגי הדלתות בפתח תקווה בלוג שמספר על מנעולנים וטכנאי דלתות מהעיר חולון שמספקים שירותי תיקון דלתות בעיר פתח תקווה
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שנים 4 חודשים