לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3356 מאמרים 936 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
זיווד לרכב

מידוף לרכב מסחרי, עלותו וחשיבותו

פורסם בתאריך 01/03/2020      /      נכתב ע"י Moti1986

מידוף לרכב מסחרי, עלותו וחשיבותו

במובן המצומצם של המילה, מידוף לרכב מסחרי פירושו התקנה של מדפים. במובן המעמיק, מדובר בתהליך עבודה. במהלך התקנת המדפים יש להביא בחשבון שיקולים שונים, עלויות אך גם מעבר לכך.

הרכבת המידוף תתבצע על הצד הטוב ביותר מתוך הבנת הצרכים המלאה של בעל הרכב, הנהג או איש המקצוע הנוהג ברכב (כגון חשמלי או נגר). חשוב להביא בחשבון מהם סוגי הציוד שמאוחסנים ברכב או מה הסחורה, משקלה, תנאי הנסיעה. מדפים חזקים ידרשו לנשיאת משקל ניכר ובפרט כאשר הנסיעה איננה תמיד בדרכים סלולות. אם כן, בזכות הגדרת צרכים, תכנון ויישום ניתן לחתור לניצול מיטבי של שטח הרכב המסחרי ונוחות נסיעה ועבודה בכל יום ויום.

כיצד קובעים את עלויות המידוף

עלויות המידוף אינן נקבעות באופן שרירותי. העלות לצרכן מבוססת על כמה דברים.

גודל – גודל הרכב מצד אחד ושטח האחסון והמידוף הנדרש מצד שני.
איכות וחומר גלם – איכות המדפים והגימור שלהם וכן חומר הגלם שממנו הם מיוצרים.
טיב ההתקנה – אין להקל ראש בסעיף זה. התקנה איכותית תבטיח יציבות בכל תנאי הדרך, שמירה על הרכב וגם על הציוד/סחורה.

נדגיש כי קבלת הצעת מחיר אפקטיבית באמת תתבסס על הערכת צרכים. הצעת מחיר טלפונית, בדרך כלל תהיה מעט כללית. אלא אם ניתן לתאר בצורה טובה בדיוק את פתרונות המידוף והמפרט, הנדרשים.

מדוע להעדיף התקנת מידוף מקצועית

אכן, יש אפשרות להתקין מידוף לרכב מסחרי באופן עצמאי, אך יש לכך חסרונות. התקנה בסיוע מקצועי מבוססת על ניסיון מצטבר ועל היכרות עם מגוון רחב של פתרונות מידוף. כמו כן, הפעולה החשובה הזאת מבוססת על היכרות עם מגוון דגמים של רכבים מסחריים. כלומר, אין תחליף לניסיון בביצוע עבודות מסוג זה.

גורם מקצועי יכול לסייע רבות בבחירת המדפים. הוא בקיא בעריכת תוכנית מפורטת, התאמת מוצרים קיימים, חיתוך, חיבור, הברגות, קידוחים וכל היתר, מבלי לפגוע ברכב ותוך ניצול מיטבי של שטח הפנים. זכרו, מידוף והתקנה מעולים ישמרו על הציוד ויבטיחו גישה נוחה וחיסכון בזמן בכל פריקה והטענה של ציוד/סחורה. 

205 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת Moti1986
משרד הביטחון אגף השיקום משרד עורכי הדין שחר המאירי ושות’ עוסק בתחום תביעות משרד הביטחון וכן בדיני משפחה וירושה. המשרד דוגל במתן מענה אישי מיידי ומקצועי ללקוחותיו, קטנים כגדולים. בראש המשרד עומדים עורכי הדין מירב ושחר המאירי.
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 10 חודשים 2 שבועות