לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3645 מאמרים 1075 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

איך להיערך לאירועים עסקיים?

פורסם בתאריך 11/02/2016      /      נכתב ע"י seoman

אירועים עסקיים הם חלק בלתי נפרד מפעילותו של ארגון, כאשר כל אירוע נושא מטרה ייעודית ותכנונו מן ההתחלה ועד שאחרון האורות כבה. הגדרת המטרה היא חלק חשוב בתכנון האירוע וממנה נולד כל נדבך ונדבך של הערב. קיים שוני מהותי בין אירוע המיועד לעובדים, אירוע המתוכנן ללקוחות הארגון ואירועים שיווקיים לקהל הרחב וללקוחות פוטנציאלים.

לאחר הגדרת מטרת האירוע וקהל היעד שלו יש לבחור מקום. על מקום האירוע להיות מתאים להכיל את כמות המשתתפים הצפויה ולתת מענה לתפאורה, שבכל מקרה תשלב אלמנטים של מיתוג עסקי, לתכנית האומנותית- מופע, קריוקי, רחבת ריקודים, במה במקרה הצורך ועוד.  למיקום משמעות אסטרטגית בהצלחת האירוע, שכן החזות והיוקרה של המקום יבואו כהשלכה לתפיסת האורחים את הארגון. גם לאוכל משמעות לא פחותה ואין להקל ראש או לחסוך בפרמטר הזה, אנשים רעבים או מאוכזבים יתקשו להפיק מעצמם אהדה ולהתחבר למארח שלא כיבד אותם כראוי. יש לדאוג למזון משובח, מבחר רחב של מנות ושפע לאורך כל הערב.

לבו של אירוע עסקי הוא התוכנית האומנותית שעליה לכלול ערך מוסף וחיבור לקוד הגנטי של הארגון. גם אם תכננתם ערב חווייתי של קריוקי וריקודים לעובדים, אל תדלגו על פעילות מקדימה המחברת בין העובדים למעסיק, לארגון ולמטרותיו. מנכ"ל/ מנהל שנושא דברים, כדאי שיתייחס לעובדים ופועלם באופן בלתי אמצעי, תוך הזכרת שמות ואירועים, בהקשר החיובי כמובן ויראה לעובדים את הערכתו. כאשר מדובר באירוע ללקוחות יש למצוא דרך להביע הוקרה כלפיהם מחד גיסא, ולהציג בפניהם את המחויבות של הארגון להוסיף ולשרת אותם ברמה גבוהה מאידך גיסא. במידה ובוחרים כחלק מהתכנית האומנותית לשלב הרצאה, חשוב שמדובר יהיה במרצה המוביל בתחומו ושהרצאתו תהייה מלווה במידע ואלמנטים של חדשנות. ניתן לשלב הרצאה גם בתחום שאינו נוגע כלל לארגון ולתחום עיסוקו, כערך נוסף המוענק לאורחים.

המיתוג העסקי באירועים מעין אלה הוא חשוב, וילווה את תכנון כל האירוע בכל שלב שלו. החל מהתפאורה: ניתן להזמין מפות, פרחים וכדומה בצבעים המזוהים עם הארגון, שלטים ורול-אפים ממותגים שיקבלו את פניהם ומתנות ממותגות שיחולקו לאורחים.

1274 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת seoman
ניקיון משרדים בלילה מדוע כדאי לערוך את עבודות הניקיון בשעות הערב או הלילה וכיצד הניקיון משפיע על התפוקה של העובדים בזמן שהם במשרד. מאמר המיועד למנהלות משאבי אנוש ומנהלות ארגוניות.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 5 שנים 9 חודשים
כל החוקים לכתיבת עבודת סמינריון מהם החוקים על פיהם צריך לכתוב את עבודת הסמינריון? מאמר שמציג את כלל החוקים לכתיבת העבודה.
פורסם בקטגוריית חינוך ולימודים, לפני 5 שנים 8 חודשים
דלתות נגד יתושים - היתרונות הכירו את הקיץ המושלם והחסכוני ביותר שיכל להיות בביתכם - רשתות לדלת נגד יתושים שיעניקו לכם את האפשרות ליהנות מהרוח והבריזה במהלך היום והלילה.
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 5 שנים 5 חודשים
האם מתנה לחג באמת משפרת את התקשורת שלנו עם הקרובים אלינו? ממתי נהוג להעניק מתנה לחג? אחת ולתמיד - האם מתנות לחג שאנו מעניקים לקרובים אלינו באמת משפרת את היחסים בינינו?
פורסם בקטגוריית תקשורת, לפני 4 שנים 9 חודשים
מגיע לכם לקראת השנה החדשה בישראל מגוון רחב של חובבי יינות איכותיים - כיצד תוכלו ליהנות עוד יותר משתיית יינות איכותיים? זוהי המתנה שמגיע לכם לשנה הבאה
פורסם בקטגוריית יין ומשקאות, לפני 5 שנים 4 ימים