לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3071 מאמרים 824 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

תקלות בסיבוב המפתח בדלת

פורסם בתאריך 04/03/2020      /      נכתב ע"י eyal123915@gmail.com


תקלות עיקריות בדלת כניסה
אנשים לא מעטים פונים אליי בטענה שברצונם להחליף מנעול אחר בנכס שלהם בגלל תרחישים כאלו ואחרים, לא מעט מהלקוחות טוענים שהמפתח תקוע בצילינדר ומסרב לצאת או לחלופין צרור המפתחות לא מסתובב, לפחות ב-90% ויותר מהתרחישים הבעיה לא קשורה לצילינדר ככל הנראה שייכת לבעיות אחרות בדלת לדוגמה: מנגנון שיש פגם, איזון דלת, הרכבה לא טובה של צילינדר.
מנגנון בלוי–
לאחר תקופת מה מנגנון הדלת עובר שימוש ממושך ולמעשה לא מתפקד כבעבר, המנגנון עייף בפנים ואין לו חומר סיכה על מנת להסתובב בצורה חלקה ולכן הנעילה כעת קשה יותר ויותר עם הזמן, מיותר לציין כאשר הבעיה חמורה מעבר לכך אחד הבריחים תקוע ולא עובד או לשונית שאינה מגיבה לפתיחת הידית בדלת, כתוצאה מזה אנחנו זקוקים לפרוץ את הדלת בתצורה לא קלה.

כיון דלתות–
לדלת הבית יש משקל רב, עם הזמן הצירים משנים מעט איזון, במצב זה המפתח אינו מסתובב וצריך לאזן את הפינים מחדש בשביל שהבריחים יעברו ללא קושי בפתחים שלהם כאמור קיימים עם משקוף הדלת, מספיק ס"מ בלבד ירידה כלפי מטה והבריחים לא נכנסים בצורה טובה ולא ניתן לפתוח או לנעול את הדלת בצורה חלקה או כביכול לא ניתן לעשות דבר, במצב זה הננו דואגים לאזן את הדלת בכדי שהמוטות ישתלבו בצורה חלקה.

הרכבה לא ראויה של מנעול אחר–
אנחנו מתכוונים איך לחסוך כסף אך מידי פעם כאמור כדאי לקרוא לשירותיו של פורץ מנעולים טוב שיעשה את העבודה בשבילכם, באם מנעול שלא מורכב כראוי עלול לעשות בעיות מגוונות בדלת כדוגמה: המפתח מסרב לצאת מהדלת, מפתח לא מסתובב בדלת וכיוצא בזה, לא מעט קבלתי טלפון מלקוחות שהעזו להרכיב צילינדר לבדם אך לאחר שניסו לבדם גרמו צרות לעצמם מתוצאה שפרקו את הברגים של מנעול הדלת והבריחים יצאו מהחורים, במצב זה מעבר להרכבת צילינדר וחייבים לשלם בעבור עבור סידור הדלת, התקנת צילינדר בחיבור לא במקום הייעודי של גלגל המנעול השיניים תוקעת את צרור המפתחות ובלתי אפשרי לחלץ אותו ואולי גם לא לסובבו.

פרטים נוספים ניתן לקבל ממנעולן מבאר שבע:
לתרחישים בדלת יש הרבה סיבות, את התקלה כדאי לבחון בבית הלקוח ולפתור אותה בצורה מקצועית והוגנת, חברתנו 24/7  לתת עבורכם מענה ללא מנוחה, פרק זמן קצר  15-20 דקות, צרו קשר עם המנעולן מבאר שבע שזמין תמיד עבורכם.

98 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת eyal123915@gmail.com
להיתקע מחוץ לבית ללא מפתח מצב די מלחיץ להגיע הביתה לדירתכם בהרצליה ולגלות שמפתחות הדירה אבדו, הסירו דאגה כי ישנם מנעולנים טובים שיבואו לחלץ אתכם
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שבועות 6 ימים
מנעולן המתמחה בכל התחום פה אני מתייחס לעיסוקו העיקרי של מנעולן בירושלים והתמחותו בתחום
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 3 שבועות 3 ימים
שירותי מנעולנות מגוונים מכותב כאן מסביר את סוגי העבודות שמנעולנים מוסמכים מתל אביב נותנים ומתמחים בתחום.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 3 שבועות 5 ימים
מנעולים וצילינדרים בתל אביב כמתואר במאמר, אני מסביר את חשיבות עבודתו של המנעולן בתל אביב ולמה לא מומלץ לנסות לתקן לבד.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 4 שבועות 1 שעות
החלפת מנעול צילינדר בירושלים למה כדאי להיעזר בשורותיו של מנעולן בירושלים בהחלפת צילינדר ולא לנסות לבד
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 חודשים 2 ימים