לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3071 מאמרים 824 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

תקלות שבהם המנעול מסתובב בקושי בדלת

פורסם בתאריך 05/03/2020      /      נכתב ע"י eyal123915@gmail.com


בעיות  נפוצות בדלת הבית
קליינטים רבים שואלים אותי בשאלה שהם מעוניינים להחליף צילינדר טוב בדירתם בגלל תרחישים כאלו ואחרים, לא מעט מהלקוחות מספרים שהמפתח תפוס בחור המנעול ואינו יוצא או למעשה צרור המפתחות לא מסתובב, לפחות ב-90% ויותר מהתרחישים הבעיה לא שייכת לצילינדר למעשה קשורה לתקלות שונות בדלת למשל: מנגנון דלת התקלקל, כיון דלת, הרכבה לא מקצועית של צילינדר.
מנגנון בלוי–
כעבור תקופת מה מנגנון הדלת עובר שימוש ממושך וכנראה לא מתפקד כבעבר, המנגנון עייף בתוכו ואין לו שמן כדי לנוע בצורה טובה כתוצאה מכך הסגירה הפכה לקשה יותר ויותר ככל שהזמן עובר, חשוב לציין כשהתקלה חמורה מעבר לכך אחד המוטות תפוס ולא מתפקד אם גם לשונית שאינה מגיבה לפעולת ידיות בדלת, כתוצאה מזה אנו רוצים לפרוץ את הדלת באופן לא פשוט.

כיון הדלת–
לדלת שלנו קיים משקל רב, עם הוותק הצירים משנים קצת איזון, מפעולה זו המפתח אינו עובד וקיים לאזן את הצירים מחדש בכדי שהמוטות יעברו ללא קושי בפתחים שלהם כאמור קיימים בתוך משקוף הדלת, גם אם קיים סנטימטר אחד שחרור כלפי מטה והבריחים לא נכנסים בצורה תקינה ולא יתאפשר לפתוח או לנעול את הדלת באופן חלק או בכלל לא אפשרי לעשות דבר, כתוצאה מכך הננו יודעים לכוון את הדלת על מנת שהמוטות ישתחלו בצורה חלקה.

הרכבה לא מקצועית של צילינדר חדש–
חלקנו חושבים איך לחסוך כסף אך לפעמים כאמור כדאי להזמין מנעולן מורשה שיבצע את העבודה עבורכם, באם מנעול שאינו מורכב כראוי צפויים בעיות מגוונות בדלת כגון: המפתח מסרב לצאת מהדלת, מפתח לא מסתובב בדלת וכיוצא בזה, לא פעם קבלתי שיחה מקליינטים שניסו להרכיב מנעול לבדם אך לאחר שניסו למעשה גרמו צרות לעצמם מתוצאה שהסירו את הברגים של מנעול הדלת ובריחים יצאו מהפתחים, במצב הנל מעבר להרכבת מנעול וחייבים לשלם בנוסף בשביל סידור הדלת, הרכבת מנעול בחיבור לא טוב נכון של גלגל המנגנון השיניים תוקעת את המפתח ובלתי אפשרי לחלץ אותו ואולי גם לא לסובבו.

נושאים שיש לדעת ממנעולן בתל אביב:
לתקלות בדלת קיימות אין ספור סיבות, את התקלה חייב לאבחן בבית הלקוח ולפתור אותה בצורה טובה והוגנת, חברתנו לרשותכם 24 שעות ביממה כולל שבתות וחגים, ממנעולן בתל אביב מורשה ומוסמך.

 

94 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת eyal123915@gmail.com
להיתקע מחוץ לבית ללא מפתח מצב די מלחיץ להגיע הביתה לדירתכם בהרצליה ולגלות שמפתחות הדירה אבדו, הסירו דאגה כי ישנם מנעולנים טובים שיבואו לחלץ אתכם
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שבועות 6 ימים
מנעולן המתמחה בכל התחום פה אני מתייחס לעיסוקו העיקרי של מנעולן בירושלים והתמחותו בתחום
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 3 שבועות 3 ימים
שירותי מנעולנות מגוונים מכותב כאן מסביר את סוגי העבודות שמנעולנים מוסמכים מתל אביב נותנים ומתמחים בתחום.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 3 שבועות 5 ימים
מנעולים וצילינדרים בתל אביב כמתואר במאמר, אני מסביר את חשיבות עבודתו של המנעולן בתל אביב ולמה לא מומלץ לנסות לתקן לבד.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 4 שבועות 2 שעות
החלפת מנעול צילינדר בירושלים למה כדאי להיעזר בשורותיו של מנעולן בירושלים בהחלפת צילינדר ולא לנסות לבד
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 חודשים 2 ימים