לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4576 מאמרים 1385 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
ייפוי כוח מתמשך

היתרונות המשמעותיים של עריכת ייפוי כוח מתמשך

פורסם בתאריך 06/03/2020      /      נכתב ע"י kidumyashir

לאור תוחלת החיים העולה של תושבי ישראל נוצר צורך אקוטי לערוך ייפוי כוח מתמשך לכל אדם כל עוד הוא צלול. מסמך זה מעביר למשפחתו של אדם זה את תפיסת העולם שלו ואת ראיית הדברים בכל הקשור לעתידו ולהמשך חייו בנושאים כלכליים, רפואיים ובריאותיים.

 

מינוי אפוטרופוס לגוף ולרכוש

עד לא מזמן מינו אפוטרופוס בכל הקשור לנושאי גוף ורכוש עבור כל אדם אשר לא היה מסוגל לטפל בנושאיו האישיים לאור מצבו הבריאותי וחוסר היכולת לקבל החלטות אקוטיות במצבים שונים. לאורך השנים נוצרו מצבים רבים אשר בהם לאפוטרופוס שהוא בדרך כלל הבן היה קשה לקבל החלטות כיוון שלא ידע מה היה עושה אביו במקרים הללו. המטרה של הבן הייתה לבצע את הצעדים שהאב היה רוצה שייעשו אך מכיוון שלא ידע אותם, היו לו התלבטויות רבות לגבי המשך הדרך בנושאים כמו אשפוז, ניתוח, טיפולים ייחודיים ועוד.

חתימה על ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך

משרדי הממשלה אשר הבינו את הבעייתיות בהתנהלותם של האפוטרופוסים בנקודות מהותיות, גיבשו סוג חדש של מסמך אשר אמור לענות על צורך זה בכל משפחה.

עורכי הדין אשר עברו את ההכשרה הייעודית המקיפה בנושא זה והבינו לעומק את כל הנושא על כל רבדיו, קיבלו הסמכה לערוך מסמך זה עבור לקוחותיהם.

 

המידע הרשום בייפוי כוח מתמשך

אדם צלול רואה את הדברים כהווייתם ולכן הוא מסוגל לקבל החלטות לגבי ההתנהלות בכל שלב בחייו גם כאשר הוא לא יהיה כשיר לקבל החלטות בעלות חשיבות רבה.

במסמך זה יפרט עורך הדין משולם דורון את חלוקת התפקידים לטיפול בענייניו של כל אדם. מי יטפל בכל הקשור לנכסיו ולממונו ומי יטפל בכל הקשור לגופו קרי קבלת טיפולים רפואיים, ביצוע בדיקות פולשניות, ניתוחים ועוד.

ראיית העולם של כל אדם היא שונה ולכן יש כאלו שיעניקו תפקיד לכל אחד מילדיהם ואחרים שיעדיפו להעניק את מלוא הסמכויות לבן משפחה אחד.

מצב רפואי יכול להשתנות ברגע, אירוע מוחי לדוגמה יגרום לכך שכל החיים יתהפכו ומרגע זה ואילך יהיה צורך לפעול בהתאם לדרך אשר בחר אותו אדם כאשר היה כשיר לכך. ייפוי הכוח המתמשך הוא למעשה צוואה וצו עשה בכל הקשור להמשך ההתנהלות כך שהגורם שנבחר לכך יבצע בדיוק את מה שביקש בעל המסמך.

 

טיפולים רפואיים

הטיפול בהורים קשישים הוא מצב קשה מאד עבור הילדים. הם מבצעים את כל מה שנדרש באהבה גדולה בהתאם למצבם הבריאותי כמו גיוס מטפלת סיעודית או העברה למחלקה סיעודית בבית אבות. הנושאים הללו גוזלים חלק ניכר מזמנם של הילדים ושוחקים את חייהם הכוללים גם מהמשפחה אשר הקימו, קריירה ועוד.

זו הסיבה שכותבי מסמך זה, יעבירו הנחיות מדויקות איך לפעול, כדי לא להכביד על חיי הילדים.

 

691 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת kidumyashir
ניקיון ופוליש לרצפה לאחר שיפוץ או לפני מעבר דירה ישנם אנשים שמוותרים על רכישת דירה בגלל המחירים המטורפים של הנדל"ן בישראל. הצעד שאנשים אלה מבצעים הינו שיפוץ הדירה הקיימת, כך שהם חיים באיכות חיים גבוהה יותר וברווחה וכן, ערך הנכס עולה עקב השיפוץ. ישנם אנשים שמשפצים במטרה למכור את הנכס, הם מקבלים עבור הנכס מחיר טוב וכך הם יכולים להגשים חלום ישן של רכישת נכס חדש, גדול ובעל ערך רב יותר.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 7 שנים 2 חודשים
פרקטים עץ פרקטים המיוצרים מעץ מלא, נקראים פרקט גושני. פרקטים אלה, ורכבים מלוחות עץ מלא בעובי של 26 מ"מ, כאשר הם מחוברים יחד בשיטת זכר ונקבה. שימוש עם פרקטים עץ, החל לפני מאות שנים והוא נחשב עד היום, לחיפוי הרצפה הטוב ביותר והיוקרתי מבין כולם
פורסם בקטגוריית ריצוף וחיפוי, לפני 6 שנים 9 חודשים
קידום אורגני לעסק שלך ניתן לומר, כי קידום אורגני, הינו אוסף שלם של פעולות לשם שיפור המיקום של האתר בגוגל. מקדם אתרים מוסמך, הוא זה שיידע עם אילו כלים יש להשתמש בקידום. יש למצוא את מילות המפתח שיתארו היטב את מהות העסק שלכם. המטרה היא קידום אורגני לעסק שלכם.
פורסם בקטגוריית קידום אתרים, לפני 7 שנים 2 חודשים
איטום קירות חיצוניים, פתרונות נגד עובש ובעיות רטיבות ישנם הרבה בתים בארץ, אשר סובלים מרטיבות בקירות החיצוניים, במיוחד בחורף. הדבר הנכון ביותר לעשות הינו איטום קירות. הרבה בעלי בתים נוהגם בחוכמה ומזמינים בדיקת איטום, לפני בוא החורף, כך שיהיו רגועים כ לא יחדרו מים לביתם, מה שגורם לעובש מחלות ונזק למבנה עצמו.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 7 שנים 2 חודשים
המתנות המרגשות לתינוק 2016 מי שחושב או חושבת, לרכוש מתנות מרגשות לתינוק, כדאי לחשוב על מתנה נפלאה, אשר תישאר כמזכרת, גם לאחר הלידה, כלומר גם כאשר התינוק יגדל. למשל צמידים, או תליונים לאם או לתינוק, כמו צמיד או שרשרת כאשר ישנן דמויות של ילדים או תינוקות, עשויה להיות מזכרת לכל החיים ושוב, תלוי מה הקרבה שלכם ליולדת או לתינוק. למשל חלוק אמבט לאם וחלוק לתינוק, עשויות להיות מתנות מרגשות, כאשר אתם מראים התחשבות לשניהם.
פורסם בקטגוריית בריאות ילדים ותינוקות, לפני 7 שנים 2 חודשים