לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4576 מאמרים 1385 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

עד כמה הצלחה בעולם הבידור תלויה בסוכן?

פורסם בתאריך 12/03/2020      /      נכתב ע"י Ron Levi

שחקנים המסיימים את לימודי המשחק שלהם, טאלנטים בתחילת דרכם וגם דוגמנים שרוצים לפרוץ, פונים אל סוכנות. ישנן סוכניות שמייצגות רק שחקנים או רק דוגמנים, סוכנות דוגמנות לילדים בלבד וגם סוכניות שמייצגות טאלנטים. אז האם גם אתם צריכים סוכן בכדי להצליח?

הגדרת מטרות והצבת יעדים – עם הסוכן

כשחקנים, לא בטוח כלל שאתם יודעים לנהל קריירה. מה אתם כן יודעים? להפגין את הכישרון הנפלא שלכם ולשחק. כשאתם חוברים אל סוכן מקצועי ומנוסה, אתם למעשה בונים תכנית עבודה שמטרתה ברורה: לקדם את הקריירה שלכם. בתכנית עבודה שכזו אתם קובעים על אילו תפקידים תלכו (קומיים או דרמטיים), האם תתמקדו בתיאטרון או בטלוויזיה וכן הלאה.

הסוכן מסייע לכם בהגדרת המטרות שלכם, הכל על בסיס הציפיות שלכם מהקריירה שאתם רוצים להתגאות בה. השתלבות בעולם הבידור אינה פשוטה, אך עם סוכן היא הופכת פשוטה יותר.

הסוכן שולח אתכם לאודישנים

אז איך מגיעים לאודישנים? שאלה מצוינת! הסוכן שלכם הוא זה שמקבל אל הסוכנות שלו פניות ממלהקים. על פי המטרות שהוגדרו איתכם, הוא בוחר לשלוח אתכם לאודישנים התואמים את הציפיות שלכם ואת יעדי הקריירה שלכם. סוכנים מקבלים בכל יום עשרות פניות לאודישנים, אך חשוב לציין כי המון פעמים הוא יבחר שלא לשלוח אתכם לאודישן – זאת מאחר והוא אינו מתאים לכם (מבחינת ליהוק, סוג התפקיד וכן הלאה).

כניסה לעולם הבידור ללא סוכן – אפשרית?

ישנם המון שחקנים ודוגמנים שניסו להתחיל את דרכם המקצועית ללא ליווי סוכן. מהר מאד הם הבינו כי מדובר על דרך סבוכה ומורכבת, שלרוב מסתיימת גם בהצלחה בינונית (במקרה הטוב). עבודה עם סוכן היא העבודה האידיאלית והבטוחה ביותר. עם סוכן, אתם יכולים להיות עסוקים אך ורק בפן המקצועי. והסוכן? הוא דואג לשדך ביניכם ובין מלהקים ואודישנים, הוא יפגיש אתכם עם במאים ומפיקים והוא גם ינהל אתכם ברמה הכלכלית.

ישנם שחקנים שבוחרים להיות מנוהלים על ידי בן משפחה. במקרים שכאלו, חשוב להבטיח כי אותו בן משפחה אכן יודע איך התעשייה עובדת, איך מקבלים אודישנים, איך מייצרים יחסי ציבור טובים וכן הלאה.

649 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת Ron Levi
אז איך מתכוננים לחדר בריחה? לצד השחקנים המושבעים שעושים חדר בריחה לפחות אחת לחודש, גם ישנם אלו שטרם התנסו באטרקציה המדוברת ביותר בשנים האחרונות. אז מה אתם ככל הנראה יודעים על חדרי הבריחה? לרשותכם 60 דקות לפתור חידות, כאשר ניצחון החדר הוא יציאה ממנו תוך פחות משעה.
פורסם בקטגוריית פנאי ותחביבים, לפני 3 שנים 8 חודשים
הלהיט הנוכחי: האשטאג לאירוע החתונה! אתם אנשים בוגרים שחיים בשנת 2019 – מה שאומר שגם אתם עושים שימוש באפליקציית האינסטגרם. כל תמונה שאתם מעלים לרשת החברתית שמתקשרת מסרים וחוויות באמצעות תמונות, מלווה גם במספר האשטגים שיוצרים חשיפה גבוהה יותר לתכנים שלכם.
פורסם בקטגוריית נישואין, לפני 3 שנים 8 חודשים
טיפים יעילים לרכישת אביזרי מין ישנם דברים שונים שאתם מתורגלים היטב ברכישתם. אביזרי מין כדוגמת וייב מי? זהו לא משהו שאתם רוכשים בכל יום. רגע לפני שגם אתם ממלאים את עגלת הקניות שלכם בשלל אביזרים שיתרמו לחוויה המינית שלכם, קחו אתכם טיפים מעולים לדרך שיאפשרו לכם ליהנות אפילו יותר...
פורסם בקטגוריית עסקים אחר, לפני 3 שנים 9 חודשים
השכרה או קנייה של מתנפחים לילדים – מה באמת כדאי? המון פעמים אתם מוצאים עצמכם מתלבטים בשאלה: האם כדאי לרכוש או לשכור דברים שאתם צריכים?
פורסם בקטגוריית ילדים, לפני 3 שנים 9 חודשים
כשהמשפחה מתרחבת, נפח דוד השמש משתנה ילדים זה שמחה, וילדים זו גם היערכות מחדש של המון דברים! כשהמשפחה שלכם מתרחבת, הרי שאתם באופן אוטומטי חושבים על מעבר לדירה חדשה וגדולה יותר, אתם נדרשים לרהט חדר ילדים נוסף, וכן – גם להגדיל את נפח הדוד שלכם.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 3 שנים 9 חודשים