לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4599 מאמרים 1367 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

ניקיון משרדים בלילה

פורסם בתאריך 12/02/2016      /      נכתב ע"י seoman

ניקיון משרדים בלילה הפך לשירות מבוקש במיוחד, לא נעים שלקוח יגיע למשרד וייתקל ברצפה רטובה, גם לא נעים לעובדי המשרד לעשות את עבודתם בזמן שעובדי הניקיון עושים את מלאכתם, ולכן מעדיפים רוב מנהלי המשרדים להזמין את שירותי הניקיון לבצע את עבודתם דווקא בשעות הערב או בלילה, וכך כאשר עובדי המשרד ולקוחותיה מגיעים בבוקר, המשרד נקי נוצץ ומזמין להתחיל את יום העבודה בכיף.

מה חשוב לבדוק לפני שנותנים את המפתח לחברת הניקיון, שתשלח את עובדיה לנקות אצלכם בשעות הערב כאשר המשרד לא פעיל:

 

מי הם העובדים שיבואו לנקות?

חשוב לבדוק האם העובדים שהחברה מעסיקה הינם אמינים וישרים, ואם ניתן לסמוך אליהם במקרה ויש לכם חומרים חשובים ומסווגים במשרד, ואם הם מספיק עדינים וישימו לב לחפצים שבירים.

רישיון עבודה

בדקו האם לחברה יש רישיון עבודה מתאים ממשרד התמ"ת.

ותק של החברה

כדאי לבדוק כמה זמן חברה זו קיימת בשוק, עצם זה שחברה נותנת שירות לאורך זמן ללקוחותיה, זה לבד כבר נותן לכם איזושהי אינדיקציה על טיב השירות שלה.

המלצות מלקוחות

בקשו מהחברה שמות של לקוחות שלהם ובדקו איתם האם הם מרוצים מהשירות באופן כללי, לדוגמא מהעמידה בלוח זמנים, מרמת הניקיון, האם העבודה היא יסודית וטובה וכוללת את כל הפרטים.

באילו חומרי ניקיון הם משתמשים

חשוב שחברת הניקיון תשתמש בחומרי ניקוי איכותיים שלא גורמים נזק והינם ידידותיים לסביבה.

מה עוד תיתן לכם החברה במסגרת שירותיה

ישנם חברות שבמסגרת השירות הם מציעים גם שירות בתחזוקה השוטפת של המשרד בכל הנדרש, החל בהחלפת נורות וכלה בשירותי אינסטלציה, תיקון מזגנים וכו', בדקו האם יש לכם צורך בשירות כגון זה או שהייתם מעדיפים לשלם פחות ובמקרה הצורך להזמין בעל מקצוע.

ביטוח העובדים

חשוב לוודא שהחברה דואגת לכל הביטוחים הנדרשים והם אחראיים לתשלום הביטוח הלאומי של העובדים, כמו כן הם האחראיים לתשלומי פיצויים כשנדרש ולתשלומי ביטוח למקרה של תאונת עבודה.

מה יהיה התשלום על העבודה

בקשו הצעות מחיר מכמה חברות ניקיון והשוו ביניהם, בחרו את המתאים ביותר עבורכם.

 

1686 צפיות
4 כניסות
מאמרים נוספים מאת seoman
כל החוקים לכתיבת עבודת סמינריון מהם החוקים על פיהם צריך לכתוב את עבודת הסמינריון? מאמר שמציג את כלל החוקים לכתיבת העבודה.
פורסם בקטגוריית חינוך ולימודים, לפני 7 שנים 6 חודשים
העונש על העתקת עבודות סמינריון מגוון רחב של אתרים מציעים להיעזר בדוגמאות שונות של עבודות סמינריון, כתוצאה מכך, סטודנטים רבים מתפתים להעתיק את העבודה כולה. על מנת להבהיר בפני הסטודנטים את הסיכון בהעתקת העבודות, כתבנו את המאמר שמציג את הסכנות הכרוכות בהעתקת עבודת סמינריון.
פורסם בקטגוריית חינוך ולימודים, לפני 7 שנים 7 חודשים
דלתות נגד יתושים - היתרונות הכירו את הקיץ המושלם והחסכוני ביותר שיכל להיות בביתכם - רשתות לדלת נגד יתושים שיעניקו לכם את האפשרות ליהנות מהרוח והבריזה במהלך היום והלילה.
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 7 שנים 3 חודשים
האם מתנה לחג באמת משפרת את התקשורת שלנו עם הקרובים אלינו? ממתי נהוג להעניק מתנה לחג? אחת ולתמיד - האם מתנות לחג שאנו מעניקים לקרובים אלינו באמת משפרת את היחסים בינינו?
פורסם בקטגוריית תקשורת, לפני 6 שנים 8 חודשים
מגיע לכם לקראת השנה החדשה בישראל מגוון רחב של חובבי יינות איכותיים - כיצד תוכלו ליהנות עוד יותר משתיית יינות איכותיים? זוהי המתנה שמגיע לכם לשנה הבאה
פורסם בקטגוריית יין ומשקאות, לפני 6 שנים 10 חודשים