לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3423 מאמרים 964 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
סי וי פול

סי וי פול מציגים איזה שאלות אסור לשאול בריאיון עבודה

פורסם בתאריך 15/03/2020      /      נכתב ע"י cvpool

סי וי פול מציגים איזה שאלות אסור לשאול בריאיון עבודה

חל איסור רציני להפלות בין העובדים בחברה. ולכן יש שאלות שממש אבל ממש אסור לשאול בריאיון עבודה.

נטייה מינית- לא ניתן לשאול אתכם שום שאלה שקשורה לאופן המיני של המרואיין. למשל: איך תתמודד עם עבודה שמורכבת רק עם נשים?
גיל- אסור לנבות את הצלחת העובד על פי גילו. המרואיין לא יכול להישאל שאלות כמו אתה לא חושב שאתה צעיר מדי לעבודה מסוג זה? לא תתבצע אפליית לצעירים יותר או למבוגרים יותר.
גזע- אסור לשאול מרואיין על הגזע שלו ולאן הוא משתייך. כל עובד מתקבל ללא שום אפליה. לדוגמא: לא יבחרו בחור לעבודה כי הוא אתיופי או תימני לדוגמא. דוגמא לשאלות שלא יכולות להישאל : את לא חושבת שהחברים בעבודה יצחקו על הגזע שממנו את משתייכת?
דת- לא יישאלו שאלות שקשורות לדת. סי וי פול נותנת דוגמא לשאלות: לא יפריע לך שאתה יהודי בחברה שכולם מוסלמים? לא תהיה אפליה על בכל הקשור לדת ומוצא.
לאומיות- שאלות כמו: לאיזה לאומיות אתה שייך לא תקין לשאול.
השקפה פוליטית- דוגמא לשאלה כזו: בבחירות האחרונות למי הצבעת?
מין- זכר לא יופלה בחברה של נשים ונקבה לא תופלה בחברה של גברים. זה אסור על פי החוק לשאול אם זה שאת אישה לא יפריע לך בחברה שכולם גברים? סי וי פול רוצה לציין שאסור לשום מעסיק לשאול שאלות מסוג זה.
מוצא- ארץ המוצא לא תהיה ההחלטה המכרעת אם לקבל את המרואיין לעבוד או לא. דוגמא לשאלות – מה המוצא שלך? איפה נולדו הוריך וכו'.
מילואים- אסור לשאול אם המרואיין עושה מילואים, אם הוא משרת במילואים וכמה ימים בממוצע בשנה קוראים לו.

 

 

 

116 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת cvpool
סי וי פול מסבירים על מקצועות החשמל ויתרונותיהן מה הם בעצם מקצועות החשמל? איך אפשר להכנס לתחום המדהים הזה ואיזה לימודים נדרשים?
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 11 חודשים 1 ימים
סי וי פול מייעצת איפה לחפש עבודה בהייטק רבים חושבים שהדרך הכי נכונה למצוא עבודה חדשה בהייטק היא דרך חבר מביא חבר. הדבר בהחלט נכון אך תלוי מה אנו רוצים למצוא במשרה החדשה בהייטק. אופציה נפלאה שיש כדי למצוא את משרת החלומות היא באמצעות חברת השמה להייטק. סי וי פול מייעצים למה לפנות לחברת הייטק.
פורסם בקטגוריית עבודה מהבית, לפני 11 חודשים 2 שבועות
סי וי פול מציגה את היתרונות בעבודה בחברות גדולות יש אנשים שמעדיפים לעבוד בחברות קטנות עם מנהל ישיר וצוות קטן. חברות קטנות בדרך כלל נותנות חופש פעולה רב יותר וביצוע הרבה תפקידים בבת אחת. לעומת זאת , יש אנשים שמעדיפים חברות גדולות וחזקות בשוק, כאלה שמכירים ויודעים ומעריכים אותן מאוד. תעסוקה בחברה גדולה תהיה שם דבר וכוח גדול בהמשך בקורות החיים שלך.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 11 חודשים 3 שבועות
סי וי פול נותנת טיפים לראיון עבודה עבור אנשים עם מוגבלויות ידוע לכולנו שיותר קל לאנשים ללא מוגבלויות למצוא עבודה, אנשים נרתעים מהלא נודע , לא יודעים איך להתמודד עם אנשים עם מוגבלויות , מפחדים שהעבודה לא תתאים לאנשים כאלה ולא השתלבו בעבודה . כולנו מעדיפים את המוכר והידוע להיות באזור הנוחות שלנו. עבודה עם אנשים עם מוגבלויות נחשב לאתגר רציני מאוד.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 שנים 5 ימים
חיילים משוחררים? סי וי פול נותנת כמה טיפים לעבודה זמנית אחרי צבא. סי וי פול מייעצת לחיילים משוחררים בנושא עבודה זמנית
פורסם בקטגוריית פרסום באינטרנט, לפני 1 שנים 1 שבועות