לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4599 מאמרים 1367 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח

כיצד לבחור צלם לאירוע שלך ?

פורסם בתאריך 17/03/2020      /      נכתב ע"י משיח1

הבחירה הנכונה לצלמים מקצועיים לאירוע שלך

כשאנחנו עורכים אירוע פרטי או עסקי, בסדר גודל כזה או אחר, הרי שעלינו לבחור שורה של אנשי מקצוע איתם נרצה לעבוד, שורה של אנשי מקצוע שאמורים לייצר עבורנו את האירוע בצורות שונות, כל אחד בתפקידו, כל אחד ביכולותיו ומהיבטיו המקצועיים.

לכן, עלינו לדעת איך עושים את זה, איך בוחרים בצורה נכונה אנשי מקצוע, שיהפכו את האירוע שלנו למוצלח. למשל, אנחנו צריכים לדעת איך לבחור צלמים שידעו לתעד כל רגע באירוע בצורה נכונה, מבלי להפריע בנוכחותם, מבלי לגרום לאורחים שלנו להרגיש אי נוחות.

לשמחתנו, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של צלמים מומלצים שיכולים לעזור לנו כך או אחרת, הם יכולים לצלם עבורנו את האירוע בסטילס או בוידיאו. החוכמה היא כמובן לבחור צלמים שאנחנו יכולים לסמוך על יכולתם המקצועית, וכן צלמים שאנחנו יכולים להיות בטוחים שמבחינת אישיותם מתאימים לסוג האירוע שלנו ולקהל שאמור להיות נוכח בו.

לפני שנציג פרמטרים לבחירה נכונה של צלמים לאירוע שלנו, חשוב להדגיש, בעת הבחירה, הרי שעלינו לבחון שורה של צלמים, בין אם זה באמצעות פגישות אישיות, אז נבקש לראות את תיק העבודות שלהם, וכן דרך המלצות וחוות דעת של בני משפחה, חברים או גורמי מקצוע שונים.

 

כיצד בוחרים צלם בצורה נכונה

ראשית, אנחנו צריכים לבחור צלם בעל ניסיון רב בתחום. אנחנו לא נרצה לבחור צלמים שזה עתה החלו את דרכם במקצוע, אלא אם כן מדובר באירוע קטן וחסר משמעות. אם מדובר באירוע עסקי או אירוע משפחתי גדול ומיוחד, אנחנו נרצה לבחור אך ורק צלמים מקצועיים ומנוסים.

שנית, עלינו לדעת מה בדיוק הצלם מספק לנו. האם מדובר אך ורק בצילום סטילס, האם מדובר גם בצילום וידיאו ומגנטים, האם מדובר בצלם יחיד או שמא מדובר בחברת צילום שעובדת ביחד ועוד.

שלישית, חשוב לבחון מה הצלם מביא איתו לעבודה. זה נכון לגבי סוג ואיכות המצלמות וזה נכון גם לגבי סגנון הצילום. מן הסתם, זה צריך להתאים לסוג האירוע, לאופי שלו וכן למה שאנחנו רוצים להשיג בסופו של דבר.

 

באדיבות צוות  -rainbowpro – הפקה, צילום ווידאו

659 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת משיח1
מכשירי שמיעה זעירים - CIC מיזם HEARING עושים לכם סדר ברכישת מכשיר שמיעה
פורסם בקטגוריית בריאות ילדים ותינוקות, לפני 3 שנים 2 חודשים