לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2919 מאמרים 745 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

לדעת איך כדאי לבחור מנעולן בירושלים

פורסם בתאריך 23/03/2020      /      נכתב ע"י eyal123915@gmail.com

היכן להזעיק פורץ מנעולים הוגן בירושלים 
היה ובעבר נסגרתם מחוץ לדירתכם או המכונית כשהמפתחות מתוך הדירה או הרכב, הנכם ככל הנראה יודעים את הרגשת הבלבול וחוסר הוודאות הגדול. מחשבתינו שעוברת בידיעה היא להזמין מישהו המסוגל לעזור.
קרה בן משפחה או ידיד אינם יכולים לבוא עם מפתח נוסף, חיוג הנייד הבאה כנראה לפורץ מנעולים. ובכן מעט טרם שתצרו קשר רצוי שתשמעו את התרחיש הקיים להלן: מבדיקה שערכנו במחלקתנו ישנו נתון שכביכול מספר לא מבוטל נאסף פורצי מנעולים מהמרכז המופיעים באוגדן הטלפונים לא בכללי מהמרכז וסביר כי בעודכם קוראים לתיקון שיבוא בזמן הקצר שניתן, המקצוען שהזעקתם מגיע שאזור הרחוק מהמרכז ויתכן כי יבוא בעוד לא במועד שנקבע, או יותר רע מכך, יתכן כי איש המקצוע שזמין לשיחתכם הטלפונית שלח פורץ מנעולים זמין שכן גר במרכז ולמעשה הוא לא פורץ מנעולים מקצועי או מורשה, וישנה אפשרות אפילו מועסק לא קבוע בעזרת אותו החבר שדיבר בטלפון, ללא שיודעתם על כך.

אז מהי אם כן הדרך הטובה ביותר לבחור מנעולן בירושלים. בכל עת מומלץ לעשות סקר למציאת מנעולן לפני שנרצה לעבודתו בשעה הרצויה, ולשמור את הפרטים שלו באותו הרמה שבו נחפש על מסגר, חשמלאי מורשה או למעשה איש מקצוע שנזדקק. נתון הנל נכון שהננו זקוקים לעבודת שדרוג הביטחון בנכס כמו למשל לעשות מנעול גואל יחד עם דלת הכניסה או מנעול כספת או רכישת כספת בחדר בין חדרי הבית. יוצא אם מדובר במקרה אימים בו ננעלתם מחוץ לרכבכם שהמפתח בתוך האוטו, זה לא הזנו הנכון לעשות סקר.

אם אכן נסגרתם מחוץ לרכב באיזה כביש צדדי ויש ברשותכם תיקון דרכים דרך ביטוח הרכב, כדאי לסייע ולהשתמש בהם מכיוון שלפחות לרובן כיסוי של פריצה לרכב כחלק מהעסקה. אפשרות נוספת תהיה לחייג לקרוב משפחה או חבר ולדרוש המלצה עבור פורץ מנעולים במרכז שהנו אולי יודע. אם בכל מקרה תפסתם למנעולן בסיוע רשימת טלפונים או באינטרנט וכתובתו העסקית מופיעה בפרסום, בדקו כי הכתובת אכן שייכת לאותו נותן שירות. רשמו את הניידים של כמה למקרה שלא שתחליטו שלא להזמין את הראשון אליו התקשרתם. אם עונים כאמור לנייד במשפט כללי כגון: "שירותי מנעולן שלום" ולא גילוי שם חברה ספציפי, בקשו את שם החנות הקיים המלא, אם לא התייחסו, חייגו לאיש מקצוע נוסף. קבלו הצעת מחיר לפני ביצוע העבודה, בדקו כי למנעולן ביטוח עבור שירות למקרה של תקלה למכונית בזמן פתיחת הרכב ודרשו בפועל אישור משטרת ישראל לעבוד בעבודת פריצה כדרוש בחוק. יישום של הנהלים הללו מסוגלת לתת כי שירות המנעולן כביכול ניתן ע"י פורץ מנעולים מוסמך ומורשה.

דרך בטוחה עודנה להזמנת פורץ מנעולים במרכז שניסכר ואומת היא להשיג מנעולן המופיע במדורי פורצי המנעולים וקיים בפרסום הנל. אין זה ישפיע במידה הנכם זקוקים בהול לפורץ בתל אביב, מנעולן בנס ציונה או מנעולן בבת ים, כל איש מקצוע המפורסם באתרנו נבדק ואומת כמנעולן במרכז מוסמך והוגן.

 

21 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת eyal123915@gmail.com
עינית דיגיטלית בחירה עדיפה האם עינית דיגיטלית היא בחירה עדיפה? כנראה שכן, כאן הכותב מספר על היתרונות של זה
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שעות 2 דקות
האם כדאי להתקין בדלת עינית? פה אני מסביר את הכדאיות בהתקנת עינית דיגיטלית בדלת
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 ימים 16 שעות
התקנת עינית דיגיטלית בדלת דירתכם בתים רבים טרם מכירים את החידוש בעינית דיגיטלית, פה מוסבר על היתרונות שבהתקנת העינית
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 ימים 18 שעות
צוות מנעולנים בכירים בזכרון יעקב חשיבות בחירת דוות מנעולנים ותיק ואמין מחברתנו בזכרון יעקב
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 6 ימים 20 שעות
מנעולנים מקצועיים בתל אביב מאמר על מנעולנים שעובדים 24 שעות בתל אביב והסביבה
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שבועות 15 שעות