לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3212 מאמרים 884 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

חקירות כלכליות

פורסם בתאריך 26/03/2020      /      נכתב ע"י בני דיטקט

חקירות נכסים - חקירות כלכליות

לעתים בעלי חוב אינם רוצים להחזיר לאדם את הכסף שהם חייבים לו בטענות שונות. הרבה פעמים במקרים כאלה האדם נותר חסר אונים ולא יודע כיצד להשיב אליו את כספו. משרדי חקירות מסייעים לחברות, עסקים, עורכי דין או אנשים פרטיים במקרים רבים מהסוג הזה, להשיב את כספם בחזרה.

בעלי חוב יכולים להחביא נכסים בארץ ובחו"ל או לרשום נכסים על שמם של אנשים אחרים, משפחה או מכרים. אלה מקרים שיכולים להיות מורכבים והחקירה צריכה להיות מאוד מיומנת ומקצועית. חקירות מהסוג הזה נכללות בתחום החקירות הכלכליות, והן מאפשרות לחוקר לאתר נכסים ורכוש.

משרדי חקירות המתמחים בתחום החקירות הכלכליות יוכלו לבצע חקירה כלכלית על מנת לאתר כספים ממקורות, כמו נכסים, נדל"ן, רכבים וכל רכוש שיכול להיות בבעלות בעל החוב בארץ וגם בחו"ל. כאשר קובעים פגישת ייעוץ עם חוקר פרטי חשוב להגיע עם כל המידע הרלוונטי אודות בעל החוב, פרטים אישיים, היכן הוא גר, מידע על העסקים שלו, אנשים שקרובים לו וכל פרט שיכול להיות נחוץ לחקירה. חקירות יכולות להתבצע במגוון דרכים, כאשר מושם דגש על כך שהראיות ייאספו בצורה, שיהיו קבילות בבית משפט.

בהמשך במידה ויהיה נחוץ להגיש תלונה או לפתוח בהליכים משפטיים כנגד בעל החוב, בידי הלקוח יהיו הראיות הדרושות. חוקר פרטי יוכל לערוך חקירה מקצועית ולספק את הראיות הנחוצות בנושא. הרבה פעמים במקרים האלה, כשמגיעים עם ראיות מוצקות, התלונה מקבלת משקל גדול יותר. במידה ויהיה אפשר להוכיח כי ברשותו של בעל החוב רכוש ונכסים, ייעוקלו זכויותיו עד לאחר תשלום החוב. משרד חקירות דיטקט מבצע חקירות כלכליות עבור חברות, משרדי עורכי דין וכן עבור אנשים פרטיים במטרה לסייע להם להוציא את הצדק לפועל.

במקרים רבים כשבעלי החוב מסתירים במיומנות רבה את העקבות אחריהם, חקירות מאין אלה גולשות לחקירות בחו"ל. ישנם בעלי חוב שמסתירים נכסים, נדל"ן או עסקים בחו"ל, פעמים רבות גם לא על שמם וזו הדרך היחידה לאתר אותם. לאדם הפרטי לעתים אין את האמצעים לבצע חקירות מהסוג הזה והוא לא יכול להשיב בחזרה את כספו. משרדי חקירות העוסקים בתחום החקירות הכלכליות יוכלו לחקור מקרים מאין אלה במיומנות ולספק את הממצאים והראיות הדרושים.

 

108 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת בני דיטקט
גרפולוגיה וחקירות פרטיות לעיתים, הגרפולוגיה משמשת ככלי עזר בביצוע חקירת פרופיל על אדם מסויים. כלי זה משמש אותנו כמשרד חקירות רק עם הצלבה נוספת ובדיקות של מידע ממקורות שונים במסגרת חקירת הפרופיל
פורסם בקטגוריית חקירות פרטיות, לפני 1 שבועות 3 שעות
חקירות עסקיות ומודיעין עסקי חקירות עסקיות נועדו לעזור בסגסוכים עסקיים. חקירות אלו כוללות בין היתר מודיעיןם עסקי על מתחרים
פורסם בקטגוריית חקירות פרטיות, לפני 2 חודשים 1 שבועות
האזנות סתר האזנות סתר והדרכים לגילוין ולמניעתן
פורסם בקטגוריית חקירות פרטיות, לפני 7 חודשים 1 שבועות
שימוש בחוקר פרטי בהתמודדות עם צריכת סמים בקרב בני נוער כיצד משרד חקירות עשוי להיות לעזר בהתמודדות עם צריכת סמים על ידי בני נוער
פורסם בקטגוריית חקירות פרטיות, לפני 8 חודשים 3 שבועות
חקירות כלכליות לאיתור נכנסים משרד חקירות עשוי לעזור ללקוחותיו באיתור נכסים ורכוש של חייבים ובעלי חוב.
פורסם בקטגוריית חקירות פרטיות, לפני 9 חודשים 4 שבועות