לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3462 מאמרים 985 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
סי וי פול

סי וי פול מסבירים על מקצועות החשמל ויתרונותיהן

פורסם בתאריך 31/03/2020      /      נכתב ע"י cvpool

סי וי פול מסבירים על מקצועות החשמל ויתרונותיהן

מה הם בעצם מקצועות החשמל? איך אפשר להכנס לתחום המדהים הזה ואיזה לימודים נדרשים?

החשמל הוא תחום מתקדם ומפותח ונחשב להכי נחשק במשק. השכר בתחום הזה גבוה ויש המון יכולות להתקדם ולהמשיך בקריירה בתחום החשמל. התחום הזה מחייב לימודים ובלי לימודים לא ניתן לעסוק בתחום הזה.

המומחים של סי וי פול יצאו לבדוק על התפקידים העיקריים שיש בתחום החשמל:

חשמלאי עוזר- מבצע עבודות תיקונים במתח נמוך ורק בליווי של בעל רישיון גבוה יותר.
חשמלאי מעשי- רשאי לבצע עבודות במתח נמוך כמו עבודות חשמל בבית. ההכשרה הניתנת לו היא- שנה , שנה וחצי ותחת פיקוח של משרד התמ"ת. לימודים אלה מוכרים לחיילים משוחררים אשר יכולים להשתמש בפיקדון הצבאי שלהם על מנת ללמוד את התחום הזה. שכר – בין 5000-7000.
חשמלאי מוסמך – רשאי לבצע את כל עבודות החשמל . יכול לטפל בבעיות בבית ובתעשייה גם אם מדובר בעבודות קשות מאוד. לימודים מתבצעים במכללות השונות גם בפיקוח התמ"ת ונמשכים שנתיים. הקורסים לא קלים ודורשים ידע במתמטיקה, פיזיקה ועוד. ניתן להשתלב בתעשייה בפיקוח ובנייה וכמובן גם להתפתח כעצמאי. שכר 7000-10000.
חשמלאי ראשי- יכול לבצע את כל עבודות החשמל וגם במערכות חשמל בזרם גבוה מאוד. לימודים אלה יכולים להתבצע רק אם יש לך תעודה של חשמלאי מוסמך וגם לימודים אלה הם בפיקוח משרד התמ"ת. שכר עומד בין 10000-15000.
הנדסאי חשמל- רשאי לבצע עבודות חשמל מתח נמוך וגבוה על פי תוכנית מהנדס. לימודים של שנתיים עד שלוש ומקבלים תעודת חשמלאי מוסמך. לאחר שנה אחת מקבלים חשמלאי ראשי. שכר נע בין 6000-10000.
מהנדס חשמל- רשאי לערוך עבודות חשמל. אחראי על פיתוח ופיתוח ואחריות גדולה מאוד. מהנדס צריך תואר שנמשך כ4 שנים וישנה אופציה לעשות התמחות ב: תקשורת, מחשבים, רשתות, בקרה ועוד. שכר של מהנדס הוא די גבוה ונע בין 11000-15000.

אז כמו שהמומחים של סי וי פול בדקו ומצאו, תחום החשמל הוא תחום מעניין ואפשר להתפתח בו רבות. האופציות מגוונות ורבות ואפשר לעלות בסולם ההיררכיה עם הזמן ועם הניסיון.

 

שיהיה לכם המון בהצלחה!

187 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת cvpool
סי וי פול מציגים איזה שאלות אסור לשאול בריאיון עבודה חל איסור רציני להפלות בין העובדים בחברה. ולכן יש שאלות שממש אבל ממש אסור לשאול בריאיון עבודה.
פורסם בקטגוריית עסקים בינלאומיים, לפני 1 שנים 4 שבועות
סי וי פול מייעצת איפה לחפש עבודה בהייטק רבים חושבים שהדרך הכי נכונה למצוא עבודה חדשה בהייטק היא דרך חבר מביא חבר. הדבר בהחלט נכון אך תלוי מה אנו רוצים למצוא במשרה החדשה בהייטק. אופציה נפלאה שיש כדי למצוא את משרת החלומות היא באמצעות חברת השמה להייטק. סי וי פול מייעצים למה לפנות לחברת הייטק.
פורסם בקטגוריית עבודה מהבית, לפני 1 שנים 1 חודשים
סי וי פול מציגה את היתרונות בעבודה בחברות גדולות יש אנשים שמעדיפים לעבוד בחברות קטנות עם מנהל ישיר וצוות קטן. חברות קטנות בדרך כלל נותנות חופש פעולה רב יותר וביצוע הרבה תפקידים בבת אחת. לעומת זאת , יש אנשים שמעדיפים חברות גדולות וחזקות בשוק, כאלה שמכירים ויודעים ומעריכים אותן מאוד. תעסוקה בחברה גדולה תהיה שם דבר וכוח גדול בהמשך בקורות החיים שלך.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 1 שנים 1 חודשים
סי וי פול נותנת טיפים לראיון עבודה עבור אנשים עם מוגבלויות ידוע לכולנו שיותר קל לאנשים ללא מוגבלויות למצוא עבודה, אנשים נרתעים מהלא נודע , לא יודעים איך להתמודד עם אנשים עם מוגבלויות , מפחדים שהעבודה לא תתאים לאנשים כאלה ולא השתלבו בעבודה . כולנו מעדיפים את המוכר והידוע להיות באזור הנוחות שלנו. עבודה עם אנשים עם מוגבלויות נחשב לאתגר רציני מאוד.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 שנים 1 חודשים
חיילים משוחררים? סי וי פול נותנת כמה טיפים לעבודה זמנית אחרי צבא. סי וי פול מייעצת לחיילים משוחררים בנושא עבודה זמנית
פורסם בקטגוריית פרסום באינטרנט, לפני 1 שנים 1 חודשים