לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3020 מאמרים 802 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

האם כדאי להתקין בדלת עינית?

פורסם בתאריך 03/04/2020      /      נכתב ע"י eyal123915@gmail.com

מהססים מי מאחורי פתח הכניסה? בוודאי מאסתם לכם מלבדוק "מי זה?" כעת הפנאי להשתדרג לתחום החדיש, התקנת עינית לבית או למשרד בצורה מקצועית על ידי מתקין דלתות אשר יבצע את ההתקנה בצורה מהירה, אין דבר יותר מוגן מהרכבת עינית בביתכם ,אתם רואים מי האדם מעבר פתח הכניסה, בעיקר וכאמור קיימים לכם ילדים קטנים בבית או אבא ואמא מבוגרים, נכון לזמן זה אתם פותחים את דלת ביתכם ורק אז הנכם יכולים לדעת מי שם, תארו לכם אם הייתה לכם עינית הייתם רואים בדיוק מי עומד בצד דלתכם לפני שפתחתם אותה, מספר פעמים בני אדם נפגעו כביכול ממה שלא הבחינו מה קורה בצידי הדלת? בייחוד אזרחים קשישים. נבזים תחביבם לנצל את העובדה שבן אדם קשיש יש לו לא מעט בעיות בריאותיות כגון שמיעה וכביכול כל קשיש פותח לו את הדלת,90 אחוז מהמלאכה כבר המבוגר כאמור עשה כל מה שנותר פה פשוט לרוקן לו את תכולת הנכס,והזקן נוגע ללב מה עלה בגורלו? תארו לכם סיטואציה, הזאטוטים הקטנטנים שלכם באים מהבית ספר אתם עוד בעבודתכם הנני משער שרצונכם להיות יותר בטוחים אם הייתה עינית בחור הדלת ככה הקטנים יכולים לראות מי מתדפק בדלת הבית, התקנת עינית בעזרתו של מנעולן בתל אביב ובמרכז איננה כרוכה בתשלום רב אפילו בסכום זול לכל אדם,יש הרבה דברים טובים בהרכבת עינית לבית שלכם בזמן שלקוח מרכיב עינית בבית הוא מופתע ממה שלא היה לו כל השנים,אז מי שעדיין לא כל כך הבין מה פשר עינית, ועכשיו כביכול מכשיר דיגיטלי בחידוש עינית מבחוץ ובפנים הבית ברשותכם מסך קטן שמראה בשבילכם מה קורה מחוץ לדירה שלכם.

44 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת eyal123915@gmail.com
עדיפות מנעול כספת על מתחריו במיוחד בימים הללו ישנה מודעות לתושבי בית שמש להתמגן בעזרת מנעול כספת עליון
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שבועות 6 ימים
חשיבות מנעול עליון לבית מאמר שמדגיש על חשיבות התקנת מנעול עליו כספת בעיר פתח תקווה ואיזה סוג יותר מומלץ
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 חודשים 1 שבועות
התקנת מנעול עליון באשדוד מאמר המספר על חשיבות התקנת מנעול כספת ויתרונותיו על מתחריו בשוק
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שבועות 2 ימים
התקנן מנעול כספת עליון מגפת פריצות לבתים לא נפסקת וכנראה גם שלא תפסק, אך מיגון נכון מנעול כספת ימזער מאוד את הסיכוי לפרוץ לבית שלכם במודיעין
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 חודשים 2 ימים
חיפוש מנעולנים טובים הרבה לקוחות עושים סקר שוק לגבי איש מקצוע המנעולן, אך כאן אני חייב להדגיש שהזול הוא היקר, חובה לעשות שיעורי בית לפני שמזמינים מנעולן הביתה.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 חודשים 1 שבועות