לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3469 מאמרים 986 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

אודות I ברק בר-לב

פורסם בתאריך 03/04/2020      /      נכתב ע"י ברק בר-לב

 

יזומו וקידומו של פרויקט להתחדשות עירונית (תמ"א 38/ פינוי ובינוי) הינו מן העסקאות הקשות והמורכבות ביותר בתחום הנדל"ן אם לא הקשה והמורכבת ביותר. וכאן נשאלת השאלה כיצד תבחרו מארגן דיירים מנוסה בתחום שייסע לכם בעסקה בעלת חשיבות כה רבה בחייכם.

תהליכי התחדשות עירונית יכולים להווה פתרון יעיל לבעיות סביבתיות ובטיחותיות. אכן כן מדובר כלי תכנוני יעיל ועוצמתי מאד שיכול להשביח את שווי הנכס שבבעלותכם וכמובן להעלות באלף מונים את איכות החיים שלכם לרמה גבוהה יותר, אלא, שהעניין הוא, שכדי לעשות את זה כמו שצריך.   

בטרם התקשרות עם חברה יזמית בעסקה שבעיני כה חשובה, כמו לדוג' עסקת התחדשות עירונית בבניין שלכם בו יש בבעלותכם דירה ואו אפילו שתיים ו/או יותר, אזי בעלי הדירות ניצבים בפני החלטה גורלית כה חשובה, ובטח בעלת משקל רב ומשמעויות גדולות וארוכות טווח.

בחירת מארגן דיירים מנוסה שהוא אמון על שמירת זכויותיהם של הדיירים לאורך כל חיי פרויקט להתחדשות עירונית, חייבת להתבצע בצורה הנכונה ביותר והקפדנית.

בחירה מסוג זה עשויה בהחלט להקל על כלל בעלי הזכויות והגם להקל רבות על ההליך המורכב הזה מסוג ההתחדשות העירונית בכלל ומסוג בינוי ובינוי בפרט. בשונה לגמרי מעסקת מקרקעין רגילה כמו לדוג' עסקת מכר של דירת מגורים.

חשוב לציין כי עסקאות מסוג התחדשות עירונית נמתחות על-פני זמן כל כך ארוך וכוללות מס' רב של כללים, הנחיות נוקשות כתוצאה של ריבוי הגורמים שמעורבים בתהליך.
 

מניסיוני הארוך בתחום ההתחדשות העירונית, עסקאות מסוג פינוי בינוי לדוג' טומנות בחובן שלל היבטים תכנוניים ומשפטיים אשר נדרשת בהם הבנה חדה, מעמיקה , ומקיפה יותר.

מארגן דיירים מנוסה, אמור לקחת בחשבון עת הנעת תהליך, ולכלול בחשבון כבר בתחילת הדרך את כל השיקולים המקצועיים ולשלב תוך כדי את הליווי מקצועי בכל שלבי הפרויקט, החל משלב גיבוש הרעיון וכלה בגיבוש נציגויות, טיוטת ההסכם, ועד למסירת הדירות החדשות לחזקתם של בעלי הדירות.

בעלי דירות יקרים: זכרו נא כי בפניכם דרך די ארוכה ומפותלת רצופת שאלות, והכל יחד עם מארגן הדיירים, ולכן אל תחששו מהצגת שאלות ו/או לבטים בפניו מוקדם ככל הניתן - רק איש נדל"ן אמיתי ואו יותר נכון מארגן דיירים מקצועי ומנוסה יעשה לכם "סדר פסח" בעסקה, שטבעי שמצוי בראשכם.

כאן המקום לומר תודה לכל אותם לקוחות שהפכו למשפחה חמה, תומכת וערכית שדבקה בהם רוח בר-לב 💙!

ואם אתם צריכים עצה טובה ו/או חוות דעת מקצועית בנושא התחדשות עירונית - אנא התקשרו אלינו לטל'

077-449-0338 ואנו נשמח לסייע בנדון.   

לינק לאתר: בר-לב | מובילים התחדשות I פייסבוק I מתווך מומלץ בתל אביב I בר-לב b144דפי זהב zap  טוויטר/Twitter ברק בר-לב בפייסבוק

הכותב ברק בר-לב, מהוותיקים והבולטים בתחום ההתחדשות העירונית, בעל ידע וניסיון נרחב בתחום המקרקעין והתכנון והבניה והינו הבעלים והמייסד של חברת הנדל"ן

בר-לב I מובילים התחדשות עירונית 

 

 

 

644 צפיות
26 כניסות
מאמרים נוספים מאת ברק בר-לב
מתווך תותח בתל אביב כן, תאר לך מתווך דירות בתל אביב שנחשב לקליבר בתחומו. מה היית מצפה שיעשה בעבורך? אבל תציב רף גבוה שהוא מעבר לציפייה הבסיסית: סגירת עסקה במינימום זמן ובמקסימום תמורה.
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 1 חודשים 4 שבועות
כיצד משווקים דירות למכירה הצפון הישן של תל אביב ראיון עם ברק בר-לב, מבכירי ענף ההתחדשות העירונית וןמתווכי הנדל"ן בצפון תל אביב. ברק נמנה על המבוקשים והמצליחים מבין אנשי הנדל"ן בתל אביב בזכות שיטות השיווק 'מחוץ לקופסה' שמובילות לתוצאות מפתיעות. תוכן חובה לכל מוכר דירה בצפון החדש והישן בתל אביב.
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 1 חודשים 4 שבועות
מתווך מומלץ בתל אביב מתווך מומלץ בתל- אביב. יש רבים טובים ומומלצים. אז איך בוחרים את המתאים?
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 1 חודשים 4 שבועות
מתווך מומלץ בתל אביב I בר-לב החלטת למכור את הנכס שברשותך ועכשיו הנך מחפש מתווך דירות מומלץ בתל-אביב שיסייע לך בתהליך מכירה נכון?
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 2 חודשים 2 שבועות
מתווך דירות מומלץ בתל אביב I בר-לב משרדנו בר-לב, מציע לך סיוע וליווי אישי לאורך כל תהליך המכירה. תמחור, שיווק אישי ברמה יוצאת דופן, והכל במקצועיות ושירותיות, בניהולו של ברק בר-לב מניסים אלוני, מבכירי ענף ההתחדשות העירונית.
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 3 חודשים 2 שבועות