לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3023 מאמרים 805 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

אודות I ברק בר-לב

פורסם בתאריך 03/04/2020      /      נכתב ע"י ברק בר-לב

מי שעוקב אחריי יודע שאחד מהריגושים הגדולים עבורי בעשייה היומיומית בתחום ההתחדשות העירונית הוא המפגש עם בעלי זכויות ממתחמים שונים ובפרויקטים מגוונים בתחושה שעשית עבורם מעשה נכון וטוב.

בין הרגעים היותר מרגשים עבורי, אני מוצא את עצמי לעיתים קרובות מתבונן ממעוף הציפור אל תוך שטחי השכונות הוותיקות של העיר תל-אביב שאנחנו מכירים כל-כך טוב - מרגש ביותר, נותן מוטיבציה וחותמת אמיתית למטרה העיקרית שלי והיא לחדש, וכמובן לסייע ולשפר את צורות הדיור במדינת ישראל.

זה לא סוד שעולם ההתחדשות העירונית הוא תחום מרתק שמשך אותי עוד הרבה לפני שהפך ל״אופנתי ו/או יותר נכון לנושא הכי לוהט בעולם הנדל"ן.

היכולת להשפיע לשינוי חיובי, המורכבות שבתהליך, היצירתיות, האנושיות והאתגר הגדול של הובלה עסקית של תהליך כה מורכב ומעניין. ניהול מו"מ ופיצוח התנגדויות  הם דומה למשחק "שחמט", דומיננטיות ויצירתיות תמיד היו חלק בלתי נפרד ממני בכל תחומי העיסוק שלי, התקשורת והשיח בגובה העיניים באים אצלי לפני הכל, הביקורתיות לעשייה הנדלנ"ית הכה ייחודית,  האמינות והיושרה שהם חלק מ ה די-אן-איי שלי, הם דבר עליו איני מתפשר לעולם,  יום יום שעה שעה סביב תחום מאתגר ביותר, עם המון אנרגיה טובה, תוך הבנה מה נדרש ואיך לתת למזמין שירות אדיב ומיטבי, באיכות וברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

כאן המקום לומר תודה לכל אותם לקוחות שהפכו למשפחה חמה, תומכת וערכית שדבקה בהם רוח בר-לב 💙!

כמובן לשותפינו הרבים לדרך, בעלי הדירות השונים שנותנים בי את אמונם, עו"ד, האדריכלים, בכירי שמאי המקרקעין בישראל, מפקחי הבניה, היזמים והקבלנים 😉

 

לינק לאתר: בר-לב | מובילים התחדשות I פייסבוק I מעוניין למכור את הנכס שלך ולא הצלחת למכור?

הכותב ברק בר-לב, מהוותיקים והבולטים בתחום ההתחדשות העירונית, בעל ידע וניסיון נרחב בתחום המקרקעין והתכנון והבניה והינו הבעלים והמייסד של חברת הנדל"ן בר-לב I מובילים התחדשות עירונית

 

 

 

149 צפיות
13 כניסות
מאמרים נוספים מאת ברק בר-לב
דייר סרבן בפרויקט תמ"א 38 אחד הנושאים איתם יש להתמודד כאשר מבקשים לממש את הוראות תמ"א 38 היא תופעת הדייר הסרבן?
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 1 חודשים 6 ימים
כיצד הסתבכה עסקת הנדל"ן של הכנסייה בית ישן בחיפה הניצב בשדרות הציונות עומד במרכז של עסקת נדל"ן שהסתבכה ובמרכזה סכסוך בין הכנסייה, בין הקונה שרכש את המבנה, פדל אלבסול, לבין משפחה נוספת, משפחת נחאס שטוענת בכלל שהמבנה שייך לה.
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 1 חודשים 6 ימים
כיצד תבחרו מארגן דיירים בעסקה מסוג התחדשות עירונית שהינה בעלת חשיבות רבה כיצד תבחרו מארגן דיירים בעסקה בעלת חשיבות כה רבה בחייכם?
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 1 חודשים 6 ימים
היעדר זכות ערר - רובע 4 בבקשה להיתר התואמת לתוכנית רובע 4 אין חובת פרסום ואין למתנגדים זכות ערר.
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 1 חודשים 6 ימים
מהו הקשר בין תכנית הרבעים של תל אביב להיטל השבחה? תחת הכותרת "תכנית הרבעים" מקדמת עיריית תל אביב תכניות לארבעה רבעים מרכזיים בעיר, רובע 3, רובע 4, רובע 5, ורובע 6. התכניות נועדו לאפשר התחדשות עירונית בעקבות קביעה של זכויות בנייה לבנייה חדשה ולתוספת על בניינים קיימים במטרה לפשט את הליכי התכנון והרישוי ושמירה על אופי הסביבה.
פורסם בקטגוריית מיסוי מקרקעין, לפני 1 חודשים 1 שבועות