לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3020 מאמרים 802 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

עינית דיגיטלית בחירה עדיפה

פורסם בתאריך 04/04/2020      /      נכתב ע"י eyal123915@gmail.com

מהססים מי מאחורי פתח הכניסה בדלת הבית? בוודאי מאסתם עבורכם לבדוק "מעבר לדלת" ? עכשיו הפנאי להשתדרג לעולם החדיש והדיגיטלי, התקנת עינית לדלת או למשרד בדרך מדויקת על ידי פורץ מנעולים יעשה עבורכם ההתקנה בצורה מהירה, אין פעולה יותר טוב מהרכבת עינית בביתכם ,אתם צופים מי ניצב מעבר פתח הכניסה, במיוחד וכאמור יש לכם ילדים קטנים בבית או הורים קשישים, נכון לזמן זה הנכם פותחים את דלת ביתכם ורק אז הנכם יכולים לדעת מי שם, תארו לעצמכם אם היה לכם עינית הייתם רואים בבירור מי נוכח מעבר דלתכם בטרם שפתחתם את הדלת, כמה פעמים בני אדם הופתעו כתוצאה מכך שלא הבחינו מה נמצא מאחורי הדלת? בייחוד תושבים קשישים, שודדיפ שפלים די אוהבים לנצל את התזמון שאדם מבוגר קימות לו לפעמים מחלות רפואיות כמו ראייה וכאמור כל קשיש פותח לו את הדלת, את עיקר עבודה כביכול המבוגר כבר ביצע כעת מה שנשאר פה פשוט לרוקן לו את הבית,והזקן מסכן כיצד ינהג כעת? חשבו לכם מקרה,הזאטוטים שלכם חוזרים מהלימודים הנכם עוד בעבודה אני משער שהייתם יותר מוגנים לו הייתה עינית בדלת כאמור הילדים רואים מי מקיש בדלת הבית, התקנת עינית על ידי פורץ מנעולים באור עקיבא לא עולה בכסף רב ולעתים במחיר סביר לכל כיס,י ש לא מעט דברים טובים בהרכבת עינית לביתכם ברגע שקליינט עושה עינית בדירתכם הוא מופתע ממה שלא התקין כל השנים, אז מי שעדיין לא הכי ידע מה זה עינית,זה כביכול מצלמה בצורת עינית חיצונית ובפנים הנכס ברשותכם מסך קטן שמראה בשבילכם מה משידור חי מחוץ לדלת שלכם.

47 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת eyal123915@gmail.com
עדיפות מנעול כספת על מתחריו במיוחד בימים הללו ישנה מודעות לתושבי בית שמש להתמגן בעזרת מנעול כספת עליון
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שבועות 6 ימים
חשיבות מנעול עליון לבית מאמר שמדגיש על חשיבות התקנת מנעול עליו כספת בעיר פתח תקווה ואיזה סוג יותר מומלץ
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 חודשים 1 שבועות
התקנת מנעול עליון באשדוד מאמר המספר על חשיבות התקנת מנעול כספת ויתרונותיו על מתחריו בשוק
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שבועות 2 ימים
התקנן מנעול כספת עליון מגפת פריצות לבתים לא נפסקת וכנראה גם שלא תפסק, אך מיגון נכון מנעול כספת ימזער מאוד את הסיכוי לפרוץ לבית שלכם במודיעין
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 חודשים 2 ימים
חיפוש מנעולנים טובים הרבה לקוחות עושים סקר שוק לגבי איש מקצוע המנעולן, אך כאן אני חייב להדגיש שהזול הוא היקר, חובה לעשות שיעורי בית לפני שמזמינים מנעולן הביתה.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 חודשים 1 שבועות