לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3649 מאמרים 1077 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מתי נזדקק להתקנת מנעול כספת לדלת?

פורסם בתאריך 08/04/2020      /      נכתב ע"י kingofiraq@gmail.com

הפעם נדבר על מנעול מאוד מיוחד וחשוב לצורך שמירה על הביטחון האישי שלכם - מנעול כספת. אבל לפני שנדבר ונסביר מהו מנעול כספת לדלת ולמה הוא חשוב, כדאי לפזר את הערפל ולהסיר את הבלבול. אני שומע כל מיני שמות שונים כמו מנעול איטלקי, מנעול ג‘ואל, מנעול כספת איטלקי ועוד קומבינציות. אז חשוב להגיד שאלו שמות שונים של אותו המוצר.

מהו מנעול כספת לדלת?

מנעול כספת לדלת הוא מנעול רב בריחי המותקן בחלקה העליון של הדלת. הוא מותקן כמנעול שני ואינו נועד להחליף את המנעול הקיים. התקנתו דורשת קידוח בדלת וקידוח במשקוף על מנת להכין מסילות לבריחיו. לאחר התקנתו הוא מעניק לדלת נקודת עיגון נוספת המקשה על פורצים לכופף את הדלת, וכמובן בשביל את הדלת יש עכשיו להתמודד עם שני מנעולים.

גנבים ממש לא אוהבים את המנעול הזה - המנגנון שלו חבוי בתוך הדלת והצילינדר שלו אינו נגיש. אפילו יש לו הגנה כנגד קידוח. יש לו מפתח מיוחד מאוד אותו ניתן לשכפל רק אצל המשווק המורשה. שיטה מפורסמת של גנבים היא לשכפל מפתחות בעזרת הטבעת פלסטלינה; המבנה המיוחד של המפתח אינו מאפשר זאת.

מנעול כספת לדלת נקרא כך משום שהוא עושה שימוש בטכנולוגיה וחוזק אותם אנחנו רואים בדרך כלל בכספות. מנעול זה בהחלט משפר את העמידות שלכם בפני פריצה. כדאי לדעת שישנם יצרנים שונים המייצרים מנעולי כספת לדלת. לא כולם בעלי אותה איכות ואל תהיו בטוחים שהיקרים הם הכי טובים. מוטב להתייעץ עם מנעולן לגבי היצרן המומלץ.

משטרת ישראל ממליצה על התקנת מנעול כספת לדלת!

הערה חשובה - מנעול כספת עליון מתאים לשימושים שונים ולא רק עבור דלתות כניסה. ניתן להשתמש בו לשיפור מיגון בארגזים חובקים מפלדה, שערים ומקומות אחרים.

מי שרוצה לזכות בביטחון המושלם מוזמן גם להתקין צילינדר נגד פריצה שקטה. צילינדר זה מיועד להחליף את הצילינדר במנעול הקיים. צילינדר נגד פריצה כולל שתי מערכות הגנה חשובות; יש לו מבנה מיוחד הכולל מגנטים שאינו מאפשר פריצה באמצעות דגדוג וגם בקרת שכפול עם כרטיס מגנטי.

כאשר הגנבים מגיעים והם רואים את השילוב של מנעול כספת עליון לצד צילינדר נגד פריצה הם בדרך כלל מחפשים טרף קל יותר מאשר הדירה שלכם.

אם אתם רוצים לשמור על ביתכם כדאי שתמהרו להזמין מנעול כספת עליון - אל תחכו שיפרצו לכם לבית, נקטו בצעד מונע.

אם ברצונכם להתקין מנעול כספת לדלת פנו אל מנעולן מוסמך ומנוסה אשר יכול לבצע את העבודה בצורה מקצועית - התקנת מנעול כספת לדלת ללא שריטות ובאיכות גבוהה. מנעולן המעניק לכם אחריות ומחירים הוגנים ומשתלמים.

 

256 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת kingofiraq@gmail.com
מדוע חשוב לבחור מנעולן בקפידה? שיש לבחור בזהירות את המנעולן ולבחור אותו בקפידה. לא כל אדם יכול להיות פורץ מנעולים.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 7 חודשים
ידית קבועה או ידית חופשית לכל סוג של ידית יש את היתרונות והחסרונות שלה והשאלה היא איזו ידית מתאימה לצרכים שלכם.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 7 חודשים
אביזרי בטיחות לבית ולבית הספר חשוב להשגיח על הילדים אך שנייה אחת של חוסר תשומת לב עלולה להסתיים באסון ולכן כדאי לחפש גם אחר אמצעי בטיחות אשר יסייעו לנו למנוע תאונות.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 7 חודשים
מדריך לרכישת דלתות כניסה זהו הזמן שבו עליכם לבחור את דלת הכניסה של הבית. זוהי הדלת אשר תקבל בברכה את כל הבאים לביתכם, זאת הדרך שתשלים את עיצוב הבית והיא גם זו אשר תמנע כניסה של בלתי מורשים.
פורסם בקטגוריית צרכנות, לפני 1 שנים 7 חודשים
לאיזה מידע אתם זקוקים לפני שאתם מרימים טלפון למנעול יש מידע שתצטרכו לספק בעת בקשת שירות של מנעולן. חלק ממידע זה ישתנה בהתאם למצב הספציפי, אך עליכם להיות מוכנים לתשובות לשאלות אלו מהמנעולן. להלן סקירה כללית של מידע מה המנעולן יבקש.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 7 חודשים