לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4023 מאמרים 1211 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

ויאגרה לטיפול באין אונות

פורסם בתאריך 08/04/2020      /      נכתב ע"י avram4623

הגלולה הכחולה היא תרופת פלא למגע מיני לא מוצלח. אפילו אדם בריא מכל הבחינות לפעמים לא בטוח ביכולותיו שלו, במיוחד אם יש לכך דרישות קדם פסיכולוגיות. אבל אם לגבר יש סיבות בולטות יותר להשתמש בשיפור מלאכותי של הגברא, כשזקפה חלשה או זקפה המושגת היא לתווך קצת, במקרים אלה ויאגרה תתקבל בברכה. כמה זמן עובדת הויאגרה, לאחר כמה זמן מתחילה לעבוד מרגע נטילתה למי מותר ליטול את התרופה ואילו התווית יש? על מנת לענות על כל השאלות, עליכם להבין מהי ויאגרה לגבר, ומתי ויאגרה היא מתחילה להשפיע.

הטבלייה עצמה אינה מעלה את החשק המיני, הוא מהווה עזרה לגבר עם בעיות אונות, המתבטא בזקפה. נציגים צעירים ובריאים לחלוטין של המין החזק אינם זקוקים לגלולה כחולה, עם זאת, גם בקרב גברים אלה ישנם אוהבי התנסויות של תחושות מיניות חריפות, למען הסקרנות רוצים לחוות את השפעת הנס - אמצעי להעצמת הכוח הגברא.

כמובן שהתרופה שנלקחה לא תביא להם נזק רב, במקרה ואין צורך דחוף בנטילתה? מה קורה אם אדם בריא שותה ויאגרה?

ויאגרה אינה ויטמין, זוהי תרופה מורשית רצינית, תרופה שאינה פועלת להעצמת החשק המיני, אלא רק לשיפור הזקפה.

חשוב להבין כי הגלולה אינה גורמת לתחושת התאהבות ואינה מעלה את החשק המיני, היא רק שומרת על איבר המין במצב עמידה לאורך זמן, בתנאי שיש גירוי מיני.

איך ומתי לקחת כדור ויאגרה

התרופה נמכרת בכל בית מרקחת, באריזה של 50, 100 או 25 מ"ג לכדור. ההנחה היא ש-50 מ"ג צריכים להספיק ל-4, או אפילו 6 שעות של זקפה.

אחרי כמה זמן מנת טבליה אחת מתחילה להשפיע?

אם אתם נוטלים כמוסה אחת, אז 30-40 דקות לאחר נטילת ויאגרה יתחילו להשפיע באופן פעיל. השפעתה של הקפסולה הכחולה מתחילה לעבוד תלויה גם בכמה גורמים: גיל, מבנה גוף, בעיות בכלי הדם, נטילת תרופות ללב, שימוש במקביל לתרופות לשחפת או אנטיביוטיקה חזקה אחרת ואפילו בתוכן הקיבה. ידוע כי השפעת הויאגרה על קיבה ריקה וללא צריכת אלכוהול מתרחשת מהר יותר.

נקודה טובה! הויאגרה תואמת אלכוהול, והרבה גברים שותים טבליה עם כמה כוסות ברנדי או כוס או שתיים של יין ,בתנאי שצריכת האלכוהול אינה מופרזת, פעולת הויאגרה אינה משתנה מכך. חלקם אף מציינים עלייה במשיכה ובזקפה. אך אם לאחר חצי שעה אין השפעה של נטילת ויאגרה, תוכלו ליטול את השנייה לאחר הגלולה הראשונה. יש לציין כי נקיטת אמצעי כזה נחוצה במקרים נדירים ביותר ובהתייעצות עם רופא. בכל מקרה יש להיוועץ ברפא לפני נטילת התרופה.

זמן השפעת טבליית הויאגרה?

לכמה זמן עובדת הויאגרה תלויה בגורמים רבים. התנאי החשוב ביותר לטיפול בתרופה הוא גירוי "העיפרון". בלי זה, נטילת התרופה תהיה בזבוז כסף. כמה זמן זקפה תימשך תלויה בבן הזוג. גורוי, אורגזמה, שפיכה ועוד.

המונח של "עבודת" בגופו של הגבר הוא כ- 6-4 שעות, ובמהלכו ניתן לבצע מספר פעולות מיניות וזמן ההתאוששות קטן.

במשך הזמן הזה הזקפה כמובן, אינה קבועה, היא מסתיימת מיד לאחר השפיכה. ויכולה להופיע שוב לאחר גירוי הפין.

משך זמן השפעת ויאגרה תלוי גם בגורמים האלה:

• גילו של האדם. ככל שהוא נמוך יותר כך החומר התרופתי פועל יותר

• אוכל. שומן עתיר קלוריות מפחית את עיכול התרופה, וכן מקטין את עורך השפעתה

• תרופות אחרות. ידוע כי תרופות אחרות כגון ריפמפיצין כממפחיתות את היעילות של סילדנפיל

• מינון. ההשפעתה של קפסולה 25 מ"ג פחותה בהרבה זמן מקפסולת 100 מ"ג

גברים רבים הבחינו בזקפה המתהווה מחדש גם לאחר שהגיעו לשירותים, מכיוון שויאגרה פועלת בתנאי גירוי של איבר המין. חלקם הבחינו בעוצמה תוך 10 שעות לאחר הבליעה. הכל מאוד אינדיבידואלי.

התוויות נגד ויאגרה

כל התוויות נגד נטילת ויאגרה בעיקר לבעיות לב וכלי דם. להלן העיקריות:

1. כל סוגי התקפי הלב ושבץ

2. פקקת, לוקמיה, יתר לחץ דם, איסכמיה

3. אנמיה, הפרעות במחזור הדם

4. אנגינה פקטוריס, מיאלומה

5. עיוות באיבר המין אינו מחלה כלי דם, אך זהו גם התווית נגד נטילת ויאגרה

עם מחלות מזוהות עדיף לסרב לכדור.

השפעת הויאגרה על הגוף הנשי

איזו השפעה יכולה להיות טבלית ויאגרה על אישה? התרופה מיועדת לגוף הגברי, אך מכיוון שהוא מגביר את זרימת הדם לאגן, גם נשים יכולות לקבל ויאגרה. אבל במינון הרבה יותר קטן - 25 מ"ג. ההערכה היא כי התרופה תוכל להגביר את האורגהאורגזמה הנשית.

291 צפיות
5 כניסות
מאמרים נוספים מאת avram4623
ויאגרה עם אלכוהול ברפואה הקונבנציונאלית קיימים שלושה סוגי תרופות נפוצות לטיפול בבעיית אין אונות. נסקור את שלושתם וגם ננסה לענות על כמה שאלות נפוצות בתחום
פורסם בקטגוריית מיניות, לפני 2 שנים 4 חודשים